Tartu Hooaja muljed 2013

Discussion in 'Muljed' started by minim2gnus, Okt 9, 2013.

  1. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Mõtlesin, et kirjutaks ühte teemasse kogu hooaja muljed. Mis oleks võinud olla teisiti, mida oleks võinud teha rohkem ja üleüldse, mida järgmisel hooajal teha ? 8)
     
  2. TaaviT

    TaaviT Member

    156
    0
    16
    Ma küll ei tea kui palju neid suvel oli aga neid võiks rohkem olla :D nagu et mingi 30 rolli sõidavad linnas ringi ja läheks linnast välja ka :D Ja suvel võiks korraldada Lõuna-Eesti kokkutuleku kus oleks Tartu,Viljandi,Põlva,Jõgeva jne :D ja ööbimisega trippe võiks ka soojemal agal teha :D
     
  3. Madiz

    Madiz Active Member

    1,334
    1
    38
    Lõuna-Eesti mõte küll päris hea 8) Parem teha vast harvem ja vähe suuremad üritused kui et iga kuu mitu korda mingid väikesed miitingud.
     
  4. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Mina ei usu, et teil mingit lootust on.. Kui te loodate midagi bikeriürituste sarnast teha, siis vaevalt et asi nii välja kukub. Esiteks, paljude väikemeeste emmed-issid ei luba neid ööseks kuhugi lällama. Teiseks, teades toptuuningut, siis osade pillid ei peaks nkn vastu seda reisi ning ma ei usu, et keegi suudab panna kokku päevaplaani, mis on tõesti kohale jõudmist väärt.. Kes ikka maksma hakkab (heal üritusel on üldiselt oma tasu)... Midagi head tasuta üritusest tulla ei saa, kui siis lähete metsa äärde, tõmbate lontud täis ja hommikul tulete tagasi, kuigi osadele võib ka see ülilahe tunduda..
    Oma teksti võtaks ma kokku nii, et iga on see, mis asjale põntsu paneb. Mingit märkimisväärset gruppi te vaevalt kokku saate, oodake mõned aastad ning võtke osa tõelistest üritustest... Muidugi on ürituse korraldamine võimalik, kuid minul suurt usku sellesse ei ole, keegi pole hakkama saanud. Aga müts maha, kui keegi ilusa alguse teeb!
    Niisiis, rollereid on ilmselt liiga vähe. Hea ürituse korraldamiseks on vaja palju kogemusi, palju aega, pikka ning täpset läbi mõtlemist ja mida veel. Tähtis on välja uurida, kui palju on maksujõulisi rollerdajaid ning siis hakata vastavalt võimalustele edasi uurima, mis võimalused teil on.
     
  5. Garl Oss

    Garl Oss New Member

    896
    0
    0
    +1
     
  6. I.P.C

    I.P.C Member

    326
    0
    16
    Ivan, kusagil tuleb algus teha ju. Esimestel suurtel kokkutulekutel (aka. Lõuna-Eesti kokkutulek) ikka juhtub midagi, ei lähe kõik plaanikohaselt vms, aga nii saabgi vigu parandada.
    Ise oleks tulija küll sellisele suuremale kokkutulekule.
     
  7. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Ütle mulle inimene, kes on võimeline korraldama sellist asja ning MIS KÕIGE TÄHTSAM, INIMESTEL PEAB TEKKIMA TUNNE, ET SEE ON SEE ÕIGE. Praegusel juhul on ka sellepärast vähem võrre, et korraldajad on nii käpardid, okei, mõnel juhul halb õnn, kuid kindlasti on võimalik saada rohkem rahvast. Tekitage inimene, keda usaldatakse ning rahvast on kõvasti rohkem.
     

Jaga seda lehte