Janar'i Yamaha Jog-R '04

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by Janar., Okt 14, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Kevinnn-

    Kevinnn- Member

    243
    0
    16
    Malossi Sport 70cc.
     
  2. Janar.

    Janar. Active Member

    628
    36
    28
    Hetkel plaanis osta malossi sport jah. Ning kevade poole tahaks tellida SA-st 17,5 dellorto karpa, rullidekomplekt mingid gripid ja muudki.
     
  3. Janar.

    Janar. Active Member

    628
    36
    28
    Võtsin täna masinalt mootori alt ja tõin tuppa. Sai blokilt hullem sitt maha ning siis hakkasin vaatama kuidas magneeto, sidur ja variaator maha saada. Minu magneetol on magneeto peal veel mingisugune tume asi mille külge jahutustiiviku poldid käivad. Kuidas see ära saada sealt kui see üldse ära käib sealt kuna tõmmits peaks minema sissekeeratavalt sinna aga seda ei saa sinna sisse keerata ning süütekiilu ka seal näha ei ole. Lisan ühe pildi ka siia magneetost. Avastasin täna veel, et malossi rihm peal.
    [​IMG]
    Ning äkki keegi oskab öelda kuidas ma saan siduri ja variaatori maha.
    Paar pilti:
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  4. koonus

    koonus Member

    792
    0
    16
    Endal sain variaatori nii lahti, et panin kruvikeeraja jahutustiiviku laba vahele ja teisee otsa vastu sidurikorvi. Blokeeris ära selle ja tuli lahti.
    Sidurikorvi pärast ajasin koormarihma ümber bloki ja veljekodara, blokeeris jälle ära ja tuli lahti.
     
  5. Janar.

    Janar. Active Member

    628
    36
    28
    Tänud proovin millalgi siis.
     
  6. Janar.

    Janar. Active Member

    628
    36
    28
    Oskab keegi siis nõu anda kuidas see magneeto maha saada ning kas selle magneeto jaoks on mingi teistsugune tõmmits äkki? Camexi lehelt vaatasin, et see samasugune nagu uuema tüübi aeroxi oma ja sobivuselt sobib 2004 aasta JogR-ile ka.
     
  7. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Ise sai tehtud kunagi tõmmits treiterast, millesse sai 2 auku puuritud. Puuritud aukudesse läksid kruvid koos mutritega. Kruvi peast umbes pool sai eemaldatud, need aukude taha kinni pandud ja siis mutritega survet avaldatud ja lahti ta tuli.
    Mõni parem variant ka vast olemas, aga mina sain nii lahti.
     
  8. koonus

    koonus Member

    792
    0
    16
    Sul haamrit pole?
     
  9. Janar.

    Janar. Active Member

    628
    36
    28
    On ikka :D aga magneetot väga ära ka rikkuda ei taha.
     
  10. kert

    kert Member

    772
    0
    16
    Proovi haamriga koputades äärte pihta ning vahel ka võllile lüües. Mõistlikult lüües ei tohiks midagi juhtuda.
     
  11. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    ma ise võtan magneetot niimoodi maha, et panen kruvika magneeto ääre alla ja ajan pinge alla selle ja siis keeran mutri vända otsa ja rahulikult koputan haamriga
     
  12. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    Mõnel masinal on see nii tugevalt kinni nagu mul et tõmmitsa keerme keeras isegi maha. Mul saadi nii maha, et keerati tõmmits otsa ja pinge alla, aeti magneeto kuumaks ja siis ääre tagant kruvikeerajaga sai löödud.
     
  13. Janar.

    Janar. Active Member

    628
    36
    28
    Nujah aga mul pole seal sees seda keeret muidu oleks tõmmitsat kasutanud :)
     
  14. Typhoon

    Typhoon Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,208
    0
    36
  15. Sergos

    Sergos Member

    919
    4
    18
  16. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
  17. Sergos

    Sergos Member

    919
    4
    18
    Mul on kodus selline millel käivad käpad lahti, siis nikerdasin sinna vahele ja keerasin seejärel tõmmitsa külge kinni ja tuli koheselt 8)
     
  18. Janar.

    Janar. Active Member

    628
    36
    28
    Sõbra cpi'lt võeti ka kunagi taoliste tõmmitsatega magneeto maha ja ilusti tuli. Mingi päev kui linna lähen siis võtan tädipojalt tõmmitsa.
     
  19. Monstriboy

    Monstriboy Member

    834
    0
    16
  20. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Universaaltõmmitsaga saab maha küll, kui on sobiva suurusega. Probleem on aga selles, et aeroxi magneetod koosnevad kahest osast, mis on kokku pressitud ning valesti tõmmates hakkavad nad eralduma.
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte