Pärnu @ chat

Discussion in 'Pärnu kokkutulekud' started by tennu, Apr 17, 2012.

  1. Aprilia172

    Aprilia172 Member

    715
    0
    16
    Sindi suur ja lai. :lol: Aga ega keegi ei tea numbrit mille kaudu selle inimese kätte saaks ?
     
  2. dannukas

    dannukas Active Member

    1,044
    0
    36
  3. tennu

    tennu Active Member

    1,561
    0
    36
    Tuttav teeb seal pritsi, kui huvi ss PS!
     
  4. B3parts

    B3parts New Member

    22
    0
    0
  5. tms

    tms New Member

    1,192
    0
    0
    Nonii, eilne jäi siis minujaoks viimaseks sõidupäevaks R-iga (25.11), Kuna keegi mägralõust otsustas nii kõva ja äge tegelane olla, et lasi mu R-i täna öösel (25.11 vastu 26.11) rotti, ja tegelikult üritati seda juba pühap vastu esmaspäeva, kuna süütelukk oli "lambist" perses, ehk siis käidi muukimas-aga ma ei ei tea miks see mulle alles hiljem kohale jõudis....ühesõnaga, varastati Vana-Saugast maja eest ajavahemikul kella 18:00-05:40.

    Tundemärgid:

    Gondlid hallid, krutvärv
    ühtegi kinnitust pole-kõik nipukad.
    Spido ei tööta-ls kellal 86k midagi
    valged veljed
    porine
    puterdab(saab palju peale)
    suunad ei tööta
    mägiaivari teip hoiab tagatule klaasi kinni
    sadul ei käi lukku
    esituled näitavad sitasti-pirn ei püsi pesas.


    Pilte saate müügiteemast.

    viewtopic.php?f=71&t=99654


    Leidjale ´vaevatasu :) vahet pole mis seisus..

    Ja mägrapüksile teadmiseks-ehk juhtud ka lugema, et too see roller täpselt sinna, kus SA selle võtsid :) Muidu tehakse Sulle liiga....
     
  6. Ludwig

    Ludwig Member

    143
    0
    16
    Mida vi**u nagu! Pärnus ka siis juba rollereid rotitakse? Igaljuhul hoian silmad lahti!
     
  7. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    Peab suurema luku otsima kuurile ette :D
     
  8. rollu33

    rollu33 Member

    918
    0
    16
    Sellest kasu pole, kui väga vaja saab kõik asjad lahti :lol:
     
  9. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    Tegelt ma elan sellises kohas ka, et siin väga võõraid ei käi, oma inimestele küll väga tuttav koht ja uusrajoon ka.
     
  10. diego5

    diego5 Member

    95
    3
    8
     
  11. Aprilia172

    Aprilia172 Member

    715
    0
    16
  12. tms

    tms New Member

    1,192
    0
    0
    No vb tuleb välja jah-kui tuleb siis vaatan mis seisukorras see roller on-ja müün odavalt maha 750 euri mis tuulde läks, ei ole seda väärt, et masinat uuesti korda teha-siiber juba sellest 2rattalisest, koguaeg oli mingi häda küljes ja vajas näppimist, teele otseselt ei jätnud, aga tüütud pisivead olid/on-Aprilia vaimustus kadus suht kiiresti-ilmselgelt tegu õnnetu isendiga....ja rohkem mina mingeid 2rattalisi ei taha...õiget hoidmiskohta ka pole-ja ilmselgelt on sellele kohale, kus ma elan silm peale visatud, kuna parklas seisab teinegi roller, mis küll segi peksti-aga mingi kahtlane tüüp käis seda vaatamas(omanikku teavitatud) ja kui ma uue ostaks-ja siis viiakse üsna varsti ka see minema ma usun-rohkem pole mõtet seda viga teha.
    Vähemalt sain Aprilia ja 2t rolleri ära proovida(eluaeg 4t-ga sõitnud, ja neid enam ka ei taha)
    Ja samas need kes R-i minema viisid, peavad teadlikud olema, et mul ka teine roller(tms on, kuna see seisis pool suve puuall ja oli kõigile vaatamiseks-keegi ei tahtnud, praegu see muidugi enam seal ei seisa. aga nii kui Erri ostsin sain pm 2kuud sõita ja läinud......
     
  13. tms

    tms New Member

    1,192
    0
    0
    Türbel küll, mis toimub siin Pärnus?????

    Kuuaega tagasi varastati Raekülast ka roller ära, maja eest...täitsa vigane värk.
    Tahaks kohe täitsa näha, kes kurat on need julged vennad, kes varastada armastavad-viskaks heameelega tellisega neid pähe-äkki loksub mõistus paika....
     
  14. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    MIda sa kurat jätad siis neid maja ette? :D Mõnel jah mõistust vähe ja viib selle lihtsalt minema, pole mingi auto kus on on ratas või asjad lukus lol. Ise ei jäta mitte kunagi maja ette oma võrri, alati aeda maja taha ja aed lukku või siis kuuri või garaasi.
     
  15. tms

    tms New Member

    1,192
    0
    0
    Polnud muud kohta, kus hoida-ja no voodisse kaissu ka ei võta :D
     
  16. Mardupapu

    Mardupapu Member

    327
    0
    16
    Tere Pärnu rahvas,
    Mul on müüa piaggio varuosi ja 2x 600kraadist lakki, üks 600kraadine must sprei ja üks 400kraadine must sprei!
    Hinnad on odavad!
    Head drifti!!!1!1
     
  17. Chainsaw

    Chainsaw Member

    434
    1
    18
    Keegi Pärnakatest väikse teene eest teadmata seisus Yamaha Neost ei taha?

    Neosest on aind niipalju teada: Gondlid on puudu kõik, dok puudu, mähis ja magneeto puudu.

    Teenest: Oleks vaja Auto (tühimass 1015kg) Nissan Sunny transportida Pärnust - Tartu ja seal auto maha panna ja peale võtta IZ 56 venemootorratas ja Pärnu uuesti.

    VAJA OLEKS ESMASPÄEVAKS, MITTE HILJEM!

    Helistage 56181129 kuna RK eriti ei külasta.
     
  18. Chainsaw

    Chainsaw Member

    434
    1
    18
    TÄNA VÕIMALIK 10€ EEST VÕTTA MU NEOSELT IGASUGU JUPPE VÕI 20€ EEST TERVE NEOS! :D.
     
  19. dannukas

    dannukas Active Member

    1,044
    0
    36
    Ostan vanema tüübi juhtmestikku Aeroxile. Võimalus ka vahetada korraliku uuema tüübi oma vastu.
     
  20. B3parts

    B3parts New Member

    22
    0
    0
    Kes ostis selle siis võtku ühendust palun PS mulle!
     

Jaga seda lehte