Tartu hooaja avamine - 2013 18.MAI

Discussion in 'Kokkutulekute arutlemine!' started by minim2gnus, Veebr 11, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Kogu info hakkab siis siia tulema:

    Korraldajad:

    Marsruut:

    Kogunemis koht:
    Annelinna Prisma ülemine parkla

    Kuupäev: 18.mai

    Plaanid:
     
  2. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Re: Tartu hooaja avamine - 2013

    Tervist,
    mõtlesin siis et teen teema ära, et saaks arutada tulevase hooaja alguse üle. Siia ilmub siis kogu info kokkutuleku kohta, kuupäev, kogunemis koht, marsruut, korraldajad jms...

    Igasugused arvamused ja asjad hoida siis siia teemasse ning pakkuda välja oma lahendusi jms. Lisaks kellel soov hakata korraldajaks või kellel huvitavaid plaane siis PS ning lisan siia.
     
  3. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Re: Tartu hooaja avamine - 2013

    tehke algul see tüüpiline igav rongkäik ja siis suunduge edasi platsile kus on toitlustus, seks poks ja murumängud, bändid jne.... siis tuleks vb rahvast ka ja oleks keegi huvitatud asjast. :roll:
     
  4. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    Re: Tartu hooaja avamine - 2013

    mõtetu midagi peale kuupäeva planeerida,kohapeal mõeldakse nkn tegevused ja marsuut välja.
    ja hui keegi siit suudab mingi korraliku asja korraldada.
     
  5. Rivvooo

    Rivvooo New Member

    148
    0
    0
    Re: Tartu hooaja avamine - 2013

    Pmts võiks nii teha,et :D mul Mai alguses sünnipäev :D (( 18 )) Võiks siis kokku saada laulukal, teeb väikese tsill & grill ja siis puhkemajja jooma ! :D Easy variant :D
     
  6. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    Re: Tartu hooaja avamine - 2013

    jeee!mul ka siis tuttaval sünnipäev,et kutsun oma paarkend tuttavat ja igori,ning lähme sinu puhkemaija jooma.!
     
  7. Rivvooo

    Rivvooo New Member

    148
    0
    0
    Re: Tartu hooaja avamine - 2013

    vähe hullem reiv tuleks siis :D
     
  8. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Re: Tartu hooaja avamine - 2013

    olles kolm aastat olnud suurema ürituse korraldamise juures ja käesolev aasta saab olema neljas, siis ma arvan et mul aimu on kuidas asi käib ning ma saaks mõnede abilistega hakkama küll, aga mis mõte sel oleks kui ma eriti ei seedi rollereid ja 15 aastastega pidu panna ka ei viitsi :D nagunii keegi poleks nõus mingi 5-6 eurist osavõtutasu ega midagi maksma ka, suht pointless!
     
  9. Rivvooo

    Rivvooo New Member

    148
    0
    0
    Re: Tartu hooaja avamine - 2013

    Igaüks enda joogiga, türa ega minukulul jooma ei hakka, teil tasuta place kus olla,aga oma joogid olgu olla!
     
  10. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    Re: Tartu hooaja avamine - 2013

    no seda ma räägingi,vahet pole isegi,kui keegi viitsiks ette võtta tuleks mingi takistus niivõinaa,sinu puhul näiteks piletihind,ning jääbki tegematta:D
     
  11. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    Re: Tartu hooaja avamine - 2013

    pm kui igor viiendal grupi rahad kätte saab ja need alles hoiab siis paar 6 pakki saame ikka kaasa võtta.
     
  12. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Re: Tartu hooaja avamine - 2013

    lihtsam ja tulemuslikum on päris motopeerudele üritust korraldada, need vähemalt tulevad, maksavad, joovad ja lähevad ning kino saab ka sitaks. :D
     
  13. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    Re: Tartu hooaja avamine - 2013

    seda küll.
    ja muide valikutes raadi lennuväli,olete ikka teadlikud,et kiirendusosal asub nüüd tartu autoturg?
     
  14. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Re: Tartu hooaja avamine - 2013

    Ja täielikult teadlik. Ainuke asi mida ei tea, on kas juba ehitatakse vana autoturu kohapeale eesti rahva muuseumit vms ?
     
  15. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    Re: Tartu hooaja avamine - 2013

    Tulen autoga ning võin olla korraldaja(tagaistujad saan peale võtta 6 kohta vaba)
     
  16. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Re: Tartu hooaja avamine - 2013

    Idee poolest võiks olla üks auto eest vedaja ning ka mitteametlikud teede kinnipanijad. Nagu tallinlastel tavaks.
     
  17. GoFast.

    GoFast. New Member

    1,857
    0
    0
    Re: Tartu hooaja avamine - 2013

    Eelmine aasta nt Streetbuzz ja Scoox tegid päris hea kokkutuleku,krupp oli koguaeg koos ja keegi ei trüginud. Aga noh see oli ainuke korralik kokkutulek kus ise olnud. Lithsalt oleks vaja kutte,kes läheksid auto ette ja ootavad kuni viimased jõuavad rolleriga järele ja sõidavad ette tagasi. Ja mõni võiks veel autoga ka krupi ees sõita.
     
  18. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Re: Tartu hooaja avamine - 2013

    kas ei oleks suurelt ette võttes mõtekas asi kooskõlastada vastavate ametiorganitega ja saada omale kasvõi mendikas ette sõitma.
     
  19. GoFast.

    GoFast. New Member

    1,857
    0
    0
    Re: Tartu hooaja avamine - 2013

    sul kedagi pakkuda mendist ette sõitma ?
     
  20. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Re: Tartu hooaja avamine - 2013

    seda küsi mentidelt, ega ma mingi sinasõber nende värdjatega pole!
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte