Hiiumaa tripp

Discussion in 'Saarte kokkutulekud' started by rrrauno, Jan 23, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. rrrauno

    rrrauno New Member

    486
    0
    0
    Nonii....mul oleks üks küsimus,et kas keegi oleks nõus kevade lõpp/suve algus hiiumaale tripile minema mingi 2-3 päevaks? :p Kui oleks tulijaid,siis tuleks hakata varakult planeerima seda,mitte mingi viimasel hetkel.Praegu võib tunduda,et sinna on aega tajooba,aga kui vaikselt midagi mõtlema hakata,et kas oleks tulijaid üldse jne,siis pole hullu minuarust? :roll: Ei pea hakkama praegu midagi paika panema vms,rohkem huvitab, kas tuleks rahvast jne. Planeerima võib hakata mingi 1-2kuud varem,aga praegu oleks lihtsalt huvi,kas oleks midagi sellist reaalne :p PS!ärge näkku lööge,et nii vara teema tehtud selle kohta
     
  2. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Eks see olene üsna ka kuupäevast kindlasti.
     
  3. borjomi

    borjomi Member

    188
    1
    18
    väga hea idee ! 8)
     
  4. rrrauno

    rrrauno New Member

    486
    0
    0
    mai alguseks tahaks rahva kokku saada,siis hea planeerima hakata juba 8)
     
  5. Nestea

    Nestea Member

    539
    0
    16
    Noh, hakkage inimesi kokku ajama. Lumi varsti läinud juba :p
     
  6. k3v

    k3v New Member

    220
    0
    0

    Peaks enda masina ka sõitma saama siis saaks ka saaremaalt tlla ;)
     
  7. anddrizhh

    anddrizhh New Member

    460
    1
    0
    sama siin :D
     
  8. borjomi

    borjomi Member

    188
    1
    18
    hiiumaalt oleks lives
     
  9. Nestea

    Nestea Member

    539
    0
    16
    Hiiumaalt oleks üsna mitu võrri kohal, ma arvan. Üritage mandrilt ja Saaremaalt ka palju rahvast kaasa kutsuda. :p
     
  10. hardstar

    hardstar New Member

    562
    0
    0
    Ma arvan, et tuleks ka vist Hiiumaalt.
     
  11. lauri139

    lauri139 New Member

    175
    0
    0
    sama sama siin 8)
     
  12. tennu

    tennu Active Member

    1,561
    0
    36
    Kui sel päeval ilus ilm ning paak ja rahakott füllis siis joinib pärnust ka nii mõnigi võrr ma arvan.
     
  13. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Arvatavasti tuleks ka kui normaalsuse piirides sõidetakse (ca 50 km/h)
     
  14. Nestea

    Nestea Member

    539
    0
    16
    Ega palju kiiremini ei saagi. Tuleb arvestada nendega, kellel stock 2t masinad tagumiku all.
     
  15. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Aga asi toimuks siis Kärdlas jah? Keegi võiks siis mingi sõiduplaani ka kokku panna.
     
  16. Nestea

    Nestea Member

    539
    0
    16
    Nagu pealkirjas on mainitud, siis Hiiumaa tripp. Seega üle Hiiumaa. Täpse sõiduplaani tegemiseks veel vara, kuna kogu selle ürituse võiks teha kuskil juuni algul.
     
  17. tennu

    tennu Active Member

    1,561
    0
    36
    Kindlasti kui siuke üritus toimuks siis algus ja lõpp punkt peaksid olema sadam, et tulla vastu mandrilt tulijatele ja nad ka ära saata. Üritus võiks toimuda mingi juuni keskpaik lõpp, kuna paljudel on eksamid ja värgid ma arvan. Asi tuleks vaikselt käima lükata juba, seda rohkem osavõtjaid tuleks. Kui ikka vähegi kannatab siis oleks kahe käega poolt siuksele kokkutulekule.
     
  18. Nestea

    Nestea Member

    539
    0
    16
    Ise mõtlesin sama, et kuskil juuni algus või keskpaik. Kuna vanematel on eksamid, siis oleks targem tõesti juuni lõpu poole jääda. Mul mõned mõtted tekkinud ka juba kus käia ja mida teha.
     
  19. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Phmt on nii, et joiniks vast isegi, kui tartust m6ni roller veel tuleb :)
     
  20. rrrauno

    rrrauno New Member

    486
    0
    0
    juuni keskpaik oleks parim hetkeseisuga,kuna ma kohe peale kooli lõppu soome tööle ja tuleks mingi juuni keskpaigaks korra eestisse.....aga täna rääkisin koolis chelsea'ga ja ta on kindel tulija arvatavasti,tuleme kasvõi kahekesi hiiumaale külla,kui midagi ei peaks toimuma 8) .....väga hea ,et asi areneb juba vaikselt,äkki saab nüüd mingi suureme värgi seal lõpuks tehtud kah,mitte nagu eelmine suvi olid kõik tulijad ja pärast ei tulnud kedagi :lol:
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte