Stunt

Discussion in 'Klubist...' started by RagnarA, Aug 25, 2008.

?

On Hea Mõte?Ja Kas Olete Nõus?

  1. Jah!

    46 vote(s)
    60.5%
  2. Ei!

    12 vote(s)
    15.8%
  3. Arutab Seda Asja!

    18 vote(s)
    23.7%
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. RagnarA

    RagnarA New Member

    738
    0
    0
    Arvasin, et siin oleks selle jaoks kõige parem koht..

    Nimelt on selline mõte, et teeks Eesti stunterite klubi...Asi võiks välja näha selline, et teeks mingeid kokkutulekuid kus kogenumad annavad nõuandeid algajatele ja proovitakse omavahel kätt kes on parem jne...Üsna kõva oleks.Ma arvan, et see innustaks rohkem ja veelgi inimesi sellega tegelema!ise olen ka huvitatud sellest ja olen proovind wheelit 125cc krossikaga aga no ei tule välja!Mis rahvas arvab!?Teeks iga linna kohta mingi ühe venna kes tegeleb selle linna stunteritega ja kui kokkutuleks siis organiseerib seal inimesi jne.Ma kujutan ette, et sellest võib midagi suurt tulla kuid ka võib kõik ära vajuda ja minna *PIIKS*.Tasub PROOVIDA!
     
  2. NaeL

    NaeL New Member

    1,276
    0
    0
    Eesti stundi tase on vägaväga madal. Pmt meie stuntereid tean niipalju et jos räpinast oskab niimõndagi, sandrew, vb ka reimpz (tegi kunagi ringe) hetkel kedagi erilist rohkem meelde ei tule. Kindlasti on neid veelgi kuid vaevalt igaüks foorumisse selle jutuga tuleb. Ise olen ka suht wheelie poisu ning trikkidega ei tegele.
     
  3. RagnarA

    RagnarA New Member

    738
    0
    0
    No aga võiks ju proovida ja harjutada...Ehitad rollule kokkumis punnid ja pole problemsi!Suht põnev oleks ikkagi!!
     
  4. nos11

    nos11 New Member

    449
    0
    0
    ma arvan, et suht hea plaan jh, tuleks kah, kuigi ise veel eriti ringe ja stoppit ei oska, aga noh, ei usu eriti et sellest asja saab, vb mingi järgmine aasa meybii ?!
     
  5. RedRose

    RedRose New Member

    2
    0
    0
    tase liiga madal jah.

    tean mingi 10+ inimest kes sõidavad tagurattal ilusti.
    neist 3 umbes oskavad enamat.

    eesti lippu hoiab Sandrew üksi üleval, Jos oli ka hullu pannud nagu jutud käisid.
     
  6. RagnarA

    RagnarA New Member

    738
    0
    0
    no aasta või mitte aga võib u tegeleda mitte niisama ringi lasta!
     
  7. -Garmakaz-

    -Garmakaz- Member

    463
    0
    16
    Tegelt suht hea mõte. Nii saaks rolleritele kuulsust võita ja reklaami teha. Head videod jne oleks ka tore. Ja see süsteem tõstaks ka üldist stunti taset ma usun.
     
  8. l3gion

    l3gion Member

    622
    0
    16
    mulle se mõte meeldib :p
    Olen proovind küll aga jamh kõige parem ei ole :D
     
  9. RagnarA

    RagnarA New Member

    738
    0
    0
    hakkab tulema!!et siis muretsega endale stunt masinad kevadeks ja talvel ehitage neid nii kuidas suudate ja siis kevadel vaatab mis asjast saand on!!;)
     
  10. l3gion

    l3gion Member

    622
    0
    16

    mm..aga sa ise ?
     
  11. RagnarA

    RagnarA New Member

    738
    0
    0
    ma teen neosest!mulgist võtan!
     
  12. Palu

    Palu New Member

    588
    0
    0
    Aga mis tartust saab :roll:
     
  13. RagnarA

    RagnarA New Member

    738
    0
    0
    Palun täpsusta oma küsimust?? :wink:
     
  14. nos11

    nos11 New Member

    449
    0
    0
    ise hakkan kah alles talvel oma relva ehitama, kevadeks tahaks enamvähem stunter masinat valmis saada, :p
     
  15. RagnarA

    RagnarA New Member

    738
    0
    0
    Et siis kõik kes oleksid huvitatud ja aitaks kaasa ja annaks nõuandeid saatke mulle PS selisel kujul:

    Nimi:
    Vanus:
    Msn:
    Elukoht:
    Roller(võib ka üldist infot panna tolle kohta):


    Et siis saaks kevade poole teha ka kodulehekülje kus siis jagada infot üksteisele ja panna ülesse vide infot kokkutulekute kohta kus ja millal.Et siis saab ka saiti jagada rahvale kes huvitatud!!

    Aitähh kõigile kes aitavad kaasa asjale:p
     
  16. RagnarA

    RagnarA New Member

    738
    0
    0
    Sorry et duubel aga kuna ma usun, et paljudel pole usku asjasse siis ma hakkan vaikselt saiti ehitama kus saaks teha eraldi foorumid ja asjad..otsida välismaa saitidelt infot ja tõlkida eesti keelde(nimelt siis ntx õpetused jne).aaga ma ei tea veel mis koduka nimeks panna, et pakkuge siis midagi. www.NIMI.pri.ee ja kui hästi läheb saaks .ee domeeni ka!
     
  17. Henz

    Henz New Member

    1,477
    0
    0
    Teeme otsa lahti


    [email protected]
     
  18. RagnarA

    RagnarA New Member

    738
    0
    0
    Eeet @ ei saa panna minuteada..ja proovige mõelda midagi naq viisakat mitte ntx www.eststunterteam.pri.ee vms...see stunt@est oleks hea aga @ei saa panna!
     
  19. puzo

    puzo New Member

    292
    0
    0
    võiks sellise teema küll teha

    stuntinginestonia.blablabla pole mignit teami sinna vaja IMO lõppu siis oleks nagu tegu mingi kinnise klubiga
     
  20. RagnarA

    RagnarA New Member

    738
    0
    0
    Jep ma hakkan niiepea tegema kui aega on...Mul paar IT spetsi ka sõbrad kes saaksid mind aidata või mulle mingi papieest teha midagi korralikku...Et ma püüan need asjad ise korda ajada!!ee hetkel suhtlen ka inglismaa vendadega ja uurin sealseid rolle ja seal üksvend käib leedus vist w või kuskil seal toomas...ja noh on ka võimalus et mingi aeg saaks ma sealt asju tellima hakkata nii et mu sõber läheb ostab ära ja siis saadab et siis asi vähe kindla..Ja noh ta ise arvas seda et kui tellida et siis suurem kogus et väikseid koguseid pole mõtet...ja ta ise hakabka selle teemaga tegelema aint et mingi supermoto või taolisega...vot hetkel lood on nii...aa ja sponsor ka olemas...et ta hakkaks aitama meid siis kui meil on juba mida näidata, muidu puudub asjal mõte.See sponsor on siis üks firma mis korrraldab üritusi jne.Ja minu arvates oleks see väga positiivne asi meile..et siis meie töö oleks reklaamida tema firmat..ehk siis teeb kleepsud asjad ja me topime rollude peale!!et seda asja tuleb veel täpsemalt ajada aga hetkel pole mõtet kuna aega on veel uue hooajani..!!Niiet kõik huvilised hakake tegelema;)
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte