Politsei tegevus.

Discussion in 'Tuuning' started by massu, Apr 3, 2006.

  1. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Mopeed on kuni 50cc, roller on keretüüp - vahet pole kas 20cc või 5000cc, roller on siiski roller.
    Üle 50cc on mootorratta klass, keretüüp ei loe sittagi.
     
  2. Mardupapu

    Mardupapu Member

    327
    0
    16
    Oleks siis see nii, et kui kiirust ületad saad trahvi aga ei peab ajusi nussima.
     
  3. ilmarJ

    ilmarJ New Member

    318
    0
    0
    Eile õhtul kasutajaga Rehvkulub- Põltsamaa linna sõites (yamaha slideriga) lasime tagal ja kui esiotsa alla lasime, kustus esituli ära, sest tulede lüliti ei töödanud ilusti tol hetkel, jõudsime siis ringteeni ja siis tuli miilits, sõitsi ringi valetpidi, meie juures pani vilkurid tööle, küsis, miks esituli ei põle, siis panime tule põlema ja paluti tulla lähimasse parklasse, et masin üle vaadata, miilitsad hakkasid ees minema, me panime ringi peale juba ja mõtlesime, et paneks eest ära, kuna võimalus oli liialt hea, teades ise, et masinal puudub kindlustus, aga siis mõtlesime ikka ringi, et ei ole viiskas niii teha :D läksime siis parklasse, kontrolliti üle juhiload ja öeldi, et kindlustust pole. Hakati siis masinat üle vaatama, vaatasid ,et tuled ja viled olemad, öeldi, et ees pole porilauda, et peab olema ,siis ma hakkasin vaidelmea ja see pede näitas mulle taskulambiga valgust silma, panin käe ette, ja see söörikupugija ütles, et võta käsi eest, hakkasime seal siis vaidlema ja ta läks nii kurjaks, andsin siis alla, sest pärast väänab kindlustuse eest (ültes, et võimalik kuni 120€) ära. ütles, et masinat on küll ohtralt tuunitud, ning selline tegevus on illegaalne :D :D :D ma hakkasin naerma, kohe panime vastu ,et see pole illegaalne, et sellel ainult sport sumpa alla pandud , vaidles jälle vastu, et ei või panna, no milleks neid siis müüakse üldse?? et ainult kubatuuri suurust ei või muuta jne :D lõpuks, kui ta kuri oli, siis hakkas juba ähvardama , et kutsun kohe treileri järgi ja viime romulasse selle? lõpuks rahunes see pede ment maha ja pääsesime hoiatusega ja käekõrval pilli koju lükkamisega, muidugi, kui miilitsasid enam ei näinud, hüppasin sanga ja paugutasime kodupoole ära :D :D
    [​IMG]
     
  4. getosmurf

    getosmurf Member

    810
    0
    16
    Ausaltöeldes oleks mina nahad tõmmanud sinuasemel :D
     
  5. -MoToMaN-

    -MoToMaN- Active Member

    1,995
    1
    38
    Minu arvatese tegid nad õige otsuse.Said kergema karistuse.Ise üritasin kord põgeneda,kuid jõuti ikkagi järgi.Kõik ülejäänud korrad olen korralikult kinni pidanud ja saanud minema hoiatustega.
     
  6. ilmarJ

    ilmarJ New Member

    318
    0
    0
    me olime kahekesi muidu
     
  7. getosmurf

    getosmurf Member

    810
    0
    16
    Ma ei propageeri Seaduse rikkumist ega muud sellist kuid lihtsalt mainin,et möödunud aasta polnud lube,vale riigi NRmärk ning lihtsalt juhtus paar korda..
    Ptüiptüiptüi.. . Samas rolleriga eest ära sõita on üks paras lollus küll.Õige otsuste tegite :p
     
  8. ilmarJ

    ilmarJ New Member

    318
    0
    0
    oleks gopro kiivriküljes tol hetkel olnud, siis oleks ringteepealt mujale keeranud :p , kuna nad ei olnud siis veel nr.märki näinud :p
     
  9. getosmurf

    getosmurf Member

    810
    0
    16
    :lol: :lol: :lol: hea rallitaja :lol: :lol:
     
  10. jaanjou

    jaanjou New Member

    77
    0
    0
  11. ---uku---

    ---uku--- New Member

    1
    0
    0
    Tervist. Selline küss et sõidan 50CC hiinakaga mis arvel, aga endal lube pole hetkel. Olen 19 ja käin autokoolis B-kat. tegemas. Tahaks teada, et mis juhtub kui ilma lubadeta vahele jään? Kas keeravad trahvi ära ja autokool jääb aastaks ootele või mis?
     
  12. Mardupapu

    Mardupapu Member

    327
    0
    16
    ARK'i ei saa minna ja aastaaega
     
  13. SxBoyka

    SxBoyka Member

    703
    0
    16
    Vist peaks jah nii olema et arki ei saa minna aga autokooli peaks saama ära lõpetada... :roll:
     
  14. ilmarJ

    ilmarJ New Member

    318
    0
    0
    järgmine kokkupuude oli täna politseiga koos kasutajaga Rehvkulub-, no nii hakkasid ikka hujjama , kui vähegi sai, sest 25se dokke polnud kaasas, ... siis pääseb Rehvkulub- sitast, prgu tegid protoka, et juhtis mopeedi ja mopeed polnud arvel ja puudus kindlustus, kui esitame 15päeva jooksul dokid, et pill on pisimopeed, siis pääseb ta sellest jamast, ise istusin taga ja polnud kiivrit, ja krdi vennad nägid ära, kõik see toimus Selge autokooli õppesõidu rajal, no nii annab ikka nussida noo :/ ja rolleril puudusid tagutuled ja suunad ja spido ja pooled kondlid, nende pärast ei öeldud midagi :D hahaha :lol: :lol: :lol:
     
  15. Marko.

    Marko. Active Member

    1,797
    0
    36
    :lol: :lol: :lol:
     
  16. 426f

    426f Member

    514
    6
    18
    kui sa oled sündinud enne 1993. aasta 1. jaanuari siis pole 50 kuupsentimeetrise võrri jaoks lubasi vaja
     

Jaga seda lehte