Tallinna avamise öösõit. 18.05.2013 kell: 23:00

Discussion in 'Tallinna kokkutulekud' started by roheline-, Mai 12, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. roheline-

    roheline- New Member

    418
    0
    0
    Tere!
    Mõtlesin, et korraldaks siis ära selle öösõidu kuna 11.mai olid kohal 2 rollerit ja mina oma rolleriga, ehk 3 rollerit ja 6 inimest.
    Siis annan nädala ette teada, et 18.mai 2013.a. toimub rolleriklubi avamise öösõit (kella 23:00 alates [väljasõit 23:30]) algusega Laagri maksimarketist.
    aitavad korraldada : machine ja aerox 2007

    Marsuut :
    Laagri maksimarket - Järve statoil (kes tahab tangib) - maarjamäe - ülemiste statoil (enne arenat tankimine) - arena - räägu (kes tuleb see tuleb, lõppus räägu )

    hetkel minu idee teekonnast kuna ei viitsi pidevalt peatuda ja öösõidul on parem teha pikkemaid otsi :D

    andke veel ideesi teekonna asjus :D
    alguseks on kindlalt Laagri maksimarket kuna päevasõit hakkas Järvelt ja enamjaolt on alustatud öösõitu Laagri maksimarketist.
    andke ka teada kes kohal, siis teab kellega arvestada, ning ka seda kas on mõtet korraldada !


    Inimesed kes on tulemas :)
    List:
    1: Machine
    2: -Roheline
    3: Aerox 2007
    4: Mmrrollud ( veel 2 inimesega )
    5: Soobapoiss
    6: tar112
    7: Sassu+
    8: ensu
    9: Xaicy+
    10: TheFrankMZ ( veel 2 inimesega )
    11: Z0ne
    12: -MoToMaN-
    13: wIz.uFo
    14: pacman

    Kui veel keegi tulemas või on mingeid probleeme siis andke teada Korraldajatele ehk : Machine,-Roheline ja Aerox 2007 :)
    Loodame et huvilisi on palju :)
    Kui kellegil Rolluga probleeme ,et ei saa tulla öö sõidule siis võite alati meilt abi küsida tuleme kas või kohale ja aitame või kui leidub laenaksime ka mõne juppi kui vaja ,et tulla öö sõidule :) PEA ASI ,ET TEE OLEKSITE KOHAL !!! :)
    Ilusat nädalat teile :)

    Kui muid muresi või on vaja, et ootaks natuke siis number on 53025406
     
  2. mrrollud

    mrrollud New Member

    68
    0
    0
    Ma arvan et mina tulen kui see 18 mai siis selleks ajaks saan oma masina valmis oleks tulnud avamisele ka aga masi protestis mul :lol:
     
  3. Aerox 2007

    Aerox 2007 New Member

    113
    0
    0
    +1 :)
     
  4. roheline-

    roheline- New Member

    418
    0
    0
    okei ootame :D
     
  5. Sassu+

    Sassu+ Member

    309
    0
    16
    Ma arvan, et oleks nii mõnegi inimesega Mähelt kohal, kuna jäime avamisest ilma.
     
  6. roheline-

    roheline- New Member

    418
    0
    0
    kui oled kindel tulija siis anna märku ja võiksid ka anda teada kellega oled kui oled isikutega kellel rk-s kasutajat pole siis ütle mitme inimesega :D
    lisaks listi ära :D
     
  7. machine

    machine Member

    228
    0
    16
    Sõitsin marsuudi läbi, täitsa okei on, pirital tehti veel teid ka korda, mis on meile hea :)
     
  8. Aerox 2007

    Aerox 2007 New Member

    113
    0
    0
    siis on väga hea :) aga tuli sul mõni hea mõte veel kuhu minna mis teha ? :)
     
  9. roheline-

    roheline- New Member

    418
    0
    0
    noh siis mega 5 :D mis sa tõmbasid maarjamäele ka ?
     
  10. mrrollud

    mrrollud New Member

    68
    0
    0
    Ma arvan et ma tulen koos kasutaja tar112 siis kasutajanimesid ei m2leta aga lauri kasutaja on vist slingshot ja siis raksiga team kasutaja nime ei m2leta loodan et saab oma masin valmis siis oleme ka kohal :D
     
  11. machine

    machine Member

    228
    0
    16
    Jah ikka, sõitsin terve marsuudi läbi, sinna juurde ei oskagi midagi lisada, ei olnud liiga pikk ega ka liiga lühike ...
     
  12. xaicy+

    xaicy+ Member

    372
    0
    16
    mähe qutid kes arvatavasti kohal :
    Sassu+
    ensu
    Xaicy+
     
  13. Aerox 2007

    Aerox 2007 New Member

    113
    0
    0
    Arvestame :)
     
  14. roheline-

    roheline- New Member

    418
    0
    0
    ootame :D
     
  15. TheFrankMZ

    TheFrankMZ New Member

    45
    0
    0
    tulen ka võibolla + veel tuleb 2 rollut minuga pelgust , aga me veel mõtleme , ei oska sinna maksimarketi juurde tulla ka :Deks annan lähipäeval kindla vastuse ;)
     
  16. roheline-

    roheline- New Member

    418
    0
    0
    me võime vastu liikuda nõmmele näiteks või kuhugi :D aga ma panen teid listi valmis :D
     
  17. Maun0

    Maun0 Member

    988
    0
    16
  18. roheline-

    roheline- New Member

    418
    0
    0
    Pilves selgimistega ilm. Sajab hoovihma, on äikeseoht. Puhub idakaare tuul 5-10, põhjarannikul puhanguti 13 m/s. Sooja on 9..15°C.

    hoovihm on lebo see väike mure :D igatahes mina ootan kõiki 23:00 maksimarketis sadagu kasvõi pussnuge :D
    asi ei ole ilmas vaid riietuses :D
     
  19. roheline-

    roheline- New Member

    418
    0
    0
    hetkel kohal listi järgi 17 inimest :D minu ja aerox 2007 mega tuleks veel üks masin kus peal 2 inimest :D ja aerox 2007 võtab seljakotti võibolla mina ka :D aga kui kellegil on hea tuju võik võtta mu ühe sõbra peale, oleks omal ees natuke lihtsam sõita :D
    loodame, et see veel paisub :D
     
  20. Typhoon

    Typhoon Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,208
    0
    36
    oleks ka vb tulnud , aga ei tule kuna ainult esipidurid , päikest .
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte