Saaremaa öösõit 24.07.13 kell22.00

Discussion in 'Muljed' started by jjaksu, Juuli 25, 2013.

  1. jjaksu

    jjaksu Member

    215
    0
    16
    No rääkige kuida oli ss ?
    Mida paremini oleks võinud teha jne?
     
  2. raivo33

    raivo33 Member

    604
    1
    18
    Pilte videosid ka teostati?
     
  3. jjaksu

    jjaksu Member

    215
    0
    16
    Homme peaks video ka valmis saama !
     
  4. Jan..olen.

    Jan..olen. Member

    223
    0
    16
    Minu poolt kahjuks see kord ei tule midagi, sest kaamera ei ole mõeldud nii pimedas filmimiseks ja enamus klipid 1 suur tume pilt lihtsalt...
    Mis si*asti see uuesti :p
     
  5. jjaksu

    jjaksu Member

    215
    0
    16
    no täpslet aga kuna uue öösõidu teeme ss kindlalt nv aga kuna ?
     
  6. raivo33

    raivo33 Member

    604
    1
    18
    Parem võiks välja sõidu Hiiumaale teha.Vaataks kuidas naaber saare rolleristitel läheb.Pole ju pikk maa.
     
  7. jjaksu

    jjaksu Member

    215
    0
    16
    Mdea ei julge kooleb pill äkki ära teeks parem kuskil saaremaal telkimise ss saab ööläbi rolludega põristda
     
  8. raivo33

    raivo33 Member

    604
    1
    18
    No kuda teil need masinad nii nõrgukesed siis on.Ega ei pea ju kihutama .stabiilne kiirus 60 ja vahe peatused .
     
  9. jjaksu

    jjaksu Member

    215
    0
    16
    No ei tea ikka kauaks me läheks sinna ss ?
     
  10. raivo33

    raivo33 Member

    604
    1
    18
    Ise pakuks välja,et päeval üle minna sõit ise tunnike Hiiu poisid teeks meile ekskursjooni saarel. Õhtul võiks niisama muljetada kogemusi jagada mida iganes ja järgmine hommik tagasi.Kui ilmad kenad võiks telgis olla öö .Arvan,et hiiumaal ei tohiks sellistest platsidest puudus olla Või kel nutsu natu rohkem võib ka kämpa rentida .Ka need ei tohiks väga kallid olla .Mul omal on küll kindel plaan mingi aeg minna kuna olen paari tuttavaga rääkinud ja ka nemad oleks nõus .Ja arvan ,et mingi aeg teeme selle sõidu ära kas või paari kolmekesi.Kuna olen ainult kassaril kunagi väga ammu säinast püüdmas käinud siis seekord tahaks saarele tiiu peale sõita vähemalt mõned kohad punktid kus turistid rohkem käivad .
     
  11. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Ega need hiiu poisid ka teab, mis viitsijad pole :lol: Mõni vast ilmuks kohale, kuid midagi erilist küll ei maksa oodata, üks võimalus oleks, kui mingisugune nõ öösõit korraldada, kuid viimasel ajal on mõned lollimad marus rolleri pininast.. Palju teid seal kohal ka oli?
     
  12. raivo33

    raivo33 Member

    604
    1
    18
    Kahjuks ise pole kohal olnud kuna pidin töö asjade pärast kaugemal olema .Aga sooviks isegi teada ?
     
  13. Jan..olen.

    Jan..olen. Member

    223
    0
    16
    vist oli 11 äkki? või oli 10. Autofrendist oli tüüp oma võistlus pilliga ka kohal, millega lubas tiiru teha. Rebis ikka jõhkralt. Ise ei uskunud, et nii paljugi rahvast tuleb.
     
  14. raivo33

    raivo33 Member

    604
    1
    18
    Millal kordus toimub siis võiks olla nädala vahetus ?
     
  15. jjaksu

    jjaksu Member

    215
    0
    16
    Mdea paku kuupäev välja ss?
     
  16. raivo33

    raivo33 Member

    604
    1
    18
    Kas või järgmine reede või laupäev kuidas kellegile sobib.
     
  17. jjaksu

    jjaksu Member

    215
    0
    16
    krt ei tea kas nii kiirelt saab kuna vb pole kodus ja pean teise karpa ka peale panema ja vähe timmima kellegil pole 17.5mm 19mm 21mm dellorotot pakkuda
     
  18. jjaksu

    jjaksu Member

    215
    0
    16
    Tegeld kui saarde jõuan ajaks mingi pundi kokku ja teised tulevad ise enesest juba, no eks annab teada kuna teeb ss !
     
  19. ciro

    ciro New Member

    42
    0
    0
    Tuleks kah, aga lube pole :D Kui kindel see on, et vahele võetakse?
     
  20. Stay_Here

    Stay_Here New Member

    933
    0
    0
    Seal nii mõnedki ilma lubadeta,kui kindel see on et politseionu tülitama tuleb- seda ei saa õelda..
     

Jaga seda lehte