Racing72 Derbi Senda Xtreme 2005

Discussion in 'Lugejate mootorrattad' started by racing72, Veebr 13, 2017.

 1. racing72

  racing72 Member

  218
  3
  18
  Tallinnas ainult 1 korra rajalt maha võetud ja lube küsitud :D olen politsei ees sõitnud igast asjadega, tuled puudu ja plaste pole jne :D pole siiani maha tõmmatud :)
   
 2. kenx123

  kenx123 Member

  48
  9
  8
  Ise sattusin kahjuks eraka pilgu alla ja siis trukiti iga pisiasja pärast ning sain 20 eur trahvi kätte :rolleyes:
   
 3. racing72

  racing72 Member

  218
  3
  18
  foto 1.jpg foto 4.jpg foto 3.jpg Sai lõpuks veidi pilte ka :) nüüdseks masin kokku laotud peaaegu ( pildidel üleeilsed pildid, tänase seisuga peaaegu koos ja homme teeb 1st stardi ja laob lõpuni kokku ). :) sai ka üks ülekeeratud siduri poolne poldi auk ära parandatud :) seda sai tehtud coil repair kitiga. puurid augu üle, keermestad ära ja siis läheb vahejupp vahele ja keerad poldi sisse. :) ja sai ostetud skfst uued tihendid silindrile ja siis tihendipapist lõigatud välja uus alumine tihend ( tihendi alla ja peale läks bmw tehase blokikaante jne asjade kokkupanemis silikoon). ja taha sai ostetud ka uus laager veljele ja plastid kukkusid välja täitsa nummi värviga, valguse käes sätendab ilusti ja on ka teistsugust tooni alt paista. homme panen veidi uuemaid pilte.
  Täna sai: tagatuli külge pandud, juhtmestikku sätitud, suuna kohad valmis tehtud, poldid üle pingutatud raamil, voolikud karpale külge, siduritross külge pandud ja seda ka veidi regullitud ja igasugust muud nipet näpet värki tehtud.
  Homme panen pilte ka raami lihvimisest ja mootori kokku panekust.
   
 4. racing72

  racing72 Member

  218
  3
  18
  obba, masin peaaegu koos nüüd. vaja minna starmotosse ja tagatuli ära vahetada ( vanal ei tööta piduri tuli ) :( aga muidu jah. first start ja sõit tehtud ( eile kell 2:24 ja politsei oli ka sõitu tegemas samal ajal kui ma proovisoitu tegin ja tulid ka kontrollisid load üle ;) aga masina kohta ei öeldud mitte midagi muud kui, et vinge pill :)
   
 5. Marko.l

  Marko.l Member

  107
  2
  18
  Tee tervest masinast ka pilti :D . Muidu tundub ilus!
   
 6. racing72

  racing72 Member

  218
  3
  18
  homme :) aga seniks vaata feisbooki rolleriklubist terviku pilte ;)
   

Jaga seda lehte