Monstriboy Yamaha Aerox R 2005

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by Monstriboy, Jan 20, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Sergos

    Sergos Member

    919
    4
    18
    Minuarust ka nagu on kusagile vahele kinni jäänud.
     
  2. kert

    kert Member

    772
    0
    16
    Sorry et sa aastaga pange panid. Praegu on meil aasta 2014. Nii vana masina puhul ei ole mõtet neid alles hoida. Nii või naa on garantii läbi juba ammu. Ega garantii elulõpuni ei kesta.[/quote]

    Monster mul pole su kohta sõnu. Hooldusraamatut hoiad sa selle pärast alles, et näha masina ajalugu. Nt eelmise omaniku poolt mida on masinaga tehtud, vahetatud jne. Ning ise nö täites hooldusraamatut on hiljem masinat poole kergem müüa. Ostja näeb samamoodi, mis tehtud jne.
    Sry, kuid oletame, et sa müüd oma pellerit. Oleksin ma ostja ning tulen seda vaatama, masin enam vähem korras, mingist hooldusraamatust pole haisugi. Sa väidad mulle, et kõik asjad vahetatud jne, ilge kap. remont tehtud, siis sa arvad, et ma usuksin sind? :D Poogin veel kuskilt interneti avarustest välja ka, et sa sellega veel laksu ka pannud. Arvad et ostjale jätab hea mulje see, et sa enda masinat ei oska hoida? :D:D

    Krt sa pole isegi loll vaid pigem oled sa rumal. Tundub, et su IQ on väga madal kuna sa elad vaid hetkes ning tehes mingit tegevust ei oska sa ette mõelda selle tagajärgi.
     
  3. Monstriboy

    Monstriboy Member

    834
    0
    16
    Monster mul pole su kohta sõnu. Hooldusraamatut hoiad sa selle pärast alles, et näha masina ajalugu. Nt eelmise omaniku poolt mida on masinaga tehtud, vahetatud jne. Ning ise nö täites hooldusraamatut on hiljem masinat poole kergem müüa. Ostja näeb samamoodi, mis tehtud jne.
    Sry, kuid oletame, et sa müüd oma pellerit. Oleksin ma ostja ning tulen seda vaatama, masin enam vähem korras, mingist hooldusraamatust pole haisugi. Sa väidad mulle, et kõik asjad vahetatud jne, ilge kap. remont tehtud, siis sa arvad, et ma usuksin sind? :D Poogin veel kuskilt interneti avarustest välja ka, et sa sellega veel laksu ka pannud. Arvad et ostjale jätab hea mulje see, et sa enda masinat ei oska hoida? :D:D

    Krt sa pole isegi loll vaid pigem oled sa rumal. Tundub, et su IQ on väga madal kuna sa elad vaid hetkes ning tehes mingit tegevust ei oska sa ette mõelda selle tagajärgi.[/quote]
    Rahvas ega hooldusraamat ei ole dokument vaid hooldusraamat.
     
  4. hrjuhan

    hrjuhan Member

    89
    0
    6
    kas sa oled ikka v'ga kõrgelt kukkund ? Millest sa siiani pole arusaand et hooldusraamat läheb ka dokide alla,sellega tõendad uuele ostjale et oled masinat reaalselt hooldand.mul näiteks on kõik tsekid ja kviitungid vahetatud asjade kohta alles.seega ka need on tõendusmaterjalid et oled asjad vahetand..seega jh .kui pole hooldusraamatut pole ka tõendit hoolduse kohta ,et selle oleks teostand teendindus .Et jh edu sulle monster sellepuhul kui loll sa ikka mõne kohapealt oled.Maisaa aru milleks sa selliseid asju minema viskad :/ . Agaa noh nagu öeldakse.

    Mõistus pole omateha ja lolle on raske õpetada :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
     
  5. 426f

    426f Member

    514
    6
    18
    olge vait oma hooldus raamatuga,ma käin siin teemas vaatamas kuidas meistrimees oma rollerit tuunib.selline mees juba ei kirjuta palun abi ei saa hakkama
     
  6. uba

    uba Member

    89
    7
    18
    postita pilte ka :)
     
  7. Monstriboy

    Monstriboy Member

    834
    0
    16
    krt mis pilte ma postitan kui mul pole veel juppegi kohal.
     
  8. Sergos

    Sergos Member

    919
    4
    18
    Tee siis vähemalt väljast sellest motoexotika pillist pilte.
     
  9. NikolaiR

    NikolaiR New Member

    973
    1
    0
    +1 :lol: :lol: :lol:
     
  10. Monstriboy

    Monstriboy Member

    834
    0
    16
  11. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
  12. Monstriboy

    Monstriboy Member

    834
    0
    16
    Terve rahvas. Varsti saab pilte tööst. Nüüd hakkab tõsine töö pihta. Plaanis on ka teine masin ehitada muidugi otsin endale retro masinat et tutipeole minna. nt booster , sepia,dio . vähe põkkim teema. Hea tagal lasta kah. Roxile tulevad kohale mis nimetasin eespool. Tahan kevadel hakata koolis käima roxiga. Ei oota heiti . Heidi endale jätta. Ootan aind häid arvamusi.
     
  13. est-sr50

    est-sr50 Member

    386
    0
    16
    Tra ei sôima boosterit, diod ja muid selliseid kergeid pille retro pillideks! Need on puht elavad stunt pillid/legendid, millega sul vbl isagi on tagal lasknud ! :D igastahes vaata, et pilte litid töökäigust sitaks ja siis et valmis teed oma hüpper polini lahendusega vms iganes lahendusega motoexotica pilli!!!!! Peace 8)
     
  14. Monstriboy

    Monstriboy Member

    834
    0
    16
    Valmis ta teen. Muideks ega 1970ndatel ei olnud diosi ja selliseid oli aind riga võrrid. Sepia kere koos kondlitega saaks kasutaja Gravise käest aga natuke palju tahab kui ta raisk natuke alla poole hinda ajab siis ostaks. Selles suhtes on mõte on hea sepia ostuks. Hea tutipeolegi minna sepiaga. No muidugi sepia ja rox jäävad viimaseks projektiks sest auto aeg on tulemas.
     
  15. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    võid odavamalt ka selle kere saada, ütle viimane hind millega ostaksid
     
  16. Monstriboy

    Monstriboy Member

    834
    0
    16
    Kolime siit teemast PS-I
     
  17. Sergos

    Sergos Member

    919
    4
    18
    Ära mängi isa. Tee pilti kuidas ehitus käib.
     
  18. mustlane

    mustlane Member

    67
    0
    6
    Tegelt see sepia kere on minu oma, gravis lihtsalt wannabe ärimees... saaksid 5 euriga mult- ilma gravise vaheltkasuta lihtsalt
     
  19. Monstriboy

    Monstriboy Member

    834
    0
    16
    Tegelt see sepia kere on minu oma, gravis lihtsalt wannabe ärimees... saaksid 5 euriga mult- ilma gravise vaheltkasuta lihtsalt[/quot
    Räägi privas edasi
     
  20. Monstriboy

    Monstriboy Member

    834
    0
    16
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte