Monstriboy Yamaha Aerox R 2005

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by Monstriboy, Jan 20, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Dimitri

    Dimitri Active Member

    1,226
    5
    38
    ta juba 1 aasta sumpa ostab :lol: :lol:
     
  2. Marko.

    Marko. Active Member

    1,797
    0
    36
    Mis ta enam ostab sellest matsust mis tal autoga oli transformeerus tema stock sumpa STAGE6 X-Type blowoff..
     
  3. Aprilia172

    Aprilia172 Member

    715
    0
    16
    :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
     
  4. Marko.

    Marko. Active Member

    1,797
    0
    36
    miks peab fb sellist asja näha olema.. :-x
    [​IMG]
     
  5. Monstriboy

    Monstriboy Member

    834
    0
    16
    Nonii minu uuendused on sellised et tuleb kohale ikka record , uus survekas, 5,5g rullid , jalge esine- ja alune kondel, tagumine parempoolne kondel. talvel tuleb värvilahenduse taastamine.
     
  6. Monstriboy

    Monstriboy Member

    834
    0
    16
    Sain camexist pakki kätte. rox areneb ,aga ootab talve siis hakkan värvima. Nüüd siit küsimus kas taastada või värvida teist värvi. Kuna ei suuda otsustada.
     
  7. Aprilia172

    Aprilia172 Member

    715
    0
    16
    Kui ikka võimalik siis taasta originaal. Originaal värv ja kleepsud. Lambiseks mustaks värvitud Roxe kohtad ju igal nurgal...
     
  8. Monstriboy

    Monstriboy Member

    834
    0
    16
    nonii pole pikka aega uuendatand teemat nimelt ostan kasutajalt Marko põhjakondli uue kuna praegune nagu koerasitt .
     
  9. Monstriboy

    Monstriboy Member

    834
    0
    16
    Nonii kuna marko põhjakat ei müüńd siis Vladi käest osta. Kuna mul oli vahepeal väike majanduskriis siis nüüd on lõpp . Tahaks nüüd tagumisi kondleid ära värvida. Ja tellida Xenonit ära tellida. Suundadega tagatuld. Kui hästi läheb tuleb veel bcd xtreme undertail , kollased sidurivedrud . Küsimus kas ma pean düüsi ka ära vahetama kui sportsumpa all on. Mis suur düüsi kui peab .umbes mis suurus. Nüüd hakkab rox imesi tegema. Kuna tahan jõuda ikka, 2015aasta Motoexotikale oma roxiga. Paisupaak tuleb uus . Kuna võrru tuleb rox juurde, siis peab ikka mul võru parim rox olema. Kes see muu kaitseb võru roxide olemasolu kaitseb kui mina. Mõne aja pärast tulevad ilusad pildid ilusast roxist. Vb tuleb veel mõni sportvnõi sidur. Talvel veel tuleb silku portimine. Kuna siis hakkab veel rohkem rahakraane lahti tulema. Kuna võrus avati rolleri remont siis viin oma roxu sinna hooldusse, siis lasen lõplikult timmi ajada. Muide Erri mehed , Err pole mingi ime masin. Need lagunevad rohkem kui roxid . Nagu näha Võru Errid on täis peldikud v.a kasutaja recordi oma. Muidugi käib mu kasutajas veel üks inimene siis loodetavasti tuleb teema rk see ka ühest runnerist. Mis hakkab Võru vallutama. Seoses sellega pakkuge 17,5mm dellortole toorest .
     
  10. SunShine

    SunShine New Member

    2,303
    0
    0
    :lol: :lol: :lol: , Motoexotikale ? :lol:
     
  11. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Nohjah, vähemalt sai natuke naerda..
     
  12. *Maku*

    *Maku* Member

    708
    0
    16
    jamh :D
     
  13. minaise

    minaise Active Member

    1,322
    0
    36
    See inimene ei ole küll täie mõistuse juures.
     
  14. -MoToMaN-

    -MoToMaN- Active Member

    1,995
    1
    38
    +1
     
  15. holley

    holley Member

    370
    0
    16
    Kas sa mängid niisama meiega siin lolli või oled tõesti peast natukene soe? :eek:
     
  16. -MoToMaN-

    -MoToMaN- Active Member

    1,995
    1
    38
    Ehk arvab ta, et olla sassis on lahe?
     
  17. Dimitri

    Dimitri Active Member

    1,226
    5
    38
    exotikale ta läheb :lol:
    monster vahetab sumpa juba 2 aastad :roll:
     
  18. koonus

    koonus Member

    792
    0
    16
    Nii suurt boxi pole exotical, et sa oma aeroxiga ära mahuksid.
     
  19. Marko.

    Marko. Active Member

    1,797
    0
    36
    Ega jah ei olnud mingit soovi müüa kui inimene palub pilte igast kinnitusest ning hea ,et igast kriimust pilti ei tahtnud. :lol: :lol:
     
  20. NikolaiR

    NikolaiR New Member

    973
    1
    0
    õpiks enne eesti keele selgeks?
    80kilo lolli liha
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte