Kiiiisu Yamaha Aerox 2000

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by kiiiisu, Sept 15, 2014.

  1. kiiiisu

    kiiiisu New Member

    22
    0
    0
    Kodus garaazi all, krunt ja pinnakas ning valmis :D
    Värvi lasin segada poes :D
     
  2. kiiiisu

    kiiiisu New Member

    22
    0
    0
    See vesi, mis sisse ära külmus ei tekitanud mingit kahju, ehk midagi ei juhtunud :D
    Roller sõidab, aga poob.. pole aega vaadata, mis viga on..kokkutulek lükati ka edasi ja nüüd ei viitsi ammugi lähiajal vaadata, mis viga :D:D:D
     
  3. Sergos

    Sergos Member

    919
    4
    18
    Arengut? Uusi pilte pole? 8) Ilus masin
     
  4. kiiiisu

    kiiiisu New Member

    22
    0
    0
    Nädalavahetusel kakkusime rolleri laiali ja hakkasime viga otsima, et miks poob.. Vea me ka leidsime. Düüs oli umbes. Ja nüüd jälle pill gaasiga tagale. Ise pole tiiru teinud veel, võibolla järgmine nv hakkan harjutama miskit :)
    Pill muidu arenenud pole. Pole aega väga enam :D
     
  5. buumertont

    buumertont New Member

    3
    0
    0
    kiisu 8) 8)
     
  6. kiiiisu

    kiiiisu New Member

    22
    0
    0
    Roller käis Tartu hooaja avamisel ka. Avamise ajal juhtus väike õnnetus, nimelt sumpal oli üks bolt alt puudu ja sumpa kinnituselt. ningi veepumba kaan oli ainult 1 boldiga kinni. Tihend oli ka välja tulnud sumpa vahelt. Siis ennem kokkutulekut kähku läksime garaazi alla uut sumpa tihendit ja bolte juurde panema.
    Veepumbaga on mul juba pikemat aega probleeme olnud. Kokkutulekul oli kõik norm, aegajal kallasin vett juurde ja kõik oli norm. Kodumaja juures läks sumpa tehase keevitus puruks. Sain asendussumpa ja keevitasin ise ära enda oma.
    Teel Veerikule sumpat vahetama, läks veepump täiesti putsi. Rolleri vesi kees 2 korda üles, suht julm oli. Reaalselt juba mõtlesin, et tra müün maha selle. Kui kotti oleks pand oleks kohe müüki löönd ilmselt. Õnneks jõudsin kohale Veerikule. Vaatasime veepumba üle, ringiajavad junnis loksusid ja olid kõverad. Tiivik loksus ja ei käinud normaalselt ringi, rattal oli mingi pulk ka minema pand.

    Kokkutulek möödus normaalselt, natuke pabin oli sees, kuna mul POLE JU LUBE :D Mente nägin 2 korda, mõlemad korrad läks õnneks :) Üldiselt oli mul kokkutulekust veits teine ettekujutus, et nagu miskit peale sõitmise, filmimise ja pildistamise kah tehakse.. Aga EI . Selles suhtes olin suht pettunud.
    Korraldajatel tundus suht pohhui, kes mis ja kuidas saab. Tavaliselt sõidab ikka üks korraldajatest ees ja teine taga kah. Vahepeal ei öeldudgi kuhu minnakse, lihtsalt järsku kõik panid kiivreid pähe ja valmistusid sõitmiseks. Vabandust, aga kriitikat on vaja, et järgmine kord paremini teha kõik. Oleksite võinud rohkem vaeva näha kokkutuleku tegemisega jne.
     
  7. Deagle.

    Deagle. New Member

    130
    0
    0
    Korraldajad võtke hiiumaa omadest õppust 8)
     
  8. :SasS:

    :SasS: Member

    315
    7
    18
    Palun pane esiporikale korralikud poldid :lol:

    Korralduse poole pealt olen täiesti nõus, vahepeatustes võiks rohkem tegevusi olla.
     
  9. Sergos

    Sergos Member

    919
    4
    18
    Garlos alles alustab, ärge nüüd päris maha ka tehke.
     
  10. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    That's my boy. 8)
     
  11. Garl Oss

    Garl Oss New Member

    896
    0
    0
    Võibolla sa ei kuulnud, igakord karjusin, kui liikuma hakkasime ja kuhu, ja rollerauto pidi tegelt ees sõitma, aga no vahepeal panid kõik ees ära, aga no vigadest õpitakse, plaane oli ka rohkem, mida teha jne, aga ei teinud, järgmisel korral. Kui nüüd päris aus olla siis sul suht sitasti värvitud kondlid...
     
  12. Jan.

    Jan. Active Member

    2,716
    0
    36
    :lol: :lol:
     
  13. hrjuhan

    hrjuhan Member

    89
    0
    6
    Eks võtaks kh sõna siin veitsaks ajaks .kokkutulek oli nagu oli ,sõit ja möllu oli ,aga korraldus oli väga lamp .lihtsalt tuimalt tõmmati minema vahepeal ,ujuti jupp jupihaaval kohale.rollerautojuht see oli nagu ma ei tea misasi ,aaa pohhh kuidas sõidan.johhaidii ülesanne ongi sõita ees ja korraldajad auto taga ja kui hakkatakse liikuma antakse 10 minutit varem teada .mitte aaa dvj nüüd hakkame liikuma .ja miks jäeti vahepunkte vahelt ära oleks suur küsimus .ning garlos ka sulle väike märge ,birjol on pill koos värvitud ja sõidab ,samas kui sinu neos siiani seisab!
     
  14. kiiiisu

    kiiiisu New Member

    22
    0
    0
    Päris palju arvamusi siia alla tulnud, kui postitasin oma arvamuse kokkutuleku kohta ilma ilustamiseta jne.
    Hiiumaa kokkutuleku kohta ei tea, pole kuulnud ega näinud :)
    Sergosele: Garlos alles alustab küll, kuid võiks rohkem vaadata eelmisi kokkutulekuid ja natuke rohkem vaeva näha, minu postitusest saab ilmselt ka tagasisidet. Kriitika on ikka selleks, et muuta end paremaks. Kui keegi teine ei julge sellist asja kirjutada siis keegi peab ju head ja vead välja tooma.
    Garlosele: Reeglid oleksid võinud panna paremini paika ja kõigile nii selgeks teha, et kõik ikka järgivad reegleid. Ma olen nõus, et mul esiporikal boldid puudu ja kondlid sitasti värvitud, kuna roller oli vaja kiiresti valmis teha, et siia KÕIKVÕIMSALE kokkutulekule tulla saaks. Pill läheb projektikaks ja varsti on ilusam. Ega ma pole kuskil öelnudgi, et mu pillil on ilusti värvitud kondlid. Ainult kaugelt vaatamiseks hetkel :D
    Tänud juhanile sain teada, et sinu neos seisab. Enda pill seisab ja tuled minu pilli kohta paukuma v? Oleks sul endal korralik, koos, sõitev ja tehtud pill mida oleks kokkutulekul ka vaadata saanud siis võiksid sõna võtta. Praegu võiksid olla veits tasem minu pilli kohapealt. Ma saan aru kui juhan magnus või mingi kolmas isik ütleks mulle nii, nende pillid on ilusti värvitud jne. vähemalt.

    Kokkutulekul oleksid võinud neid tegevusi ikka teha, mis teil plaanis olid. Äkki mõni inimene sai sellest kokkutulekust nii halva kogemuse, et ei tahagi järgmine kord kohale tulla. Mul on tõesti väga kahju sellist juttu siia kirjutada, kuid tõsi see on. Kokkutulekul paljud kellega rääkisin ütlesid ka, et igav on jne. niiet ma pole ainuke, kel midagi öelda on!
     
  15. hrjuhan

    hrjuhan Member

    89
    0
    6
    panen korduva punkti maha veelkord siis :D mis olnud see olnud,kokkutuleku juurde tagasitulles eisaand ma essugi aru mis toimus,nimetan siis enda vaateväljast plussid ja miinused 8)
    Mis olid plussid :
    1.rahvast oli kokku tulnud normaalselt sai näha igasugu pille ja värki.
    2.ilm oli hea tänu selele et olin eelnevalt pakkunud selle välja muuta päev varajasemaks.

    rohkem plusse mina ei näind!

    Miinused:
    1.sõit algas sellega et rivistus oli pask ja korraldajatel puudusid vestid.
    2.pidevalt käis mingi sagimine ja korraldajad olid kusagil keskel,
    3.kord puudus täielikult ja peenestati kuidas taheti savi teised.
    4.kui hakkati uude kohta liikuma oli plaks dav nüüd liigume kõik pange masinad käima ja minek (ps see on idiiootsus öeldakse mitu minutit varem ette ikka +- 10 min)
    5. rollerautojuht maidea kuidas öelda kas ei tunne liiklust või milles on probleem,elementaarsus võiks ikka olla ,et jäädakse teeääres seisma oodatakase järele ja siis liigutakse edasi .
    6.kui sai peatus tehtud olid kõik omas nurgas nagu ma ei tea misasjad ,reaalselt oleks võind olla mingid mängud vms.
    7. pidevalt oli kiirendust mitteootamist,ühesõnaga lõppkokkuvõttes minusilmist oli see kokkutulek mõtetu sama mis nsm ringi tripimine,rohkem lihts sõitmine kui kokkutulek!

    Ühesõnaga järgmistel kordadel vestid selga ja elementaarsus kord majja rivis .ei ujuta jupp jupihaaval kohale .kimasin ise ka seal kuna kord puudus ,isegi teede sulgemised puudusid ,ja maidea,öelge mida tahate aga ma ei viitsi rohkem siia toppida läheks liialt pikkaks ,sest on küll mida veel lisada.
    Aga küll poisid õpivad korraldama. 8)
     
  16. koonus

    koonus Member

    792
    0
    16
    Mis teede sulgemisest te räägite? See, et te koos sõidate, ei tohi te ikka mingeid teid sulgeda. Olete täiesti tavalised liiklejad siiski. Järgmine avamine võiks peale jaanipäeva kunagi olla. Veaks ennast ka kohale siis.
    Lahe roller ka sul, et teemast eriti kõrvale ei vajuks.
     
  17. :SasS:

    :SasS: Member

    315
    7
    18
    Mida sa pärast jaanipäeva avada kavatsed siis? :lol:
     
  18. koonus

    koonus Member

    792
    0
    16
    Miks ma miskit avama peaksin?
     
  19. :SasS:

    :SasS: Member

    315
    7
    18
    aitab lagastamisest :oops:
     
  20. koonus

    koonus Member

    792
    0
    16
    Mõtlesin kokkutulekut, minu viga.
     

Jaga seda lehte