Kõige halvem roller?

Discussion in 'Jutud' started by engine, Jan 13, 2008.

  1. dannukas

    dannukas Active Member

    1,044
    0
    36
    sheeri sellest hiinaimest pilti ka
     
  2. minimx38

    minimx38 Guest

    0
    0
    0
    Millalgi kui teepeal näen liikumast, teen pilti, aga ei ole viimasel ajal neid liikumas näinud.
     
  3. MaiceL

    MaiceL New Member

    812
    0
    0
    Tekstis olev punane lõik ajas päris naerma kohe
     
  4. minimx38

    minimx38 Guest

    0
    0
    0
    Jep, sellised tuuningvanad meil elavad, õnneks minust suht kaugel. Ei no nad on saanud teiste lollustega ka hakkama mis ajavad ka päris naerma, aga no.... maitea kust sellised tulevad :lol:
     
  5. rasmus2

    rasmus2 Member

    620
    0
    16
    aprilia sr50r, kohutav sitakäkerdis kui aus olla
     
  6. MaiceL

    MaiceL New Member

    812
    0
    0
  7. -siim-

    -siim- New Member

    435
    0
    0
    rox on hullem
     
  8. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Mõlemad on jubedad sitanikerdised kui teha ei oska nendega midagi.
     
  9. joss13

    joss13 New Member

    2,817
    0
    0
    Mina isiklikult jäin roxiga rohkem rahule, minarelli bloki kallal on ka palju kergem toimetada imo.
     
  10. -siim-

    -siim- New Member

    435
    0
    0
    tglt asi jah selles, kuidas sa sõidad ja hooldad.
    mina isiklikult sõitsin athena racinguga 16400km. (korralikud õlid, redsponget ei pannud ja päris mudamülkas igapäev ei sõitnud. lampi laiali ei kakkund jne).
     
  11. Monstriboy

    Monstriboy Member

    834
    0
    16
    Peugeot Speedfight 2 aind laguneb . remondi palju tahad. lolliks võid remontida. Seda rollerit ei soovitaks isegi vihavaenlasele. Peugeot mootor on sama hea kui friidode mootorid. Mul oli nii et 100m sõitsin siis jooksin ja lõin tööle. nii oli 15korda 1,5km pikkusel teel. Sitamajal jäi gaas peale. Küll oli küünlad perses, piibud perses. Hea et sellise hunnik sitta ära müüsin
     
  12. NOS-

    NOS- Active Member

    1,024
    0
    36
    139QMB mootorid: keermed, kruvid suht pehmed, karburaatorid on enamus ajast probleemiks, muidu kestavad hästi. Sõbral 13000km ees juba Freedo 1-l, plastikud aint nõrgad, mootor toimib ise hästi, teine STC(samuti 139QMB) aga kannatab alati karburaatori probleemide käes ning jääb teeäärde koguaeg, vahel hakkab isegi normaalselt tööle. Keeway, CPI-d on suhteliselt head, siiamaani ainult hooldanud ning kallanud ja tallanud.
    Piaggio blokid halvasti ehitatud, töötada midagi nende kallal ülihalb kuid muidu vastu peavad hästi.
     
  13. TaaviT

    TaaviT Member

    156
    0
    16
    Ise ostsid mingi sita omale. Olen pesoo speedfighti omanud juba aasta. 2006 aasta ja vesijahutus.Mingit probleemi pole.Aind variaatori selle nn kausi vahetasin ära. STC b09 '11 on minujaoks siteimast siteim.
     
  14. -MoToMaN-

    -MoToMaN- Active Member

    1,995
    1
    38
    Inglise keelt sa ka ei oska. Aga eks sõltub omanikust. Isegi Roxi ajab rondiks ja halvaks.
     
  15. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    2008 arutasite.... benellid läksid sitemaks :D
     
  16. Sergos

    Sergos Member

    919
    4
    18
    Vaidlen vastu :D Benellid läksid sitemaks. Tegelt on nad kõik ju pasad. Mootor on neil ju üks ja sama :D Ainult nimetus on teine ja kondlid ka teise kujuga :lol: Nagu tänapäeva berlingod mis on kõik täpselt samasugused ainult vahest on ees hoopis mingi muu märk :D
     
  17. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    benellid läksid sitemaks 100%, sest algul oli benellil all sama blokk mis neosel jne aga nüüd sama mis keewayl :D
     
  18. Sergos

    Sergos Member

    919
    4
    18
    Ma omal ootangi millal garantii otsa saab või korralikult komplektse stock neose mootori leian. :D
     
  19. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Sa võid aeroxi mootori ka osta ja silindri ära vahetada koos jahutussüsteemiga :)
    Siis saad ketaspiduriks ka teha.
     
  20. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    Ketaspidur on tal praegu ka. Aga muidu teemasse nii palju, et minu silmis kõige halvem roller (mootori poolest) on Peugeot (vivacity, speedfight jne) jõulised nad on jap kuid mootor kipub lagunema, kicki süsteem on eriti jube teema, endal vahetasin absoluutselt KÕIK kickiga seonduva välja peale kicki vända ja peale seda kui pidin pool tundi teda käima peksma (ei peksnud üldse nagu mingi mdea mis asi vaid valge inimese moodi) ja oligi kickiga ühelpool. Teine pehme asi neil on blokk (vb oli mul lihtsalt praak vms) igatahes hakkasin sumpsi kinni keerama bloki külge ja keerasin natukene liiga tugevalt ja bloki küljest murdus kõrv ära, eelnevalt seal kuskil mõra ega midagi polnud
     

Jaga seda lehte