Saaremaa öösõit laup. 28.09 kell 21:00

Discussion in 'Saarte kokkutulekud' started by LRP, Sept 23, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. LRP

    LRP New Member

    115
    0
    0
    Hooaja lõpetamine oli ära, aga ühe ühise sõidu võib ikka enne lund ära teha. Chatis oli ka sellest juttu, aga mõtlesime, et teeme siiski teema ka. Nagu pealkirjas ütleb siis koguneme traditsioonilises Neste parklas kell üheksa õhtul. Marsruuti võib ka siia pakkuda või siis pannakse kohapeal paika, ei tea hetkel.
     
  2. Stay_Here

    Stay_Here New Member

    933
    0
    0
    Kohal, ja sõbrad ka.
     
  3. LRP

    LRP New Member

    115
    0
    0
    Loodame, et ilm on normaalne ja üritan ka paar võrri veel kohale ajada.
     
  4. raivo33

    raivo33 Member

    604
    1
    18
    Nu palju rahvast kohal käis .Ise kahjuks ei saanud tulla .Mõni pilt ka tehti?
     
  5. Stay_Here

    Stay_Here New Member

    933
    0
    0
    Täielikult ebaõnnestunud...
    Korraldajat ise pole kohal..ja rahvast ka vähe.
     
  6. raivo33

    raivo33 Member

    604
    1
    18
    See on juba teine kord ,kui üritab korraldada ja kohale ei ilmu .Kui hästi mäletan.
     
  7. LRP

    LRP New Member

    115
    0
    0
    No eks ma tulen siis jala kohale. Mina tegin lihtsalt teema valmis peale Stayga rääkimist, mina pole öelnud, et ma korraldaja olen. Mitte tulemise põhjuseks oli see, et masin lõpetas töölepingu kui sõitsin kokkutulekule.
     
  8. raivo33

    raivo33 Member

    604
    1
    18
    Kui sa reklaamid sellise sõidu välja siis oled ka korraldaja .See,et sinu võrr ei sõida on sinu oma viga .Mind pandi samuti Hooaja lõpetamise korraldajaks ja juhul ,kui ma ei oleks saanud roxiga tulla oleksin veerenud kohale kellegi teise saba otsas.Pole ju mütet teemat teha ,kui pole kindel kas veered kohale või mitte .Teema teeb inimene kes ka kohale tuleb .Või annab juht ohjad kellelegi üle.
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte