Avarii rolleriga.

Discussion in 'Jutud' started by lumekaru, Mai 19, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. jeezuz

    jeezuz New Member

    323
    0
    0
    norm :)
     
  2. helmer

    helmer New Member

    128
    0
    0
    NO tere olen siis see tagaistuja Jeezuz peaks teadma...Kiirus jh polnd üle 40 kindlalt sest autod sõitsid meis ikka tunduvalt kiiremini mööda....Vigastustest nii palju mul üleseljast kuni perseni Kriimud mis tekkisid aknasse lendamisega ja jalal oli lihajupp väljas mis õmmeldi kinni praeguseks on jalal verevalumid ilgelt paistes,sinikad,roided valutavad ja kael veits kange aga jh see oli õnnelik lend mul oleks suurem kiirus olnd oleks ma ma ei tea kuhu lennand.Ja roller on 100%mahakandmisel taastada pole mõttet....Hoidke end siis liikluses :p

    Ja see vend kes ütles et polnd eriti hull pauk eks proovigu ise järele vaata mis tunne on 2m kõrguselt aknasse lennata ja siis veel vaadata enda jalga kus konti näha proovi järee ja siis ütle uuesti kui hull oli..
     
  3. VW_Motors

    VW_Motors Super Moderaator Meeskonnaliige Super Moderaator

    1,756
    0
    36
    Kutt, ma ka mäletan sind, head paranemist, muud vist ei oska soovitada praegu.. :roll:
     
  4. helmer

    helmer New Member

    128
    0
    0
    tarvis ikka :p
     
  5. jeezuz

    jeezuz New Member

    323
    0
    0
    ära põe. hetkel kõik õige 20 aastapärast annab tunda. ma kukkusin ka lihatüki jalast välja kuni kondini aga tuttav grillis ära ja sõi ära. ütles et soola ja ketsupit oleks vaja olnud !
     
  6. helmer

    helmer New Member

    128
    0
    0
    ei noh sul seda paska juhtub..
     
  7. jeezuz

    jeezuz New Member

    323
    0
    0
    ausalt oli nii. aga tra elmari raadisot ka rääkis :D irf :D elu kõvv .D
     
  8. Harrisan

    Harrisan Member

    801
    0
    16
    Jah, sina võid süüdi jääda. Healjuhul tuleb segasüü.
    Rolleriga võib jalgratta teel sõita ainult seljuhul, kui SEE POLE KÕNNITEE KÕRVAL.
    See ei tähenda midagi, et joon vahel on. Seal ei tohi sa ikkagi sõita. Ainukesed koha tartus vist, kus jalgaratta teel sõita võid on Anne sild ja Jaama tänaval väike lõik.
     
  9. lumekaru

    lumekaru New Member

    143
    0
    0
    Ma tahan näha seadust, kus kirjas et ei või sõita, kui jalakäiatee on kõrval.See on eraldi jalgratta tee ja seadused ütleb, et võib sõita mopeediga jalgrattateel.Autokooli õps ütles ka, et võib ja ma ei usu et ta eksib.
    Krt kus valutab igaltpoolt :/
     
  10. lumekaru

    lumekaru New Member

    143
    0
    0
    Siseministeeriumi teatel juhtus esimene 19. mai õnnetus Tartus kella 8.05 ajal Võru ja Kirsi tänavate ristmikul. Sõiduautot Mazda 323 juhtinud 21-aastane Triin ei andnud parempöördel teed mööda jalgratta- ja jalgteed otse liikunud mopeedile Yamaha, mida juhtis 16-aastane noormees.

    Kokkupõrkes paiskus mopeedi tagaistmel istunud 18-aastane Helmer vastu samal ristmikul seisnud sõiduauto Mazda 323 esiklaasi.

    Kaitsekiivreid kasutanud mopeedi juhile ja kaassõitjale anti emaabi ning nad lubati kodusele ravile.
     
  11. Racing-

    Racing- New Member

    227
    0
    0
    Emaabi , huvitav . :D
    Aga teemasse , head paranemist .
     
  12. jeezuz

    jeezuz New Member

    323
    0
    0
    paranenud juba !
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte