Politsei rollerid !!

Discussion in 'Jutud' started by kohilapoy, Veebr 27, 2008.

  1. kohilapoy

    kohilapoy Active Member

    1,233
    0
    36
    Et siis leidsin sellise pildi kus näen esimest korda mendi rollereid ja see pilt on tartus teht ! 8)
    Et kui palju neid eestis liigub ja kui head nad on ja palju neid kasutatakse ja kus piirkonnas jne jne jne !! :lol:


    [​IMG]


    Tänud !! :)
     
  2. v2ikeRasmus

    v2ikeRasmus Member

    311
    0
    16
    tallinnas on vähemalt 2
     
  3. OlaviT

    OlaviT New Member

    299
    0
    0
    ma pole veel ühtegi kusagil näinud :roll:
     
  4. purexpure

    purexpure Member

    469
    0
    16
    On neil disko kah peale pandud?
     
  5. kohilapoy

    kohilapoy Active Member

    1,233
    0
    36

    Disko ? :lol:
     
  6. purexpure

    purexpure Member

    469
    0
    16
    Vilkurid no :D
     
  7. K-1

    K-1 Member

    291
    0
    16
    Möttetud junnid on enamasti - stock piirajatega mootorid + veel umbes 30-40kg lisavarustust. Lihtsalt mingi variant, et politsei saaks näidata oma "keskkonna teadlikkust".
     
  8. kiki

    kiki New Member

    257
    0
    0
    ühe korra olen ihastes neist täis gaasiga mööda lasknud kuna ei jälgind tagant et mendi rollid aga järgi nad ei jõudnud, vict ei hakkand üritamagi :roll:
    ps. enne seda peatasid nad mind annelinnas kinni kui ma poest tulin ja parklast välja keerasin aga sis küsisid aind vanust :roll: noh sis ma olin 16 nii et suva dok-i kh ei küsind
    a ja tartus peaks vict olema 2 - 4 masinat :roll: suht kriimulised on juba kondlid neil.
     
  9. Dnop

    Dnop New Member

    114
    0
    0
    Tartus suvel oli neid vist 2 veel, igastahes suve jooksul sai kokku nendega mitu korda. Kui sai küsitud siis tippkiiruseks väitsid 80km/h.
     
  10. yourdream15

    yourdream15 New Member

    456
    0
    0
    Tallinnas olen näinud kahte 125cc kymco agilityt
     
  11. NRG

    NRG Member

    752
    0
    16
    irw neid peaks tartus 4 tükki olema politsei parklas igatahes seisis 4 derbit ja kiiruseks väitsid nad et üle 80 läheb ,ja täiesti usutav ka
    piaggio mootor ikkagi all neil :)
     
  12. raitonrait

    raitonrait New Member

    808
    0
    0
    ei tea nad tohivad siis yle 45 sõita v? :D
     
  13. Kaltsyum

    Kaltsyum New Member

    899
    0
    0
    äkki neil 125cc, siis võib ju aga kiiver peaks neil küll korralik olema :roll:
     
  14. v2ikeRasmus

    v2ikeRasmus Member

    311
    0
    16
    Kusjuures ei pea. LE's ei ole kirjas milline peab kiiver olema, seal on kirjas, et peab kandama kinnirihmatud kaitsekiivrit.
     
  15. OlaviT

    OlaviT New Member

    299
    0
    0
    Hahaha.. järeldus et nad ei oska vist sõita korralikult või mis? :D Või käiiakse parklas vahest võtmetega rollude juures kui mente ise läheduses pole.... :lol:

    Ja huvitav kui keegi piibu juhtme neil maha kisuks kuskil parklas.. kas nad nuputaksid välja milles probleem olla võib.. :lol:
     
  16. raitonrait

    raitonrait New Member

    808
    0
    0
    ega ei usu kyll, roller saadetakse remonti ja vahetatakse terve mootor raudselt v2lja :D :D :lol:
     
  17. Tauri

    Tauri New Member

    138
    0
    0
    Ma nägin suvel pärnus ühte sellist junni, sõitis vastu mulle :)
     
  18. benelli

    benelli New Member

    145
    0
    0
    need mingid mõttedud mendid kes parkides patrullivad ja ega nad sõita ei oska nii et isegi freedoga lased eest ära (see tõestatud ) :D
     
  19. NRG

    NRG Member

    752
    0
    16
    sõitta nad tõesti ei oska ,ajalehes oli ka vahepeal migni värk et mendid olid sõitnud rollidega mööda roosi tänavat ja siis oli nende eest mega kiirusega bike mööda sõitnud ja vennad olid urna pannud :D
     
  20. JussPB

    JussPB Active Member

    1,384
    19
    38
    jõhvis oli vahepeal 2 tükki :D siis 1kord k2isime sõbraga kuskil motopoes talle hooldust tegema :D mendi roller oli seal:D qingqi :D freedo 1 vms :D sõber vist isegi kriimustas vms xD
    aga jamh nad on aeglasemad kui jalgratturidki :D
     

Jaga seda lehte