Rollerid liikluses..

Discussion in 'Klubist...' started by massu, Mai 7, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Kuna see probleem on nii suur siis võiks vaikselt midagi selle heaks tegema, et seda probleemi lahendada. Pakkuge välja ideesi...

    Ise rääkisin politseiga, ning sain neilt sellise vastuse.
     
  2. rainerros

    rainerros New Member

    795
    0
    0
    Siis peaks kehtestama sellise reegli ma arvan , et 14+ peavad kõik tegema load ära ja alla 14 ei tohi üldse sõita . :roll:
     
  3. Ice

    Ice New Member

    176
    0
    0
    Massu, tore , et kirja saatsid aga soovisid selgitust või mis oli selle point? Ei mõista seda hukka, aga herr Vane ei saa midagi muuta.

    Villu Vane ei ole see, kes seadusi teeb/muudab. Siiski kõik seadusemuudatused käivad läbi riigikogu, kus arutatakse asi läbi ning kas siis läheb täitmisele või mitte. Pigem tuleks utsitada riigikogu. Mitteametlik info ARKi töötajalt on see, et isegi registreerimist lükatakse edasi kuna riigil on targematki teha (üks tore kuju...)

    Rainerros - Alla 14 aasta ei tohi praegugi sõita. Üle 14- .... aastastel aga peaks olema ükskõik mis kategooria juhtimisõigust tõendav dokument

    Et teema poleks sisutühi pakuks oma lahendi probleemile välja:
    Senikaua kuni pole vastavaid seadusemuudatusi kutsuge üles kõiki oma tuttavaid sõitma kaine mõistusega ning olema väga ettevaatlik.
     
  4. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Kirja point oli selle, et tahtsin näha kuidas politsei regeerib ja mis neil üldse seal toimub ja mida nemad asjast arvavad.
     
  5. Arvo

    Arvo New Member

    36
    0
    0
    Massu tead , see on puhas PR.
    Politsei ei tegele mopeedidega, see ammu teada kõikidele.
    Politsei ei saa sulle ju vastata, et see ei ole meie probleem.
    Vaata seda kirja uuesti, mitte ühtegi konkreetset väidet,seega tavaline vastuskiri, mida arvatavasti Vane ise ei kirjutanudki.
    Probleemile lahenduse otsimine peab algama meist endist !
     
  6. ScRaTcH

    ScRaTcH New Member

    6
    0
    0
    Nõustun kasutaja Arvoga, ainult nad tegelevad mopeedidega sellel määral, et teevad mopeedijuhtidele trahvi.
    Mida saaksime teha:
    1)Minumeelest oleks mingiks piiranguks(mida saame alustuseks ise teha) alla 14a rollerisõitjatele see, et rolleriklubi liikmeks ei saa isikud kelle vanus ei ole vähemalt 14a! Peamiseks põhjuseks miks see vanusepiirang kehtestada on minumeelest see, et siit saavad liiga pisikesed idee oma rollerit tuunida ja see muudab nad liiklusele veel ohtlikumaks.
    2) Teiseks võiks siia foorumisse teha alateema, mis käsitleb kõiki liiklus eeskirju mis on seotud mopeediga, et anda mopeedijuhtidele ülevaade mida nad tohivad- ja mida ei tohi teha.
     
  7. Ice

    Ice New Member

    176
    0
    0
    Olen ka ise mõelnud esimese variandi peale, kuid ei ole jõudnud seda siia kirja panna - ma usun, et neid 12-13 aastaseid "ässasid" on siin küllalt. Hiljuti juhtus õnnetuski ühega...

    Teisele punktile lisaks - teema võib olla, kuid kui paljud meist loevad seda? :?
     
  8. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Muideks kui te reegleid lugenud olete, siis see alla 14 eluaasta on ammu juba kirjas, ning pole ühegi liiget võtnud liikmeks kes alla 14 eluaasta!
    Dannuga oli see teema, et tema valetas oma sünniaastat!
     
  9. Ice

    Ice New Member

    176
    0
    0
  10. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Foorumis võib olla, foorum on avatud kõigile soovijatele...
    RK liige ja foorumi liige on kaks erinevat asja. :roll:
     
  11. doffen

    doffen New Member

    102
    0
    0
    on keegi veel valetand?
     
  12. s6r

    s6r Member

    126
    0
    16
    On või ei ole mis vahet seal on!
    Igatahes mina olen omalt poolt kõike teinud,et mitte autojuhte ärritada.
    Nt alati kui auto tahab mööda sõita tõmban ilusti tee äärde jne.
    Kui mul tuleb mingi ''hoog'' peale,et on vaja kihutada,siis lähen krosaga metsa.
     
  13. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    ikka suur vahe on, see on RK reeglite rikkumine.
     
  14. kert

    kert Member

    772
    0
    16
    kui led näiteks alla 14 lube ju ple ja on kokkutulek ja ment võtab vahele siis on perses ju
     
  15. RKsilver

    RKsilver New Member

    365
    0
    0
    no mis faking asja pärast sa siis ronid sinna teepeale, asja eest saadud trahv ju..
     
  16. dannnu

    dannnu Bännitud Bännitud

    60
    0
    0
    Loomulikult ma valetasin oma sünniaastat, oli ju vaja liikmeks saada:

    *Olin eeskujulik liikleja ja mitte enda arust.
    *Tundsin kõiki ime LE käändeid.
    *Vastutasin oma tegude eest, KA NÜÜD.
    Ja puha, tean, et see ei ole õigustus, aga vaid mainin :)
     
  17. AcloYde

    AcloYde New Member

    219
    0
    0
    Minuarust sa küll eeskujulik liikleja ei ole :wink:
     
  18. dannnu

    dannnu Bännitud Bännitud

    60
    0
    0
    Selle hetkeni, kui mind MINU ANDMETEL vasakpööret sooritades tabas möödasõitu sooritav mikrobuss?!
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte