Braidi Yamaha Aerox `01

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by Brait13, Okt 26, 2013.

  1. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    Re: Brait13 Yamaha Aerox `01

    Mul ka samad gripid. Pole ühtegi halba sõna.
     
  2. Brait13

    Brait13 Member

    265
    4
    18
    Re: Brait13 Yamaha Aerox `01

    Tervist üle pika aja,
    Tehtud on masinaga siis väga väga palju ja lõpuks hakkab masin valmima. Kõigepealt Jaanuaris läksid gondlid värvimisse ja siis vahetasin garaazi. Samal ajal kui gondlid värvis mõtlesin, et mis teha esisuunakatega, kuna panin DH. Seega sai parktuled punaseks värvida ja nüüd suunakatega korras. Samal ajal ühendasin spidomeetri ära (võttis aega 2 min :lol: ), siis sain kasutajalt mihhailov- esivelje puksi (+++ punktid talle) ja panin masina esiosa kokku. Siis vahetasin tagarehvi ära ja pesin kõik puhtaks. Märtsi algul juhtmestik hakkas jumpsima ja suunad/signaal/pidurituli ei toiminud ükshetk enam, selgus et nupukonsoolis oli üks juhe lahti ja nüüd kõi korras. Siis tõi kasutaja Tumbleweed vms gondlid ära. Esigondel värvitakse vaheajal üle (kuna läks jooksma), aga ühesõnaga värvisin üleeile võred ka siniseks ja nüüd on panin peale liimiga.

    Tehtud tööd:
    Suunakate ühendamine esitulle
    Spido peale panna
    Esivelg korda teha
    Taha uus rehv
    Gondlid värvi
    Uued kinnitusklambrid, kruvid jne

    Edasised plaanid:
    Uued pidurikonnad (võite pakkuda)
    Lenks kuldseks/siniseks
    Sinine led riba esitulle

    Avaldage kindlasti ise enda arvamust, mis teha jne jne.
    Aga natukene pildi materjali ka, et teemat värskendada :) (masin on piltidel seebina, homme tulevad ilusad pildid)
    Krundi all:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Väike sõbrapilt täna õhtul 8)
    [​IMG]
     
  3. AhNpPk.

    AhNpPk. Member

    265
    0
    16
    Re: Brait13 Yamaha Aerox `01

    edu sulle Brait, tundub kena pill olevat 8)
     
  4. Brait13

    Brait13 Member

    265
    4
    18
    Re: Brait13 Yamaha Aerox `01

    Tänud tänud, kokkutulekul kindlasti näeme, kui sa muidugi tuled :lol:
     
  5. Brait13

    Brait13 Member

    265
    4
    18
    Re: Brait13 Yamaha Aerox `01

    Täna siis sai parema kaameraga pilte teha. Aga mis võib viga olla, kui sõidad alguses nagu puterdab ja siis kui gaasi rohkem annad korraks siis nagu tõmbab korda asja, aga uimerdab kohapealt minekuga (eelmine aasta oli gaasiga tagale, peale seda juhtus kui karpasse uus vabakäigu düüs pandi ja karpa küljest võeti), et mida peaks tegema, sesmõttes et äkki mingi õhukruvi vms?

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  6. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    Re: Brait13 Yamaha Aerox `01

    Ma pole vist RK-s seda kunagi öelnud, aga see rox on tõesti ilus 8)
     
  7. Brait13

    Brait13 Member

    265
    4
    18
    Re: Brait13 Yamaha Aerox `01

    Tänud-Tänud.
    Lähipäevil peaks ledriba ära ostma ja silikoon piibu.
     
  8. Mihhailov

    Mihhailov Member

    260
    0
    16
    Re: Brait13 Yamaha Aerox `01

    Endale ka räigelt meeldib see rox. Väga hea töö oled teinud. :)
     
  9. b00ster

    b00ster Member

    517
    8
    18
    Re: Brait13 Yamaha Aerox `01

    Tõsi. Endale meeldib ka. Edu sulle!
     
  10. Brait13

    Brait13 Member

    265
    4
    18
    Re: Brait13 Yamaha Aerox `01

    Ah mis te nüüd :lol:
    Aga tänud heade sõnade eest.
    Hetkel mõlgutan mõtteid, et võiks varsti variokaane, amordipulgad, lenksu ja veljed ära värvida, kuna hetkel värv suht kulunud jne.
     
  11. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Re: Brait13 Yamaha Aerox `01

    Karjub rämeda toonlaki järele 8) Muidu täitsa maasu :p
     
  12. Brait13

    Brait13 Member

    265
    4
    18
    Re: Brait13 Yamaha Aerox `01

    Mõtlesin ise ka, et võiks tagatule ja esitule ära toonida. Kuid kumba soovitate toonkile või seda sprei toonlakki? Ja kui kile kust seda Tartust saaks?
    Aga mdu tänud :lol:
     
  13. GoFast.

    GoFast. New Member

    1,857
    0
    0
    Re: Brait13 Yamaha Aerox `01

    See masin kohe üldse ei liigu. Ükspäev nägin seda kuskil noo sihuke uimerdis ikka.
     
  14. Brait13

    Brait13 Member

    265
    4
    18
    Re: Brait13 Yamaha Aerox `01

    Timmist väljas soojemate ilmade saabumisel lasen timmi ajada. Või siis et masin on timmitud suvel ja nii külma ilmaga timmist ära.
     
  15. :SasS:

    :SasS: Member

    315
    7
    18
    Re: Brait13 Yamaha Aerox `01

    no see et soojaga timmitud ja siis külmaga timmist ära- see on küll rumal jutt. mu joller sõitis suvel hästi, ja talvel ka sama hästi. suvel +30 ja talvel -15, koguaeg liikus. Sinu jutu järgi ei peaks siis ükski suvel timmitud masin talvel sõitma ju :lol: aga ei ma niisama lällan :p
     
  16. Brait13

    Brait13 Member

    265
    4
    18
    Re: Brait13 Yamaha Aerox `01

    No on sul mingi 70cc malossi sport. Mis vajab normi timmi. Stock masinate puhul tõesti vb on nii et ei ole vahet. Eks näis mis suvel teeb.
     
  17. GoFast.

    GoFast. New Member

    1,857
    0
    0
    Re: Brait13 Yamaha Aerox `01

    mingi juustuga sõidad siis no shit. Mul oli iga 70cc masinaga suht nii, et mida külmemaks läks hakkas uimama. Siis korra karpa kallale ja asi korras.
     
  18. Brait13

    Brait13 Member

    265
    4
    18
    Re: Brait13 Yamaha Aerox `01

    Aga mida ss näppima peaks? Või äkki oskad ise appi tulla vms, või on mõtekam ikkagi soojemat ilma oodata :D ?
     
  19. GoFast.

    GoFast. New Member

    1,857
    0
    0
    Re: Brait13 Yamaha Aerox `01

    Õieti timmi saab siis jääb püsima kui ei jää siis paned. Tule maja ette timmin ära annad mõned tagatiirud ka siis. Kui just vedrusi ja neid ei pea vahetama siis peaks saama timmi.
     
  20. Brait13

    Brait13 Member

    265
    4
    18
    Re: Brait13 Yamaha Aerox `01

    Aga eks ma uurin ja mõtlen mis teha (äkki ootan veits soojemat ilma).
    Aga tänasest päevast siis, esmalt käisin automaailmas ja ostsin rehvimarkeri. Siis liikusin sõbra garaazi ja võtsime esivelje ja amordipulgad alt. Mina hakkasin amordipulki lihvima, sõber rehvimarkeriga möllama. Lihvisin amordipulgad ära ja siis hakkasime värvi peale kandma (lasin Motipi Acryl Spreiga ja tulemus jäi ülinorm). Samal ajal kui mina värvisin, siis sõber võttis piduritopsi kaaned maha ja hakkas neid lihvima. Amordipulgad ära värvitud, hakkasime kaani värvima. Hiljem kui valmis, käisime söömas korraks ja siis tõmbasime variokaane maha kuna kick ei toiminud väga hästi. Variokaane võtsin maha siis varem mida ma ei märganud ohhoo üllatus Polini taldrikud :lol:
    Pesime variokaane ka puhtaks seest bensiini ja veega ning panin variokaanele uued poldid. Homme lähen ostan kuskilt toonkile (võite soovitada) ja ehk saab ka led-riba.
    Aga nüüd veidikene pilte:
    Irl oli rohkem märgatavam vahe:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Ja väike teaser:
    [​IMG]

    Järgmise uuenduseni 8) 8) 8)
     

Jaga seda lehte