Rk Uuendamine

Discussion in 'Klubist...' started by Kevy, Aug 16, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Kevy

    Kevy Administraator Meeskonnaliige Administraator

    210
    4
    18
    Terv,

    Kuna Rk on juba tõsiselt pikka aega olnud sellises suhteliselt nö rahuldavas seisus (smailid ei tööta jne palju teisigi probleeme) siis mõtlesin, et kes see muu ikka midagi ette võtab kui mitte just mina ise. Plaanidest siis niipalju, et kuna ise kasutan teises palju suuremas foorumis tarkvara nimega vBulletin siis mõtlesin, et miks mitte ka Rk-d arendada. Phpbb on küll vabavara ja täiesti tasuta saadaval kuid see mõnituhat krooni vBulletini litsentsi eest aastas pole minusilmis mittemidagi kui räägime mugavusest ja võimalustest nii moderaatoritele, administraatoritele kui ka tavakasutajatele. :p Litsentsi maksan siis ise kinni sest Massul ei olevat kahjuks vastavat ressurssi hetkel sellejaoks.

    Näiteks vBulletinis on juba ilma modimata olemas selline funktsioon, et saab kasutajaid kommenteerida. Milleks? See osutuks just kasulikuks müümisel ja ostmisel, et paremini tutvuda inimese taustaga ja tema eelnevate tehingutega. Näiteid saab tuua palju, aga üks tähtsamatest asjadest on ka see et mod-e ei pea ise käsitsi installima. Kõik toimib automaatselt hook-ide süsteemiga ja paljud muudatused ei vaja otseselt koodi muutmist. :p

    Otsustasingi teha siia selle teema, et kirjeldada nö progressi kaugel asi on ja kus võiksite avaldada oma arvamust.

    vBulletin on installitud ja toimib juba, lasin peale ka impex-i. Impex on tarkvara mida kasutatakse üleminemiseks teistelt foorumi tarkvaradelt võttes vanast andmebaasist vastavad väljad ja sobitades need vbulletini omadega. Kindlasti on selle kõige juures ka väikene andmekadu, ehk siis absoluudselt kõike lihtsalt ei ole võimalik üle viia. Impexi testisin juba ka ära ja kõik toimib väga hästi nii nagu peab. :p Kuna vBulletini miinuseks on see, et eestikeelset tõlget pole saada ja ühehaaval tõlkima pole lihtsalt mõtet hakata siis otsustasin xml-ina exportida inglise keele ja google translatega see eesti keelde panna. Kindlasti ei ole tulemus 100% veatu ja peame leidma inimese kes neid vigu parandaks. Järgmise sammuna võtsin ette mode ja admin paneeli stiili tegemise, kuna Rks on suhteliselt palju moderaatoreid siis tahaksin ka nende elu lihtsamaks teha. Hetkel pole see kahjuks veel täiesti valmis, kuid disainerid mu teisest foorumist tegelevad sellega praegu :p . Neil on ka käsil üldine foorumi stiil kuid üldpildis tuleb neid mitmeid, et ei tekkiks lahkarvamusi.

    Lähipäevil hakkan ka pilte lisama ACP-st ja MCP-st ja kõigest muust. :p
     
  2. Leks

    Leks New Member

    337
    0
    0
    Seda kasutajade kommenteerimise asi on suht asjalik, olen ise ka mõelnud sellele.
    Aga muidu, sutsu kallis on see vBulletin, aga loodame, et tasub ära.

    Davai, paneme korjanduse püsti :lol:
     
  3. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Loodame et täiustamisele lähevad ka reeglid, et ei hakataks siin sõbramehe poolest positiivseid kommentaare jagama. :roll:
     
  4. Harrisan

    Harrisan Member

    801
    0
    16
    Vbulltini jaoks võiks mingi korjanduse teha tõesti. Miks kevy peab ise kõik kinni maksma.
     
  5. Kevy

    Kevy Administraator Meeskonnaliige Administraator

    210
    4
    18
    See alumine bänner on siis minupoolne, ülejäänud on massu rida.
     
  6. kevxx123

    kevxx123 Bännitud Bännitud

    1,192
    0
    0
    Oeh,väga vinge,eriti hea oleks modedel poste kustutada nii et märgid linnukestena ära ja pand alt kustuta :D aga Edu
     
  7. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    kustutage modesi ka ,kes oma tööd ei tee nagu DNOP
     
  8. Brabus

    Brabus Active Member

    2,433
    0
    36
    ja massul ple raha ,et foorumi alla raha panna ? teenib nsm bemmi tjuuninguks raha ?
     
  9. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Serverikulud ja värgid nõuavad ka oma osa. Ma ei tea kes neid plekib aga mingi osa reklaamituludest läheks ju nende alla, ülejäänud taskusse. Anyway pole kellelgi mõtet siin vinguda, et näe, tehakse oma taskusse raha RK foorumiga. Fakk, kui inimene midagi valmis teeb ja sealt midagi tagasi ka tahab saada, siis tõesti, mina kasseeriks ka raha. Seda enam, et ilmselt foorumi tegijatel seda foorumit reaalselt vaja ei ole. On külastatav-toimiv foorum, on firmad kes end siin reklaamida tahavad - tavai, teeme ära. Ülalpidamiskulud saab tasa ja natuke taskusse ka, ütleme näiteks silma peal hoidmise eest, pole paha. Meie seevastu saame postitada absull kõike mis pähe tuleb ja tasuta, seega pole meie asi mida keegi foorumiisadest rahaga teeb. Keegi ei pea tasuta mingi karja jaoks foorumit üleval pidama, et nood mingit munni juttu saaksid 24/7 ajada seal.

    Jah, ma olen sitaks kuri, õel ja täiega kritiseeriv egoist ning ei oska mitte milleski head näha ja nii edasi, kes mölisema soovib hakata. Jätke postitamata ja vsjo.
     
  10. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Foorum on jah Kevini serveris. Kevinil eriti vahet ei ole kas see foorum on tema serveris või mitte, sest kuumaksu või aastamaksu maksab oma serveri eest nagunii, sest seal on tal teised lehed ka üleval.

    Ja teiseks kas ma peaks kõik reklaamist saadud tulu lükkama foorumi alla, et teil oleks siin parem käia ja ise pean hakkama jala käima, sest auto laguneb kätte ära?
    Kolm aastat nagunii plekkisin enamasti omast taskust kinni serveri maksud kuniks Kevin pakkus enda serverit. Sellel ajal ei olnud mingeid reklaame ka foorumis.
    Ärge nüüd nii kadedaks ka muutuge. Ei tehta kellegile ülekohut siin. Kõiki asju teeme võimete piires.
     
  11. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Mina sinu asemel reklaami värgist ei räägiks nii. Esiteks teeneb Kevin kordades rohkem reklaami pealt kui mina enda kahe reklaamiga kokku.
    Kokkulepe miks Kevin enda serveris lubas seda lehte hoida oligi see, et klikivabriku rahad saab tema endale ja kui see varjant mulle ei oleks sobinud, siis oli jutt, et peaksin hakkama maksma renditasu.
    vbulletin vastu poleks mul midagi kuid ma ei näe põhjust miks peaks iga aasta maksma hakkama tuhandeid kroone omast taskust. Kordades suuremad foorumid nagu näiteks streetrace.org saavad ilusti hakkama phpbb'ga ja miks ei peaks saama RK?
    Selle positiivsuse ja negatiivsuse asja saab panna ka phpbb'le peale ei ole mingit probleemi.

    Ei tasu mulle kõrri karata. Üleüldse tundub juba mulle vaikselt nüüd nii, et kuna leht on Kevini serveris siis leht on automaatselt tema oma.
    Maa kutsub.
     
  12. Kevy

    Kevy Administraator Meeskonnaliige Administraator

    210
    4
    18
    Rahu rahu.. mis te vaidlete siin nüüd :p See teema pidi olema seotud uuendustega mitte reklaami rahadega.
     
  13. AndrusR

    AndrusR New Member

    2
    0
    0
    Väga tore uuendus :) Ootan huviga
     
  14. FFB

    FFB New Member

    1,392
    0
    0
    milla Vbulletin orjenteeruvalt peale lastakse ?
     
  15. Kevy

    Kevy Administraator Meeskonnaliige Administraator

    210
    4
    18
    Kohe kui stiilid valmis ja tõlge enamvähem ning teemad jms ülekantud impexiga.
     
  16. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Eelnevalt ehk paned asja korraks teisele aadressile ennem kui selle üle kopeerida ja siis kontakteerud minuga ning vaatame asja koos üle, ning siis laseme asja avalikkuse ette kui kõik on nii kuis peab.
     
  17. aprill27

    aprill27 New Member

    1,254
    0
    0
    kas uuendusega kaasneb ka saidi täis nullimine või saab praeguse rk ümber tõsta?
     
  18. Leks

    Leks New Member

    337
    0
    0
    Ta kirjutas ju esimese postis, et 100% kõike päästa ei anna aga enamus...
     
  19. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Olgem realistid, siin ei olegi vaja kõike päästa! :D
     
  20. nrgchris

    nrgchris Bännitud Bännitud

    805
    0
    0
    ja kysimus et mis sellega läheb aega päev ?? kaks ??
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte