tennu Yamaha Booster NG Võistlusmasin

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by tennu, Apr 5, 2012.

  1. tennu

    tennu Active Member

    1,561
    0
    36
    Hei.

    Sai siis tükk aega endale toorikut otsitud, otsustasin siis boosteri kasuks. Põhjuseks, et see on väike ja minarelli mootoriga. Sain tooriku väga hea hinnaga. Tulemas on standard 50 klassi masin, kuna see kõige odavam. Alla on plaanis panna minarelli horisontaal plokk, eks näha ole kuidas see juhtuma hakkab. Olen kuulnud et müüakse siukest special kiike kohe, kui kellegil on siis võib endast märku anda. Kui aga seda kiike ei saa siis keevitab ise kinnitused. Roxi veljed tulevad, roxi lenks ja lenksuplastid, roxi stock amort. Mootori poole pealt tuleb esialgu õhkjahutus kuna see on mul riiulipeal olemas. Hiljem läheb vesijahutuse peale üle. Välisdisaini veel mõtlen. Välimuselt ilmselt midagi väga ilusat tegema ei hakka, kuna kukkumisi tuleb kindlasti. Aga spreiga mõtlen midagi ikka välja. Natuke tuleb ka kondleid pahteldada ja möllata.
    Panen mõned pildid hetkeseisust.

    [​IMG]

    [​IMG]

    07.04.2012
    Nonii, vedasin siis veloga võrri juppe koju. Tulid siis roxi veljed, rihm, paioli roxi stock amort, roxi lenks ja lenksuplastid. Kaubaga olen rahul, tänud Aimole. Rehvideks tuleb ette pirelli evo21 ja taha miski kenda ilmselt. Veel vaatan kodus rehvikogust. Igatahes valik on lahtine. Veljega sain kaasa miski duro rehvi. Ei tea kas hea või mitte. Mustrit natuke on, aga kuskilt vist laseb see rehv läbi, vb aga lihtsalt tühi. Endiselt ootan pakkumisi roxi juhtmestikule, veljevahetükile ka kiesleri vaheraamile. Üks pildike.

    [​IMG]

    12.04.2012
    Treisin siis omale selle kuullaagrikausi, mis käib hargi alumisse otsa, et laagrid välja ei jookseks (tuunisin keeway oma ümber, tehes keskmist auku suuremaks). Samuti ostsin kiesleri vahekiige ära. Sain hea hinnaga. Minuarust selle kiigega jääb masina pikkus väga ilusti piiridesse ja ei tohiks segama hakata. Igatahes ootustel jäi lühem. Täna sai raam ära keevitatud ja tugevdused ka. Hark sai alla visatud ja lenks ka peale. Esirehvi kirjad värvisin kaigavusest valgeks, ning proovisin veljeteipi ka peale panna, aga hakkas vastu. Ilmselt enda viga, kuna ei viitsind korralikult velge ära puhastada. Nv saan komplektse minarelli ploki koos zx sumpaga ja ühtteist saan veel. Seniks aga peatsete uuendusteni. Mõni pilt ka.

    [​IMG]
    [​IMG]

    Teami kaaslased kõrvuti. 8)

    [​IMG]

    Tagmine velg lihtsalt pulga otsa tõstetud.
    [​IMG]


    15.04.2012
    Tänase seisuga on masin nii kaugel, et vaja pmst ainult plokki ja masin töötabki. Veereva osa olen valmis teinud. Plokki aga pean veel natuke ootama. Üks pilt ka tänasest. Samuti koristasin ka karke ära täna, kuna ei leidnud enam midagi üles. :lol:

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  2. minimx38

    minimx38 Guest

    0
    0
    0
    Edu.. tee ikka mingi portimine ka masinale muidu võistlustel mannetu sõita.. kõik ostavad kalli raha eest endale sport jupid peale :roll:
     
  3. minaise

    minaise Active Member

    1,322
    0
    36
    50 standardis portimine keelatud.
     
  4. tennu

    tennu Active Member

    1,561
    0
    36
    Nii see on jah, et portida ei tohi ja üldse suht piiratud need õigused. Aga see ilmselt ongi selleks, et seda klassi saaks odavalt sõita. Homme võtan plastikud maha ja vaatan kas raamil midagi üleliigset ka peidus on.
     
  5. Anz

    Anz Member

    762
    0
    16
    Toorik minult :D Aga edu selle kena maschiinaga :)
     
  6. tennu

    tennu Active Member

    1,561
    0
    36
    Sinult ma ostsin kiivi, ja see pole mingi toorik. Ma tahaks, et see ikka vastu ka peaks mul. :lol:
     
  7. MMA

    MMA Active Member

    2,362
    0
    36
    edu tennu, õige lüke, teha rolleriga muud peale tänaval kõvatamise !
     
  8. tennu

    tennu Active Member

    1,561
    0
    36
    Eks ta nii on jah. Tänaval peab ka ikka natuke silma paistma, aga rinkal sa näed kui kõva kõvataja sa tegelikult oled.
     
  9. Brabus

    Brabus Active Member

    2,433
    0
    36
    Milleks roxi veljed ???
     
  10. tennu

    tennu Active Member

    1,561
    0
    36
    Originaal veljed mulle kohe üldse ei meeldinud. Plekist käkerdised.
     
  11. ilovespeed

    ilovespeed New Member

    217
    0
    0
    mootor juba olemas?
    mis summutit kasutad?
     
  12. dannukas

    dannukas Active Member

    1,044
    0
    36
  13. tennu

    tennu Active Member

    1,561
    0
    36
  14. dannukas

    dannukas Active Member

    1,044
    0
    36
  15. tennu

    tennu Active Member

    1,561
    0
    36
    Plokk on praegu algosadeks, aga pmst on olemas. Sumpaks tuleb kas zx või R või midagi sinna klassi. Puudu on nipetnäpet asjad, nagu klapilehed ja e5 kinnine koonukas jms. Karpa toon sellel pillil tagaratta poole, selleks kasutan keeway stock kollektorit.

    Küsimus ka, et kui see peenem toru ära lõigata, mis seal allpool on, punaselt märgitud. Kas see mõjutab raami jäikust? Enda mõistus nagu ütleb, et ei mõjuta, sest teiselpool pole siukest asja. Igaksjuhuks veel maha ei lõikand, küsin targemate arvamust.

    [​IMG]
     
  16. tennu

    tennu Active Member

    1,561
    0
    36
    Sain vastuse juba. Kui kellegil on roxi velje vahetükki ja juhtmestiku pakkuda siis pm!
     
  17. tennu

    tennu Active Member

    1,561
    0
    36
    Nonii, vedasin siis veloga võrri juppe koju. Tulid siis roxi veljed, rihm, paioli roxi stock amort, roxi lenks ja lenksuplastid. Kaubaga olen rahul, tänud Aimole. Rehvideks tuleb ette pirelli evo21 ja taha miski kenda ilmselt. Veel vaatan kodus rehvikogust. Igatahes valik on lahtine. Veljega sain kaasa miski duro rehvi. Ei tea kas hea või mitte. Mustrit natuke on, aga kuskilt vist laseb see rehv läbi, vb aga lihtsalt tühi. Endiselt ootan pakkumisi roxi juhtmestikule, veljevahetükile ka kiesleri vaheraamile. Üks pildike.

    [​IMG]
     
  18. kevinopa

    kevinopa New Member

    1,310
    0
    0
    sellega tehti ka midagi siis ?? :| :|
     
  19. tennu

    tennu Active Member

    1,561
    0
    36
    Jep, see samamoodi ohvriks langenud, küll natuke vähem kui street, kuna sellel oli vähem juppe peal.
     
  20. tennu

    tennu Active Member

    1,561
    0
    36
    Lahinguväljal näeme, raisk! 8)
     

Jaga seda lehte