Monstriboy Yamaha Aerox R 2005

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by Monstriboy, Jan 20, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. 426f

    426f Member

    514
    6
    18
    suht räbal on panna tuunitud 70cm3 rollerile peale 50cm3 mopeedi stock karpat
     
  2. Monstriboy

    Monstriboy Member

    834
    0
    16
    Aeroxitel on 12mm dellorto originaalis kui sa teaksid. Malossi spordi jaoks kõlbab küll 17,5mm . Minu põhimõte on see et oleks 80tippu ja kohapealt minek oleks hea. Muidugi tahan võimalikult väikse küttekuluga hakkama saada. Liiga palju tuunida on ka halb. See masin on mu esimene 70cc roller. Teised on olnud 50cc. Ma oleks väga uhke kui 80tippu ja kohapealt minek hea oleks. Muud pole mulle vaja. Kui tõesti timmi ei saa siis ostan 19mm karpa. Küsimus siit poolt Kas mul on mõtekas koonukas peale visata . Kuna tahan sõita mitte kogu aeg õhufiltrit puhastada. Kas mul oleks mõtekas jätta stock õhufilter.
     
  3. Kevinnn-

    Kevinnn- Member

    243
    0
    16
    Kindlasti jäta stock filter.
     
  4. kert

    kert Member

    772
    0
    16
    jäta stock õhufilter.

    ning see, et ei saa ökot, mu s6 sport pro ning C16 ning 17.5dellorto(ühesõnaga kõrgemal pöördel töötav mootor) võttis on off reziimil kuskil max 5.5l ning maanteel spido järgi 75 tiksudes kuskil 3 või isegi tiba alla 3l.
     
  5. v2rskeviss

    v2rskeviss New Member

    9
    0
    0
    mu käes oli see mopp päris korralik, nahhui lõhud lits?
     
  6. Monstriboy

    Monstriboy Member

    834
    0
    16
    See on toodud algselt prantsusmaa yamaha esindusest edasi liikund soome ja soomest eesti liikunud 2012aastal. Sinu käes see küll olla ei saand. Eestis olen 2omanik olnud. Eelmine omanik oli üldse mingi vanamees.
     
  7. koonus

    koonus Member

    792
    0
    16
    Kust sa tead mitu omaniku sellel Eestis olnud on
     
  8. Sergos

    Sergos Member

    919
    4
    18
    Arkist lihtne vaadata mis tehtud on, aga ma olen enam kui kindel, et ta ei ole seda teinud.
     
  9. koonus

    koonus Member

    792
    0
    16
    Mida sa vahid sealt Arkist kui enamus vendi on siin nii, et arvel on mingi üle-eelmise omaniku nimel.
     
  10. NikolaiR

    NikolaiR New Member

    973
    1
    0
    Täiestinõustun 8)
     
  11. 426f

    426f Member

    514
    6
    18
    v2rskeviss kirjutas:
    mu käes oli see mopp päris korralik, nahhui lõhud lits?




    Eestis saab osta korraliku rolleri ainult poest uuena,kasutatud on raiped mida on üritatud kuidagi parandada ilma raha ja oskusteta
     
  12. Monstriboy

    Monstriboy Member

    834
    0
    16
    sest et tema tõi selle soomest. Hooldus pabereid nägin ka aga ma ütlesin et viska tulle mul pole seda vaja
     
  13. Marko.

    Marko. Active Member

    1,797
    0
    36
    Aga härra monster tavaliselt põletatakse pabereid siis kui midagi varastatakse.. Tavaliselt normaalsed inimesed hoiiavad masina pabereid , hooldusraamatuid jne
     
  14. Monstriboy

    Monstriboy Member

    834
    0
    16
    mis ma nende hooldusraamatutega ikka teen. Annan koera söögiks v? Sa oled ikka eriline vend. Pealegi 9aastat vana masina puhul küll ei ole erilist mõtet hoida hooldusraamatuid
     
  15. hrjuhan

    hrjuhan Member

    89
    0
    6
    Kui sul on hooldusraamatuga ja paberitega masin siis milleks sa viskad dokumente minema?.Aga nüüd küsin ma otse ,kas sa oled normaalne inimene ? Vaevalt ikka küll.Kas suurena kui ostad auto mis on hoolduses käind ja hooldusraamat kaasas,viskad sa selle ka minema ?
     
  16. mustlane

    mustlane Member

    67
    0
    6
    ei, annab koera söögiks
    E
     
  17. Monstriboy

    Monstriboy Member

    834
    0
    16
    Mis ma nende hooldusraamatutega teen.
     
  18. NikolaiR

    NikolaiR New Member

    973
    1
    0
    need saad kasvõi uuele omanikule kaasa anda, et ka tema teaks, millal, mida ja mitme kilomeetri pealt selle rolleriga tehtud on. Vaevalt, et teda huvitab/ta usub, et Monstriboy 28.11.13 vändalaagreid vahetas. No pic No proof
     
  19. Monstriboy

    Monstriboy Member

    834
    0
    16
    Sorry et sa aastaga pange panid. Praegu on meil aasta 2014. Nii vana masina puhul ei ole mõtet neid alles hoida. Nii või naa on garantii läbi juba ammu. Ega garantii elulõpuni ei kesta.
     
  20. hrjuhan

    hrjuhan Member

    89
    0
    6
    väga imelik vend oled ikka monstryboy.pole vahet kuna sul see masin hoolduses käis.dokumendid on dokumendid,aa õigus sul endal rautselt oma id-kaarti ja kõik muud dokumendid ka minema visatud.mida sa teeks nendega annad koerale söögiks w :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: . Aga jh see selleks lihtalt sa võta teadmiseks ,et dokumendid iga sõidukipuhul on olulised !
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte