tartu kokkutulek 26. juuli

Discussion in 'Muljed' started by rasta, Juuli 27, 2013.

  1. rasta

    rasta New Member

    504
    0
    0
    Muljed siis!
     
  2. Supra

    Supra Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    540
    0
    16
    Minu arvates oli päris hästi välja tulnud kokkutulek, võrreldes paari eelmisega. Tublid korraldajad olid, see kord oodati kõiki järgi ja kui keegi tee peale jäi, siis leidus kohe mitu tükki, kes appi läks. Seltskond oli endiselt tore ja sai kõvasti nalja.
    Linnas sõideti ilusti 45-50km/h ja kõik püsisid järel. Eks see on juba oma asi, kuidas keegi sõita mõistis, paljudel suunad üldse ei töödanud..
    Kokkutulekul küll ei kuulnud kedagi kritiseerimas, järelikult polnud see nii hull midagi või lihtsalt ei jagunud julgust piisavalt, et midagi öelda. Aga muidugi, alati võiks ju parem olla. :p
     
  3. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    chill oli ja :D suht paljud inimesed jäid vaatama :D
     
  4. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
  5. altsu

    altsu New Member

    54
    0
    0
    Väga mõnus kokkutulek, rahvast oli nagu teda oli kuigi seltskond oli tore :p.
    Kiirenduses jäin 50cc'des kolmandaks :D Moos värk :D
     
  6. RehvKulub-

    RehvKulub- New Member

    473
    0
    0
    Tore oli, eriti rasta vanaka all :lol:
     
  7. rasta

    rasta New Member

    504
    0
    0
    :lol: :lol: :lol:
     
  8. Padre

    Padre New Member

    6
    0
    0
    Tänud korraldajatele.Mulle meeldis .Gr. sõit ei ole teeme lihtsalt ära,on ka muu liiklus mitte ainult meie. .Kes pablab saab alati tsipa tahapoole hoida :D
    Tänan,et taati ka välja ei naernud:Minu arust igati toredad sellid need sõidust osavõtjad.
     
  9. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    sa see vanem mees? :D kui jah siis miks oleks pidanud välja naerma ? minu arust sa norm tüüp :)
     
  10. Padre

    Padre New Member

    6
    0
    0
    Tänud vanaisa .Mu 4 last arvavad sama mis sina 5.-s veel ei arva ta alles aastane:D Ongi eluke pekkis ma juba see vanem mees :(
     
  11. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    :D :D võiksid järgmised korrad ka tulla :D
     
  12. Padre

    Padre New Member

    6
    0
    0
    Kui veel elus ehk tulengi.
     
  13. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
  14. GoFast.

    GoFast. New Member

    1,857
    0
    0
    Ei norm kokkutulek oli,rahvast lootsin et tuleb rohkem aga kõik oli hea :p Ainult see võiks inimeste kõrva taha jääda,kes ees sõidab see jääbki ette mitte oihh mööda sõitsin korraldajast pohh yolo nüüd olen ise ees. Parem püsige taga poole ajaga tagale kui tahate,aga peasi et teisi ohtu ei sea ja sõidate normaalselt.

    Aga rasta kurat sa vist teed surma sõitu vabal ajal üldse sõita ei mõistu hull vend :D
     
  15. markeelo:d

    markeelo:d New Member

    185
    0
    0
    väga voimas oli :D
     
  16. Disaster

    Disaster New Member

    371
    0
    0
    Kahjuks ei saanud tulla, kuid juttude järgi pidi päris hea olema.
     
  17. GoFast.

    GoFast. New Member

    1,857
    0
    0
    noniii karvased elukad kurat pinniti pilte küll,aga ma laisk ei viitsinud tuua,eks ma täna sain kaamera kätte ja siis lisan paar pilti :) Pole kõige parem pildistaja ärge siis urisege :)

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     

Jaga seda lehte