Südamepuisted

Discussion in 'Murenurk' started by RKsilver, Veebr 24, 2008.

  1. RKsilver

    RKsilver New Member

    365
    0
    0
    Nu kallid foorumlased, lõpuks avatigi meie murenurk, kõik kes moraalselt abi/lohutust vms soovivad võivad julgelt siia postitada, aitan/aitame ka murede lahendamistega :)
     
  2. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Kurat kui midagi tarka öelda ei ole siis palun jätke enda nõmedad postitused enda teada. Ei ole üldse tahtmist lugeda neid. :|
     
  3. muhahaaa

    muhahaaa Active Member

    1,416
    0
    36
    Mul on masekas selle rõveda ilma pärast
    Koolis läheb ka suht sitasti
    Vene keeles nii palju kahtesi kogunenud, haiguse ajast vaja asju järele vastata jne.
    Ja kool saab varsti läbi, ei jõuagi kõike järel vastata
    Füüsika õps piinab ka mind

    Aitäh, hakkas parem

    Tegelt on mul veel muresid
     
  4. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Mul ka koolis suht kehvad hinded :|
    Loodan, et ARKi saan läbi. Ei oska vaptsee
     
  5. RKsilver

    RKsilver New Member

    365
    0
    0
    Tegelikult kõik mis sa teed, teed sa endale, su vanemad ka kindlasti korrutanud seda niipalju, et paha hakkab.
    õppida saab ka hästi isegi siis kui sa igapäevaselt õpid kasvõi 2-3h aga sa pead olema täselt sellele ainele ka pühendunud olema.
    vene keelega on peaegu kõigil eestlastel probleeme, nii, et ära muretse :)

    Massu, aga ära käi igapäevaselt naxi juures, ole kodus, kasvõi oma tüdrukuga ja õppige mõlemad, (proovitud, töötab) :p

    ark pole raske midagi, väga lihtne võin öelda, endal ikkagi esimese korraga 90% ja läbitud :)
     
  6. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Ei käi naxi juures. Ja ARKis oli 85% õigeid, aga läbi ei saanud. Reedel 8,45 uuesti tegema.
    Ning muideks mul vene keel küll kerge. :|
     
  7. AcloYde

    AcloYde New Member

    219
    0
    0
    Krt mul venku õps komposteerib ajusi. Asjad jäid ükskord koju - kohe paneb kahe.
    Mata õps samasugune huiar, teeb sitaks tunnikaid ja töösi aga järeltöösi ei tee.
     
  8. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Õpi kohe ära, miks peab järeltöödes käima?
    Mul mata ka üks väga tugev aine.
     
  9. Kristjanh

    Kristjanh New Member

    107
    0
    0
    Naistega ka koguaeg üks ja sama jama, üksteisejärel. :S
     
  10. kiki

    kiki New Member

    257
    0
    0
    pea vahet kh natuke nendega ja kui mõni silma jääb sis enne soojenda suhteid õpi teda tundma enne kui midagi tõsisemat plaanis. ära torma ühe juurest kohe teise juurde vaid lase lõdvaks mõtle mis valesti läks, ja õppi vigadest.
     
  11. riejurrx

    riejurrx Member

    130
    0
    16
    eelmisel aastal mul olid kõik aasta hinded 5-ed sellel aastal hea kui geograafia 3-me saan :(
     
  12. helar1

    helar1 Member

    929
    0
    16
    Jaamh, endal ka sellised probleemid.
     
  13. Kristjanh

    Kristjanh New Member

    107
    0
    0
    noo pmst, nüüd on tühi aeg, valesti pole minul midagi läinud, need tüdrukud,kelle otsa olen sattunud, on ise süüdi suht nagu. minu arvamus, asi ise lõi li**i ,enda süü...
     
  14. Raghza

    Raghza Active Member

    1,189
    0
    36
    Ma ei suuda absoluutselt õppida.. Iga kord, kui sellele mõtlen, tulevad külmajudinad, kui mõtlen, et peab jälle tööle minema ja siis kas UUESTI 10.klassi alustama või üldse põhikooli haridusega jääma. Ja see on lihtsalt nii hirmus mõte, et hirmutab sita kangeks igakord, aga koju minnes lihtsalt ei suuda õppida, alati on see mõte, et lükkan edasi, küll jõuab jne.
    Hirmus hakkab, peaks ennast käsile võtma nüüd uuest nädalast, aga see on iganädalane tühi lubadus :S
     
  15. RKsilver

    RKsilver New Member

    365
    0
    0
    No siis sa vähemalt tead mida mina tunnen :/
     
  16. Kristjanh

    Kristjanh New Member

    107
    0
    0
    Täiesti kannis. :D
    Klassivend ke**b minu endisega kokku. tema enda eks, hakkas mind sebima janii.
    Nüüd tüüp suht ülbeks muutunud, ajab koguaeg mingit juttu,et mina olen pede jne.
    Täna, nüüd hetk tagasi viskas üle, korra veel kuulen, siis tuleb sinise silmaga kooli ..
     
  17. AcloYde

    AcloYde New Member

    219
    0
    0
    http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=270702
    Klassivend. :S
    Siit moraal! Täispeaga EI MAKSAKS vabakal lahtise turvavööga, 150km/h slaalomit lasta ohutussaarte vahel.Kõigehullem on see, et see kes surma sai ja see kes roolis oli olid parimad sõbrad.
    Loodan, et õpite siit midagi!
     
  18. Pakiraam

    Pakiraam Member

    126
    0
    16
    Karm.
    Pani hetkeks mõtlema enda hiljutised idiootsed korda saadetud teod. Samuti sai vägijooki lastud ja siis autoga kihutama mindud, lõpptulemus on aga palju roosilisem, õnneks kõik kes me olime sõitma läinud tulime eludega tagasi. Kellel valutas pea kellel oli nina verine jne.
    Tol hetkel oli muidugi teisi faktoreid kah mängus kui ainult alkohol.
    Nendeks olid kindlasti see, et autol ei olnud pidureid, märg teekate ja vale sõidukiirus.
     
  19. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    tal oli turvavöö kinni
     
  20. riejurrx

    riejurrx Member

    130
    0
    16
    raske teema... sügav kaastulle hukkunute sõpradele ja vanematele
     

Jaga seda lehte