Rollerid registeerimisele

Discussion in 'Jutud' started by Super9, Märts 21, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Super9

    Super9 New Member

    7
    0
    0
    :( Jama sis selline et järgmine aasta märtsist kohustuslik rolleril load ja registeerimine. Et lääb rollertajatel raskeks elu. Rohkme inffi tänasest SL Õhtulehest. :wink:
     
  2. Simon

    Simon Active Member

    1,535
    0
    36
    Lugesin jh just,et siis kas 1 m2rts v6i 1 juuni peavad olema k6ik mopeedid arvele v6etud.Lisaks oli seal veel igasuguseid asju nt: juhilube ei pea kaasas kandma,autodokumente ei pea kaasas kandma
     
  3. Super9

    Super9 New Member

    7
    0
    0
    Suhteliselt 4 ja 2 taksilitele rolleritele....õigeminii kõigile registeermine kohustuslik... :( See iseenesest hea jh et ei pea kaasas kandma lube.
     
  4. Kriss

    Kriss New Member

    131
    0
    0
    Jama värk on see, et ei ole kirjutatud, kas ülevaatused ja kindlustus peab ka siis olema või mitte. Siis küll veits jamasti kui kindlustust peab tegema hakkama, kuigi see ei tohiks väga suur summa olla. Ülevaatus oleks aga hea, siis oleks kõik rollerid tänavatel ikka korralikud, mitte nagu mõned millel pidureid pole jms.
     
  5. Super9

    Super9 New Member

    7
    0
    0
    Jepp selle jamaga kaasneb ülevaatus,kindlustus ja muu sellega kaasneb jama. :roll:
     
  6. JussPB

    JussPB Active Member

    1,384
    19
    38
    ma olen aru saanud, et tuled kindlustus vms..
    kuda nad 2 taktilistele ülevaatust teevad?
    väljaheite gaasid k6igil erinevad, paned rohkem õli tosssab hullemini jms...
    nad ei saa ju ülevaatust kuidagi teha-.-
    heitgaasidega problasid on siis seib sisse ja valmis.. masin vaiksem kah;D:D
    kindlustuse vastu pole midagi..
     
  7. w2ikekonx

    w2ikekonx New Member

    320
    0
    0
    et siis ilmselt tuleb kevadel elektroonilistele piirajatele hunnik ostuhuvilisi :D Aga pmst peaks ju nii olema et kui sul 70ccm on ja elektrooniline piiraja peal siis ei tohiks tegelt ju jamasid tulla v mis? Keegi targem võiks siis vastata...Samas kas dokid peavad olema ja kas aind tehase omad kõlbavad v läheb ka ostumüügi lepinguga läbi jne. Tänud vastajatele :wink:
     
  8. Põrguvärk

    Põrguvärk Administraator Meeskonnaliige Administraator

    1,683
    0
    36
    Mina olen selle poolt ,et ükskord rollerid arvele võetakse. Kohustuslik kindlustus ja ülevaatus tuleb ainult kasuks. See puhastaks oluliselt tänavapilti eluohtlikest romudest.
    Ega ülevaatusel ainult ei vaadata,et kas mootor tossab,2T mootor peabki tossama. Kontrollitakse eelkõige pidureid ja tulesid ja et masin vastaks nõuetele ja ei oleks liiklemiseks ohtlik.
     
  9. kelwin

    kelwin New Member

    150
    0
    0
    Ise olen ka selle poolt, et rollerid arvele peaks võtma, ise võtan juba vabatahtlikult rolleri arvele selle suve alguses.Ja ülevaatusel ei mõõdeta heitgaaste tsiklitel ega rolleritel. :wink:
     
  10. keeway.

    keeway. New Member

    545
    0
    0
    Ma oleks ka selle poolt tegelt ja see kindlustus on tegelt täitsa hea asi.
    Ma mõtlesin ka roller arvele võtta, siis on vähemalt kindlustus ka olemas ja kui matsu paned siis on parem :wink:
     
  11. raks100

    raks100 Member

    634
    0
    16
    no ma pole kyll selle vastu et arvele peab v6tma , kuid mis ma siis tegema pean kui mul on 70cc silinder? lihtsalt pöörete piiraja peale ja vsjo v? et ylevaatuselt läbi saada?
     
  12. -PiTsA-

    -PiTsA- New Member

    297
    0
    0
    hetkel ma pakun ,et juhilube ei pea tsikli ja autojuhilubade omad kaasaskandma, sest kui ma kontrollisin kas ma netis olen üleval,mul rolleriload. paberivaba.ark.ee. seal näitas, et mul ei ole sõidõigust, nii et ma arvan et ikka rollerijuht peab veel kaasakandma.
     
  13. Aiko93

    Aiko93 New Member

    745
    0
    0
    to on alles järgmiseks aastaks :D kui hästi läheb n mul tolleks ajaks load käes ja roller jääb vast nurka seisma :D
     
  14. lauriiii15

    lauriiii15 New Member

    824
    0
    0
    Kindlustuse hinnad olenevad sellest kui kaua load on olnud ja kas on registreeritud avariisid,
    siin saab välja arvutada palju see summa tulla võib :
    http://www1.ergo-kindlustus.ee/ERGO_cal ... enuId=0101

    Ja ülevaatusel on nii et alates 4t 350ccm tsiklitel peab see heitgaaside hulk korras olema
    Niinimetatud mopedidel see ei loe midagi
    Aga noh mul on nii või naa plaanis minna 125ccm peale üle
     
  15. kelwin

    kelwin New Member

    150
    0
    0
    ei tohiks ju määrata palju sul cc-sid on sest ega ei panda ju rollerit rullide peale ülevaatusel , vaadataks elementaarseid asju tuled, pidurid jne.Ülevaatajad ei sõida ju kõikide 125cc tsiklitega et vaadata kas jooksevad üle 90km/h välja.Ega nad seal neid rollereid vägistama hakka.
     
  16. Arni

    Arni New Member

    339
    0
    0
    minul pole arvele võtmise vastu midagi, aint numbrimärki ei viici kuhugi panna :roll:
     
  17. nrgchris

    nrgchris Bännitud Bännitud

    805
    0
    0
    võiks jah arvele võtta aga kindlustust maksta ei taha läheb liiga kirveks pea 1k aasta.
    Ise paneks selle märgi varjaatori kylge :)
     
  18. gunnarv

    gunnarv New Member

    97
    0
    0
    kõige halvem see et kui arvele tahad võtta peab rolleril olema euro tüüpkinnitus number ja seda paljudel ei ole :oops:
     
  19. Kunnar

    Kunnar New Member

    237
    0
    0
    Ma ei võta arvele , kui vahele jään ja trahvi saan siis edasi sõidan jalgrattaga :| .
     
  20. Arni

    Arni New Member

    339
    0
    0
    mis euro tuupkinnitus? :eek: :?
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte