mis 2t õli kõige parem?

Discussion in 'Soovitused' started by klotser14, Aug 10, 2011.

  1. klotser14

    klotser14 New Member

    289
    0
    0
    ise kasutan präegu motoroil mingi 2t õli. pool sünt. 13eur liiter
     
  2. Reiks-

    Reiks- New Member

    605
    0
    0
    poolsünt õli ja 13 euri liiter on küll vägapalju makstud. aga eks need täissünt õlid kõik enamvähem sama head, eks igaüks kiidab seda, mida ise kasutab.
     
  3. klotser14

    klotser14 New Member

    289
    0
    0
    mille poolest siis täissünt parem on mineraalsest ja poolsündist. (pole väga õlide spets) aga mõtlesin et tutikas roller ostaks vähe paremat õli sisse
     
  4. klotser14

    klotser14 New Member

    289
    0
    0
    a et täissünt vedelam ja mineraal paksem. pool siis keskmine,


    vist
     
  5. -siim-

    -siim- New Member

    435
    0
    0
    täissünt vedel poolsünt paks .
    kasuta motorex castrol õli. minuarust endakogemuste järgi kõigeparem. tossu ei ole ega midagi.
     
  6. mar10

    mar10 New Member

    699
    0
    0
    Mina kasutan küll Valvoline 2t õli. Ainult 6€ liiter motopoes.
     
  7. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    valvoline racing ja castrol tts on väga head õlid
    ilmselt leiab kuskilt veel paremaid ka
    tänavasõidu masinasse võib vabalt valada ka vähemalt poole odavamaid
     
  8. IN4R3K

    IN4R3K Member

    800
    0
    16
    Ei oska seisukohta võtta nüüd milline on see parem ja milline halvem. Ise olen hakanud kasutama Oregoni pool-sünt. isesegunevat õli. Hind oli vist 7 euri liiter ja küljes ka see 60ml õlimõõtmis potsik. Väga mugav sellega õli kogust mõõta.
     
  9. Risto995

    Risto995 Member

    753
    0
    16
    ise kiidaks ka castrol tts-i
    aga no eks kvaliteet määrab ka hinna selle liiter on juba motopoest tellides 18.90
    aga stocki võib vabalt 6 euriseid õlisi sisse valada kuid jumalaeest ärge pange statoili 2t õli sisse , see on mootori surm (valusalt kogetud asi ) .
    Ma sõidaks ennem toiduõliga ka kui statoili õliga
     
  10. MartinVä

    MartinVä New Member

    140
    0
    0
    :eek: :eek: :eek: :eek: Ise käisin täna satoilis..küsisin kas Teil on2 taktilist täissünt õli. Vend pakkus mulle mingi muruniiduki ja mootorsae õli, see pidavat rollerile ka sobima. Ei imesta kui inimestel mootorid kokku jooksevad. Ise tõmbasin Statoilist minema ja läksin ostsin AP Motorsi poest Agip Formula Tec 2T, liiter on 8.63€, korralik kraam, soovitan. :lol:
     
  11. Pagarew

    Pagarew New Member

    209
    0
    0
    Ah ärge vinguge, Stati oma on ka suht hea, olgugi poolsünt aga kärab ja põleb,
    Ostsin Addninoli oma mingit täistünti 2t ja see on puhas *** ***** ***** ja veel *****.
     
  12. ennokas

    ennokas New Member

    431
    0
    0
    +1 hea kraam on jah see õli.
     
  13. Risto995

    Risto995 Member

    753
    0
    16
    siiski vaidleks vastu staoili õli suhtes , minu kogemused näitavad et see on pask :D
    uus silku komplekt pidas vastu umbes 2000km (sissesõit 700 km ,kordagi gaasi põhja ei pannud) ja ss jooksis kokku, jumala lambi kohapeal kui hakkasin koduhoovist välja sõitma.
    sõit käis terve aeg statoili õliga .
    Peale seda panin peale järgmise silku komplekti hakkasin kasutama castroli tts õli (sisseõit oli umbes 100 m 8) ) ja masin sõitis minukäes 6000km ja pealeseda läks järgmisele omanikule .
    kes teab kui kiiresti oleks see esimene silindri komp. ära koolend kui poleks sissesõitu ka teinud.
     
  14. Saarekas

    Saarekas New Member

    76
    0
    0
    muus osas ei oska kaasa rääkida aga minu meelest on siiski best oil ever olnud xado, töeline imerohi krt silindri saab ka korda nagu uue aga üks väga hea öli on ka castrol ttd vöi mis se oli, löhn juba hea ölil hea.
     
  15. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0
    Ütle mulle üks põhjus, et miks ei peaks see õli sinu fööni mootorisse sobima? Või mil määral erineb sae või trimmerimootor sinu fööni mootorist?
    Sobib täiesti.
     
  16. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    suurekubatuurilistesse või kõrgforsseeritud mootoritesse ei soovita igaljuhul :lol:
     
  17. souzz

    souzz New Member

    347
    0
    0
    nihhuija ja ma sõidan stati 2t õliga, peal on rollerimärk ja puha.. vapsje, mul natuke üle 1 pudeli seda õli <.<
     
  18. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0
    Ja siis?
     
  19. souzz

    souzz New Member

    347
    0
    0
    ma loen, et siin kirjutatakse, et nii pask ja jookseb kokku jne, ei tea, ei saaks midagi halvasti öelda veel, õli on õli ja kui sa õli ei taju ikka valada omale benapaaki, siis pole ime kah, et nii läheb.
     
  20. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0
    Benapaaki ei peagi tänapäeva moppidel seda enam valama, eraldi õlipaak ja pump doseerib õlikogust. Küll aga topitakse peale suuremad silindrikitid, mis iseenesestmõistetavalt tahavad ju ka rohkem õli segusse saada, aga totud omanikud ju ei tule selle peale, et pump 50cm3 jaoks reguleeritud on.
    Kes ütles, et sinu soetatud õli pask on?
     

Jaga seda lehte