Stay_Here Yamaha bruin 250 , 2006

Discussion in 'Lugejate mootorrattad' started by Stay_Here, Dets 3, 2011.

  1. Stay_Here

    Stay_Here New Member

    933
    0
    0
    Tervist .
    Teen igavusest siis oma uuest kiisust kah teema.
    Sai siis ostetud kommihinnaga Yamaha bruin 250 cc.Jõudu on minu jaoks piisavalt.Masin on käikudega(5 käiku) +tagumine .Ülekandeks on kardaan,mis on tunduvalt parem kui ketiga.On ka jalgpidur.Ostmisel pandi peale ka uus aku.
    Masinal on nii elektriline kui ka mehaaniline käivitus
    Ostetud on läbi autofrendi,toodud on masin saksamaalt.Masinat on suhteliselt hästi hoitud.Ostmisel vigu ei olnud, peale suunatulede mittetõõtamise,kuid need nüüdseks kah korras.Summuti sai ka uue värvikihi,kuna oli roostes.Hetkel käib veel väike hooldus ja siis saab sõidumõnusi nautima hakata.
    Eks pildid räägivad enda eest( millalgi teen paremad pildid ):
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  2. TURBOon-

    TURBOon- Member

    789
    0
    16
    Nice ;)
    See on tagaveoline?
    Muidu edu! ;)
     
  3. MyTsinsu

    MyTsinsu New Member

    265
    0
    0
    Talvel võib sellega päris lõbus olla. Gaasi andes peaks külje ette viskama.
     
  4. JossuX-

    JossuX- New Member

    667
    0
    0
    Talvel vist sügavas sula lumes ei ole väga lõbus.. jääb põhjale kinni ? mul kll on nii oma atv-ga.
     
  5. Stay_Here

    Stay_Here New Member

    933
    0
    0
    Tagaveoline jahh .
    Edu ikka tarvis
     
  6. Stay_Here

    Stay_Here New Member

    933
    0
    0
    Tegelikult on suhteliselt kõrge ja olen samasugusega isegi sõitnud talvel ja ei ole kordagi põhjale kinni jäänud...
    Oleneb ka mis atv sul on ... ?
     
  7. Stay_Here

    Stay_Here New Member

    933
    0
    0
    Jajah .
     
  8. Stay_Here

    Stay_Here New Member

    933
    0
    0
    Kena jahh.
    Tagaveoline on ,sul oli vist 4x4 jah ?
     
  9. RolluP6nn

    RolluP6nn New Member

    1,604
    0
    0
    Hea masin , hea hind ! :)

    Talvel oleks ikka vägagi hea sellisega möllata teede peal :)
     
  10. Stay_Here

    Stay_Here New Member

    933
    0
    0
    Tnx,ka suvel ..
    8)
     
  11. TURBOon-

    TURBOon- Member

    789
    0
    16
    mul oli 4x4 350cc jah ;)
     
  12. JossuX-

    JossuX- New Member

    667
    0
    0
    njh vb tõesti nii kõrge, et kinni ei jää, aga 4x4 võiks olla siis kindlam, et ei jää kinni.
    Mul honda trx 420.. (saab muuta kas 4x4 või tagavedu) Talvel kui oli sügav lumi siis pehme lume sees oli üli lahe sõita, aga kui sulaks läks siis jäi põhja peale.
    oleneb ka kui raske see on kui kerge siis võib jääda.
     
  13. Maun0

    Maun0 Member

    988
    0
    16
    sitta ta ei jää kinni , enda atv jääb ka kinni paksu lume sees (yamaha grizzly 660).
    talvel ikka sitaks lõbus 8) tahaks lund , et atvga sõita , aga tahaks veel SXiga ka sõita :lol:

    Edu masinaga!
     
  14. JossuX-

    JossuX- New Member

    667
    0
    0
    Su atv on raskem ja suurem ka.. siis ei jää jh nii kergelt põhja peale.
     
  15. Maun0

    Maun0 Member

    988
    0
    16
    mu atv kaalub 70kg rohkem . aga selle eest on ta ikka palju kõrgem ja suurema kubatuuriga. ikka jääb kinni :|
    Peaasi , et oleks lõbus :lol: :lol:
     
  16. IN4R3K

    IN4R3K Member

    800
    0
    16
    Grizzlyga on kordades etem paksu lume peal sõita kui selle asjandusega. Kõigepealt ainult tagarattaveoga ei tee suures lumes midagi, teiseks need rehvid mis sellel all on, on päris emased ja kolmandaks mootori võimsuse ja kaalu suhe ei ole paigas. Endal kogemus kui uppusin lumme ära mis oli üle atv ja Bellarussiga järele minnes oli oht et too upub ka ära.
    Aga edu masinaga, esimeseks masinaks käib kah ja edu lumes kaevamisega (kui lumi üldse maha tuleb :lol: )
     
  17. Stay_Here

    Stay_Here New Member

    933
    0
    0
    4x4 võiks olla aga pole nii palju rahalist võimalust,et endale selline osta ..
     
  18. Stay_Here

    Stay_Here New Member

    933
    0
    0
    Tnx .
     
  19. Stay_Here

    Stay_Here New Member

    933
    0
    0
    sitta ta ei jää kinni , enda atv jääb ka kinni paksu lume sees (yamaha grizzly 660).
    talvel ikka sitaks lõbus 8) tahaks lund , et atvga sõita , aga tahaks veel SXiga ka sõita :lol:

    Edu masinaga![/quote]
    Su atv on raskem ja suurem ka.. siis ei jää jh nii kergelt põhja peale.[/quote]

    Grizzlyga on kordades etem paksu lume peal sõita kui selle asjandusega. Kõigepealt ainult tagarattaveoga ei tee suures lumes midagi, teiseks need rehvid mis sellel all on, on päris emased ja kolmandaks mootori võimsuse ja kaalu suhe ei ole paigas. Endal kogemus kui uppusin lumme ära mis oli üle atv ja Bellarussiga järele minnes oli oht et too upub ka ära.
    Aga edu masinaga, esimeseks masinaks käib kah ja edu lumes kaevamisega (kui lumi üldse maha tuleb :lol: )[/quote]

    Grizzly on kordades kallim kah,tahakski nüüd millalgi natukene paremad rehvid alla saada,sest need on jah suht emased ...
    Mulle masin meeldib,jõudu on ja kui kinni jään aitan ennast välja..,peaasi et lõbus on :p
     
  20. Stay_Here

    Stay_Here New Member

    933
    0
    0
    Lisan masinast mõned uued pildid :
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     

Jaga seda lehte