Tallinna suurem kokkutulek !!! vajan ideid, ja abilisi .

Discussion in 'Tallinna kokkutulekud' started by roheline-, Mai 26, 2013.

  1. roheline-

    roheline- New Member

    418
    0
    0
    Nii ma siin endamisi mõtlesin, et pidevalt on kogunemistel olnud üks ja see sama ring ei midagi uut.
    Ja tuli pähe, et teeks sellise trippi mis oleks küll pikkem kui tavaline aga sõidaks läbi tähtsamad kohad tallinnas.
    noh näiteks : toompea, vabakas, raekoda, roccalmaare isegi lasnas ja laagris võiks leida koha kus peatuda , siis saaks seda ka tallinna kokkutulekuks nimetada

    hetkel ongi vaja ideid ja pakkumisi kohtadest, kuna kuupäevast ei ole mul ka siiamaani aimu siis antke teada kas kellegile see idee meeldib ja kas ta tuleks kaasa ning mis ajal võiks teha

    samas võiks teada anda isikud kes tahaks teid kinni panna ja aitada korraldada !

    Päikest ja tuld :)
    soovib : Kardo
     
  2. vladusik

    vladusik Active Member

    2,358
    4
    38
    Sa tahad vanalinnas sõita? :roll:
     
  3. roheline-

    roheline- New Member

    418
    0
    0
    aga miks ka mitte ? vaikselt rahvamassist läbi sõites, oleks ka oma ette kogemus !
    kõik ei pea olema nii rutiine vaid võiks midagi muuta ka aegajalt !
    sa võiksid ka oma vene rk-ga koos seda teemat arutada ja teeks midagi toretat koos !
     
  4. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    võiks teha juuni keskpaigas siis oleks veits rohkem aega seda ilusti planeerida ja siis saaksin ma ka ühe oma sõbraga tulla
     
  5. vladusik

    vladusik Active Member

    2,358
    4
    38
    Aga mendid ei hakka jamada? Sorry kui sitt küsimus :|
     
  6. roheline-

    roheline- New Member

    418
    0
    0
    ei ütleks, et sitt küsimus. Igal inimesel oma tedmine ja arvamus.
    Aga mida neil jamada on, kui me sõidame kohtades kus sõidavad ka autod ei tohiks tulla mitte ühtegi probleemi ja vanalinnas sõidavad paljudes kohtades autod.
    ainuke erinevus on, et aeglasem sõit kui tavaliselt ja ka see, et munakivi teed kui jah see ei tohiks segada kuna isegi vabaduse pst on hullem :D
     
  7. roheline-

    roheline- New Member

    418
    0
    0
    ma arvan, et teeks pärast jaanipäeva, kuid kes teab võibolla tuleb varem !
     
  8. kapa123

    kapa123 New Member

    643
    0
    0
    Eks näis mis see kuupäev tuleb, võimalik, et veeren ise ka Tartust kohale :roll:
     
  9. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    Ma arvan et kui peale jaanipäeva siis ma olen ka selleks ajaks tartu kolind ja saaksime koos tallinna veereda kokkutulekule kui viitsid
     
  10. kapa123

    kapa123 New Member

    643
    0
    0
    Koos ikka parem ja, eks saab suhelda
     
  11. TheFrankMZ

    TheFrankMZ New Member

    45
    0
    0
    veereksin kindlasti kohale , aga tõesti jah , mõtleme nüüd uue teekonna , mida pole siiamaani varem sõidetud , ja btw see vanalinna mõte on isegi üsna hea ;)
     
  12. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    kui teekond mida pole varem sõidetud siis ma arvan et viimsi ja mähe jne :D
     
  13. roheline-

    roheline- New Member

    418
    0
    0
    jah, ka minu mõttes mõlkus vanalinnast läbi sõit.
    kuna kui võtta suve keskpaika siis on seal turiste ja selliseid ka palju ning me saame näitata, et meie eestlased oleme ka tore rahvas :D

    ning see sõit kui tuleb siis on see tunduvalt pikem kui tavaliselt plaan minna läbi mähe, viimsi, lasnamäe, kesklinn ( vanalinn ), kristiine, rocca, pirita, kakumäe, väike-õismäe, mustamäe, laagri. ja palju muud sellist :D ( ainult vajan igas kohas mõnda ilusat paika kus peatuda ! ) näiteks, kristiine ( arena, räägu), kakumäe (rand), roccalmare ( statoil ) , laagri (tehnopark), väike õismäe ( säästu,maxima ees.) mustamäe (mõni tankla), kesklinnas (vabakas ) vanalinnas ( raekoja plats ), aga mähel lasnamäel ja viimsis ma ei tea samas ühtegi head kohta :D nii, et aidake :D
     
  14. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    teeks nii et viimsist mähele ja mähelt lasnamäele. Siis ma tean mähe ja lasnamäe vahelisel teel yhte normi platsi
     
  15. roheline-

    roheline- New Member

    418
    0
    0
    mind need vahelised platsid eriti ei morjenda !
    mind huvitaks igas kohas peatumine kas või mõne poe ees lihtsalt !
    ma marsuudiga on aega ning ma tahan igas kohas kindlat asja kus peatuda 1
     
  16. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Kuidas käib ilus koht ja tankla/pood kokku, ma ei mõista :lol:
     
  17. roheline-

    roheline- New Member

    418
    0
    0
    noh vaata ma mõtlesin, et ilus koht võiks olla kus peatuda aga kui ei leia mingit sellist kohta siis võib mõne lambise platsi või poe/tankla juures ka peatuda !
     
  18. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Viimsist mähele, sealt üle iru silla lasnamäele, sealt saaks ilusti kanali kaudu kesklinna otse, või siis lasnamäe peatus teha lauluväljaku üleval, sealt saab samuti ilusti linna.
     
  19. roheline-

    roheline- New Member

    418
    0
    0
    jah see on täitsa asjalik :D üks esimesi :D
    aga nüüd vaja ka mähel ja viimsis peatus koht leida :D
     
  20. vladusik

    vladusik Active Member

    2,358
    4
    38
    Maarjamägi peab olema ka 100%! :p
     

Jaga seda lehte