tem11 STC-aquila '08 90cc

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by tem11, Märts 7, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. *Chris*

    *Chris* New Member

    1,702
    0
    0
    Nrg'st ei räägi midagi :D Hea et meelde tuletasite, peaks ära tegema, ja gileral suht ok seis istemalune väljaarvatut et aku kaan puudu :D
    Aga stc läheb müüki see aasta ?
     
  2. tem11

    tem11 New Member

    919
    0
    0
    jhm, vaja auto osta, sest aprillis on load tulekul:p
    aga sellepärast teengi korda, et mingi 10€ eest maha ei peaks müüma:D
    panen umbes 500€ müüki ja ennem hinda alla ei lase, kui sügisel, kui keegi ennem ära ei peaks ostma, sest suvelõpus on plaan panna töö ja rollu ja muud rahad kokku ja üks honda civic kupee ära habada:p
     
  3. jeezuz

    jeezuz New Member

    323
    0
    0
    idioot, osta ikka mingi turbodiisel, nahhui vilistab kummi ja kulgeb maanteel 4l sajale !
     
  4. tem11

    tem11 New Member

    919
    0
    0
    oma turbodiisliga võid sa oma avataris asukohaks määratud kohta sõita:D:D
     
  5. udiam

    udiam New Member

    697
    0
    0
    kretiin, osta endale auto.
     
  6. jeezuz

    jeezuz New Member

    323
    0
    0
    tyra ma ikka ostan, ma ei hakka siin alla 10000€ autot vaatama, ootan ikka õiget momenti tõmban Aston Martini perse alla :)
     
  7. -JG-

    -JG- New Member

    130
    0
    0
    Selge! Ma teen sis vasruosapoe endale ja hakkan Sulle juppe müüma ja raha välja pumpapa Sul, kui mingil sitasel viisil Astoni peaksid hankima :lol:
     
  8. sillllu

    sillllu New Member

    998
    0
    0
    Lambine, Osta Diiselmootoriga siis saad kummivilistada a 4l sajale kulgeda ;);)
     
  9. tem11

    tem11 New Member

    919
    0
    0
    pole kaua aega midagi kirjutanud ja ega erilist teinud ka rolleriga sellel ajal, sest roller on nüüdsest ainult hobi ja teen selle korda pmst ainult müügijaoks, kuna ei vaja enam jollerit. paar päeva tagasi võtsin asja lõpuks uuesti käsile ja värvisin esiamordipulgad, tagaamordi, ploki, esivelje ja esipiduriketta sisemuse ära. tulemusega võib isegi enamvähem rahule jääda peale mõne asja, mis jätan endateada. vahepeal on veel pahteldatud ja möllatud ka, aga tollega pole nii suur progress toimunud, et mindagi pildistada ja näidata.
    esiamortide kokkupanek seisab siis praegu simmerite taga.
    aga siit mõned pildid, tagavelge ärge vaadake, sest too on värvimata ja läheb vahetusse, sest on kõver:S
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    päikest teile
     
  10. tem11

    tem11 New Member

    919
    0
    0
    sitta khm, võrr läheb varuosadeks, sest ei viitsi sellele raha alla matta ja nkn ma sellega sõitma ei hakkakski. krt, juba kahetsen, et tegema hakkasin seda seeaasta:S üldse ei tõmba mind miski enam rolleripoole
    viewtopic.php?f=66&t=65598
    habage juppe endale
     
  11. jeezuz

    jeezuz New Member

    323
    0
    0
    Ma kirjutan ka natuke oma juttu siia :D võrukad niikuinii loevad :D nagu mäletate oli mul vahepeal nissab bluebird, aga lasin mootori kokku ja sai vanarauda viidud :d aga ülv veel kehtib nii, et mai algul ostan samat värvi bluebirdi mis 2 aastat seisnud ja viskan oma numbrid külge ja hakkan jälle vilistama kummi :D:D nii et j2pe varsti liikvel :D:D Ja Demyke Mallor saaatis tervisi ja ütles, et sulle jalgratast kah palju kätte antud :) Aga ma ise soovitan Erlise honda pöördesse ajada :D tollega hea 4 vedu saad rannas sõita jne :) Parimat j2pe
     
  12. tem11

    tem11 New Member

    919
    0
    0
    ma sõidan 99a mitsubishi galandiga ja 08 a. mazda 5-ga:D ja ei näe praegu vajadust erlise hondaga sõita, kuna tollel ei ole kindlustust ja ülevaatust:D
     
  13. jeezuz

    jeezuz New Member

    323
    0
    0
    Nuh jh aga naisi sa tollega ei raba :)
     
  14. -JG-

    -JG- New Member

    130
    0
    0

    Mul hakkasid rahad liikuma vaikselt.... niiet Honda hakkab loodetavasti lähiajal liikuma ja kui Paintings khm peale tuleb sis on nigu komm ju 8)
     
  15. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Srry, ei viitsinud teemat algusest lõpuni lugeda, palju sul tip kiirus oli ja kuidas minek oli? Tagale sai? :p
     
  16. udiam

    udiam New Member

    697
    0
    0
    Normaalselt sai tagal lasta sellea, vii tema juurde timmimisse.
    Üks vend oli viinud ja tulemus oli hämmastav.
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte