Milleks te oma rollerit kasutate :D ?

Discussion in 'Jutud' started by sparc0, Dets 21, 2011.

  1. sparc0

    sparc0 New Member

    796
    0
    0
    Kirjutage kõik siis , milleks ja kuhu te enda rolleriga sõidate ?
    Poodi ?
    Kooli (mitu km ) ?
    niisama tiirutate ?
    Sõidate kuhugile kaugemale (suvel) ?
    Tuunite ja müüte edasi ?
    :)
     
  2. dannukas

    dannukas Active Member

    1,044
    0
    36
    Vahest sõidan poodi, kooli (ligikaudu 5km), kui väga igav saab niisama tiirutatud, randa mindud jne. Samas üritan korda teha ja edasi müüa.
     
  3. sparc0

    sparc0 New Member

    796
    0
    0
    mis rolleriga sõidad siis :D ?
     
  4. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    kui mul roller oli, siis sõitsin sellega igal pool ringi, vedasin taarat/bensiini/jooke/juppe, põletasin kummi, mängisin linnaliikluses lolli, käisin maantee peal peenestamas jne.
     
  5. MaiceL

    MaiceL New Member

    812
    0
    0
    Teen samu asju nagu kõik, vean vanarauda, kihutan metsavahel, krossrajal, vahel ka "pereroller" jne. Põhiliselt kooli/tööle ja poodi ikka.
     
  6. käsn

    käsn New Member

    116
    0
    0
    Vedasin suvel üht venda kelguga :) , poes sai käidud 5km ühelpool või siis kaugemale 10km . Koolis käisin sellega vbolla paar korda , 2 vniii ehk siis ja kooli oli 25km . Suvel sai käidud ka tõrvas ujumas ( mis ta om siis mingi 40km vbolla üks ots . ) Masinaga ka igast muid jama tehtud naq esimene päev kui rolleri sain , olin põllupääl juba :) . Ja karta ple vaja , mai müüks ka seda teile . :lol: :lol: :lol:
     
  7. UtzZo

    UtzZo Member

    437
    0
    16
    Sõidan kooli(2km), poodi, sõpradega ringi ja õhtuti parklates tšillime ja kuulame tümmi.

    Talvel teen masina kapitaalselt korda,ei hakka tuunima.Mingiaeg paneb masina müüki.
     
  8. StreetBuzz

    StreetBuzz New Member

    1,843
    0
    0
    Sõidan emexisse ja tulen rahaga tagasi
    sirka 15km .
     
  9. sparc0

    sparc0 New Member

    796
    0
    0
    Ütle et sa käisid vanamõisas 8) 8) 8) 8)
     
  10. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    tra kus teil on kilometraazid, 2 kilti, 5 kilti, 40 kilti... faking nõrgad. õiged mehed sõidavad mõne tunniga 200 kilti rolleriga ära.
     
  11. käsn

    käsn New Member

    116
    0
    0
    Kas ma pean poes või koolis käima nii kaugel w?
     
  12. käsn

    käsn New Member

    116
    0
    0
    ja mis vanamõisast sa seletad siin :D .. Mai mõista :(
     
  13. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    ma tahan öelda seda et 40 kilti ei ole mingi läbisõit mille üle uhke olla, 1 korralik õhtune linnavahe chill on ka pikem. :D
     
  14. sparc0

    sparc0 New Member

    796
    0
    0
    Vanamõisa sitax hea koht juuh :D xd 8)
     
  15. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Tra ma ei saa 40 kiltigi sõidetud, küte otsas enne :D
    Ma ise enamus aeg lihtsalt tiirutan, kool lähemal kui garaaž :D
     
  16. käsn

    käsn New Member

    116
    0
    0
    mul ei olegi 40km läbisõit , 7500+ peaks olema ja ma ei ole uhke ka et ml nii vähe/palju läbisõit on ... Ma sõidan punktist A punkti B nii palju mitte punktist a punkti b punkti a punkti d punkti i punkti c naq te liinavahel panete .
     
  17. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    maanteel olgu sott jutti tehtud siis on normaalne
     
  18. käsn

    käsn New Member

    116
    0
    0
    haha 100 jutti ..... ma usun et su auto ka seda sotti jutti ei ei tee ... bussiga sõit tuleks ka odavam....
     
  19. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Miks ei sõida autoga 100 jutti?
    Tallinnast tartu pmst 186km, kus mure? Ega auto sul kokku jookse ega lagune nagu roller.
     
  20. käsn

    käsn New Member

    116
    0
    0
    Sa oled 110% kindel , et kõik autod sul sõidavad normaalselt Tallinnast Tartu w? Nad teevad rohkemgi kui jooksevad kokku ja lagunevad .. Mõnega on nii , et kohale jõuad rool käes aind
     

Jaga seda lehte