Trahvid.

Discussion in 'Jutud' started by JankaR, Jun 18, 2007.

  1. JankaR

    JankaR New Member

    347
    0
    0
    Et võiksite siia siis panna kui palju ja mille eest trahvi olete saanud.
    Ennast võeti täna siis just kinni 74km/h radarisse kiiruse ületamise eest maanteel ja ootan vastust. 11.juunil saan vastuse teada mis saab ja eks siis näis palju väänavad :roll:
     
  2. Roby

    Roby New Member

    83
    0
    0
    tartu sõõrikud vabsee ära keeranud...mingi täna taheti mulle teha trahvi downhill lenksu eest :D
     
  3. Roosi

    Roosi New Member

    29
    0
    0
    ise saan selle eest trahvi et Lubadeta sõit, ja tagaistujal polnud kiivrit :D
    Vedas et kiirust ei mõõtnud :D kiirusega oleks saand ka :D
     
  4. muhahaaa

    muhahaaa Active Member

    1,416
    0
    36
    downhilli lenksu eest trahvi?:O:O:O
    Kuidas?
     
  5. l33k

    l33k New Member

    154
    0
    0
    Selline teema on siin juba olemas!
     
  6. Roby

    Roby New Member

    83
    0
    0
    üks sõõrik oli paras kiusupunn :D mingi et see pole originaal lenks ja kus on mingi euroopa serifkaadi tähis jne :D et digispido jne ja et kus on tähis et on taadeldud :D
     
  7. coolDJ

    coolDJ New Member

    175
    0
    0
    emm... huvitav mida siis mu poest välja tulnud enduroka lenksust (downihillii arvama pean) :S
     
  8. Frodu

    Frodu Member

    182
    0
    16
    haha. ma pääsesin tallinnas suulise hoiatusega kui tagaistujal kiivrit polnud ja mul lubasid :D
     
  9. JankaR

    JankaR New Member

    347
    0
    0
    aga keegi teab palju nad maanteel 74km/h sõites trahvi teha võivad? Ise loodan et piirduvad hoiatusega :roll:
     
  10. coolDJ

    coolDJ New Member

    175
    0
    0
    Kule... mai tea... kui sul on 49,9 kuupi ja nii siis sa saad kiiruseületamise ees trahvi... nn 45 max --- 74 --- ja sealt siis mingi 29 km/h sõitsid lubatust kiiremini ehk ikka paar tuhat tuleb+
     
  11. Symster

    Symster Member

    283
    0
    16
    aga kui ma pole teadlik sellest et lubatud on maximum kiirus(45 või 50 ei tea täpselt) ning ma pole midagi tuunind ... täiesti stock... kuid esinduses pole piirajaid peale pandud

    nt mul on täiesti stock ise pole ühtki piirajat maha võtnud aga läheb 75kmph

    kas siis saan kah karistada... et ikka ise pean kontrollima et ei läheks üle lubatud
     
  12. coolDJ

    coolDJ New Member

    175
    0
    0
    ei no kui tuleb tehasest nii välja siis kaebad tehase peale... et sina ei ole süüdi
     
  13. K-1

    K-1 Member

    291
    0
    16
    See, et sa seadusi ei tunne ei tähenda seda, et need ei kehtiks.
    Ühesönaga oma viga ,et ei tea. Kui vahele suudad jääda siis saad trahvi ikka.
    ELis ei tohi müüa sellised rollereid, millel puudub kiiruspiirik. Selle puudumisel ei saa tootja Euro sertifikaati, mis on kohustuslik, kui tahad mopeede/rollereid ELi siseselt müüa.
     
  14. muhahaaa

    muhahaaa Active Member

    1,416
    0
    36
    Sain nyyd täna suulise hoiatuse et mul oli tume visiir aga peab olema täiesti valge

    Ja tagaistujal ei olnud käepidemeid :roll:

    Junn jahedaks ei läind sest ma ei kujutand ette mille eest nad mind kinni peavad, mul olid enda arust kõik asjad korras

    Nad ajasid mind mingi paarsada meetrit taga, ma ei märganudki et taga politsei auto undab :lol:
     
  15. oltc1100

    oltc1100 Member

    106
    1
    18
    hääkülh tumeda visiiriga ongi parem sõita päikesepaistelise ilmaga, et ei paista päike nii eredalt, kuradi lollid mendid ikka on.
     
  16. rem4605

    rem4605 New Member

    12
    0
    0

    tagaistujal käepidemed???


    Kust neid saada??? :D
     
  17. Robskar

    Robskar New Member

    614
    0
    0
    Vjapsee ära keerand.
    Jankar ka ütles,et talle oli üks onudest õelnud,et ta ei võiks sõitagi ültse sellega.
    Downhilli eest trahvi, mida veel.
    Varsti kuradi, esimese rehvi muster erineb tagumisest - Trahv!..
     
  18. muhahaaa

    muhahaaa Active Member

    1,416
    0
    36
    muideks need käepidemed ei tohi taga olla
    nagu ntx Aprilia Sr50
    vaid need peavad eespool olema

    kui ment ytles et käepidemed peavad eespool olema siis mul vajus karp lahti
     
  19. VW_Motors

    VW_Motors Super Moderaator Meeskonnaliige Super Moderaator

    1,756
    0
    36
    kuskohas nad nt seal eespool oleksid, tuleksid keset gondlit välja või :D
     
  20. JankaR

    JankaR New Member

    347
    0
    0
    mida iganes!
    Bikedel on ka taga käepidemed ju
     

Jaga seda lehte