PhpBB mod.

Discussion in 'Klubist...' started by massu, Dets 26, 2006.

  1. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    On keegi selline isik siin kes on kokku puutunud palju phpBB foorumiga? Ning oskab kõiki modifikatsioone lisada foorumile? :roll:
    Idee oleks ikka RK paremaks ja paremaks muuta.
     
  2. GReddy

    GReddy New Member

    232
    0
    0
    Seletad täpsemalt ehk mida vaja? :roll:
    Võta kontatki sellega inimesega :
    [email protected] .. maini mind ja seleta ära mida vaja on..
     
  3. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Vaja oleks ikka suhteliselt palju modisi juurde! Kusagil 10-15 tk. küsi kas ta on üldse nõus sellise asjaga tegelema, niisama huupi ei taha inimest tülitada!
     
  4. GReddy

    GReddy New Member

    232
    0
    0
    Ütle ,et mina sunnin , ta on mu tädipoeg ja tema aitas speedclutchi mul püstisaada ja ta teeb üldse teistele saite ja on mingi it nolifer..nii,et talle see tüli ei tee ma usun.. räägi talle oma mured ära kui ta msni tuleb ja vosjoo :)
    Häid pühi!
     
  5. saariste

    saariste New Member

    52
    0
    0
    mis seal rasket on tõstad need modid modide kausta ja ongi valma tõlgid ära ja
     
  6. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Päris nii see asi ikka ei käi! :D
     
  7. naxi

    naxi New Member

    60
    0
    0
    see ei käi üldse nii :D paljud modid ei lähe easymodiga pealegi :) 90% modidest peab käsitsi installima
     
  8. saariste

    saariste New Member

    52
    0
    0
    päev otsa suksimist ja ongi olemas
    midagi erilist seal nüüd küll ei ole
     
  9. vanQuish

    vanQuish New Member

    91
    0
    0
    Kus sa siis olid, kui massu otsis phpbb tundjat? Las naxi aretab nüüd nii nagu tema tahab ja talle meeldib eks.
     
  10. dannu

    dannu Bännitud Bännitud

    2
    0
    0
    Tead massu, ma ükspäev hakaksin phpBB'd uurima, ning eksisin ära. Ikkaveel olen peaga koodis ;).

    Tunnen nii PHPBB kui ka PHP'd ennast, tunnen .tpl süsteemi jne :).
    MODide installeerimisega ei ole vaja kiirustada, sest tuleks läbi katsetada.
    Muide, aretan teile uut skinni foorumile :oops:, kui ei sobi, ei ole häda.
     
  11. Mirko92

    Mirko92 New Member

    95
    0
    0
    Tore, olekski vaheldust väheke :wink:
     
  12. dannnu

    dannnu Bännitud Bännitud

    60
    0
    0
    niisiis, skinni sain valmis. hetkel veel ei ole avalik. lükkasin endale peale, ning kohe ilmesid esimesed vead. nüüd peaks mimena ca. 2 nädalat, et jõuda kõib bugid ära traceda. Siis võin avalikustada vahepeal, mitte RK näol. Kui see tehtud on, kestab nädal modifikatsioonide katsetamine KASUTAJATE poolt, st. valitakse soovijate hulgast 5-10 vabatahtlikku (osad ka RK väliselt kui puudu jääb; samas, 2 on kindlasti ka phpBB Stricti meeskonnast) katsetama. Peale seda, kui katsetamise käigus on vead minupoole eemaldatud alustan läbirääkimisi massuga, ning kes teab, varsti võõib olla foorumil uus skinn ;)! Plaan on siis nad ehitada avalehega kokku, st saab navigeerida saiti otse foorumist :)


    edit. saariste, lugu on nii, et osad modid on vigased, ning siinkohal tuleb tunda foorumi ülesseehitust SQL andmebaasi jne.
     

Jaga seda lehte