aruksaare Yamaha aerox 00

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by aruksaar, Juuli 10, 2014.

  1. aruksaar

    aruksaar Member

    699
    0
    16
    Tänud.
     
  2. aruksaar

    aruksaar Member

    699
    0
    16
    Kahjuks ei. :|
     
  3. aruksaar

    aruksaar Member

    699
    0
    16
    tänasest niipalju et,sai ostetud malossi multivar ning malossi rihm,ning sai võetud porilapakas ära :lol: siis sai kaidoga räägitud ning ta arvas ka,et vario viga on :lol: seega see laupa või pühapäev saab jupid peale.
    [​IMG]
     
  4. gertgert

    gertgert Member

    181
    0
    16
    kaido jaoks on kõik asjad sul perses :lol: .teda huvitab see kui sa talt malossi toodangut ostad.
     
  5. Marko.

    Marko. Active Member

    1,797
    0
    36
    :lol:
     
  6. aruksaar

    aruksaar Member

    699
    0
    16
    tglt ta soovitas mulle mingit teist firmat ka :lol: aga muidu kiitis masina heaks :lol: ütles,et silku on korras küll ning vario külge ja võid timmimisse tuua :lol: :lol: 8) :lol:
     
  7. aruksaar

    aruksaar Member

    699
    0
    16
    Lauppäeval saab panna vario külge :) ning siis rõõmsalt edasi vaadata.
     
  8. aruksaar

    aruksaar Member

    699
    0
    16
    dvj kutid pakkuge mulle hea hinna eest tagavelge,lukusüsteemi,esipidurit :lol:
     
  9. getosmurf

    getosmurf Member

    810
    0
    16
    Terve pidurisüsteem pakkuda sulle ;)
     
  10. aruksaar

    aruksaar Member

    699
    0
    16
    tervitused vahepeal :lol: masin ilusti seisab seina ääres ja ootab seda parimat aega millal ma saan vario ära vahetada ning kui masin on liikumise poolest ok,et liigelda saab ja jalgu ei jää siis on järgmisena välimuse tegemine nimelt kondlid korraliku värvi alla ise mõtlen juba midagi hullemat teha nimelt väljast neon oranž ja seest must pärla :lol: siis on ma arvan päris ulme juba 8) ning vb tuleb peale 2x s6 peeglid,ning tuleviku muusika oleks koso spido 8) :lol: 8)
     
  11. aruksaar

    aruksaar Member

    699
    0
    16
    [​IMG] täna sai peale pandud siis multivar ja uus rihm aga väga palju paremaks ei läinud :-x siis võtsin õhufiltri pealt ära ja proovisin ilma sõita ning oli parem,muidugi õhufilter oli õli täis ka.Siis nüüdsed plaanid osta uus õhufilter,karparemondi komplekt ning esipiduri süsteem need on põhiprobleemid :lol:
     
  12. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
  13. aruksaar

    aruksaar Member

    699
    0
    16
    tänud :)
     
  14. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Ise olen tähele pannud, et rihm tahab natuke sisse töötamist ka, enne kui korralikult toimima hakkab- ka sellest võib tingitud olla väike muutus.
     
  15. Kymco Sup

    Kymco Sup Member

    916
    0
    16
    +1. Ning õhufilter peabgi spets õliga üle tehtud olema kuna siis ei lähe vesi/aur ning sitt mootorisse.
     
  16. aruksaar

    aruksaar Member

    699
    0
    16
    noo see oli ikka mingit paksu õli täis.aga ma ostan siiski uue filtri,ning kas stockis on neil 12mm karpa,et tean osta remondi komlekti kui on???vb see nv saan endale lukusüsteemi ning esipiduri :lol:
     
  17. Kymco Sup

    Kymco Sup Member

    916
    0
    16
    Õhufiltri õli ongi paks, siuke veniv jms. Stockis 12mm jah.
     
  18. aruksaar

    aruksaar Member

    699
    0
    16
    aga nahui ta siis ei liigu mul nii hästi kui ilma filtrita.ning mis puru võib olla varios?? see on siduri pool rohkem :eek:
     
  19. -MoToMaN-

    -MoToMaN- Active Member

    1,995
    1
    38
    Päkapikud käisid sinu sidurikella ja sidurit uuristamas, kuna olid halb poiss. Aga soovitaks sul selle varioaluse puhtaks teha.
     
  20. rasmus99

    rasmus99 Member

    654
    0
    16
    Mul on üks 12mm dellorto karpa üle
     

Jaga seda lehte