Protokollid

Discussion in 'Murenurk' started by Kiho, Veebr 23, 2008.

  1. janno123

    janno123 New Member

    459
    0
    0
    Siis sul ikka väga kõvasti vedas.
    Mina sain 12 aastaselt trahvi joobespeaga olemise eest ja liiga hilja väljas.
    0,25 PROmilli :D ja 180 kr trahvi.
     
  2. Ksenoon

    Ksenoon Active Member

    1,751
    0
    36
    Kui veel noor ja loll olin sai kah trahv saadud. Panime kuskil emajõe ääres vägijooki ja siis liikusime Statoili kabanossi ostma peale seda Kaubamaja juurde.Kaubamaja mänguväljakul olime siis paari patsaaniga ja salament tuli, mingi habemik ja 2 naist. Küsisid et kas me oleme puhunud juba (kell oli 1.00 kanti öösel) lolli peaga sai öeldud ei ja no muidugi pandi puhuma, puhusin vist kuskil 0,32 ja trahvi väänati 180.- EEK :p

    Samal päeval kui läksin, siis oli juba selline tunne et täna jään vahele ja jäingi. Ükskord on veel mendi eest joostud kah, krt üle põldude, pärast olin mõnusalt roojane rsk. Enam vägijooki ei tarvita
     
  3. Pakiraam

    Pakiraam Member

    126
    0
    16
    Eelmise aasta kevadel õnnestus minul Võru linnas 2 reedet järjest kainestusmajja saada.
    Esimesel korral mõtlesime, et enne Tartusse hääletamist võiks ühe väikse õlle teha. Ühest õllest sai 2 , kahest sai neli ja edasi jätkasime viinaga. Tol korral toimus see silla all :D . Hakkasime siis kambaga liikuma, üks jobu hakkas Tartu-Luhamaa tee risti juures asuva autoaia juures mingi auto ukselinki näppima ja mölises ühe vanaga. Selle asemel, et minna otse enne autoaega Olerexi tanklasse, et osta üks kõrrejook ja ära juua 5 lõuatäit viina, pidime minema suure ringiga , üle põllu. Keegi lükkas kellegi põllu peal lumme ja lõppkokkuvõttes lesisime me kõik lumes. Ühel hetkel tõstsin pea ja nägin , et võmm kõnnib põllul. Tegin siis kisa ja kes jooksis, kes mitte. Mina igatahes jooksin, mingi vana jooksis järgi. Kuradi kiire mees oli, kätte sai :D . Istusime võmmis, tegime Beatbox'i. Hakkasin enda õigusi nõudma ja mulisema seal. Üks tüüp ( sama, kes ukselinke näperdas ) hakkas siis korraga oksendama. Viidi mingisse teise ruumi, öeldi, et siin on pang. Oksenda siia. Siis oli vaikus, ühe korraga läks võmm teda kontrollima ja siis kukkus karjuma : '' Ropsi ämbrisse, mitte põrandale!'' :D
    Viidi mingisse ruumi kus oli pleks klaas nina ees. Muidugi oli vaja ka seal Beatbox'i olematuid oskusi demonstreerida. Siis viidi juba alla. Tol hetkel oli mul üks lahtine kriminaalasi ärandamise eest. Noorsoopolitseinik, keda ma kutsusin Uuspõlluks, ähvardas mind kohtusse viia politseinike solvamise eest ( sõõrikuõgardid, veel sõnu mida siin ei taha väga kirjutada ).
    Õnneks oli tol, ( esimesel korral ) kaasas üks klassivend , kelle õde tuli talle Jõgevalt järgi. Tol korral saime kõik õnnelikult , pärast 4 tundi kainestusmaja kambris, Tartu poole. Teepeal tehti autojuhile veel 300 eeku, vist, kiiruseületamise eest trahvi.
    Teine kord oli aga hoopis nii, et jõime mingis korteris. Kolm oli meid siis. Vaja jälle Tartu siis hääletada. Mõlemad juhtumid leidsid aset reedesel päeval. Tol korral olin ma aga nii segi, et mäletan teepeal kõndimist, mingit bussipeatust. Mingisugune auto sõitis kõrvale, läksin auto juurde ja istusin korraga sisse. Siis jagasin ära, et võmmid :D . Sõber pandi seal samas kõrval puhuma. Temaga koos olime täpselt sama palju võtnud ja tema puhus 0. Mina aga 2.2 promilli.
    Mõlema korra eest 600 eeku. Enam jala Võru linnas ei kõnni.
    Sel aastal õnnestus aga juhilubadeta sõidu eest autoga, millel olid all suverehvid ( tagasillal ) , puudus ülevaatus & kindlustus, vahele jääda.
    Eelmisel päeval viibisin Tartus ja tähistasin järjekordse päeva lõppu. Öösel läksin ühe tuttava neiu juurde, 1 liiter näpus, ise purjus, juttu ajama :p.
    Hommikupoolikul aga hakkas vaikselt peavalu saabuma. Otsustasin ühe õlle sisse lahjendada.
    See tegi olukorra päris nauditavaks :p :D .
    Ühe korraga aga helistas isa ja ütles, et tuleb Rootsist Eesti poole ja on juba kuskil Laeva kandis. Vaja minul Tartust 25 km välja sõita, tema ees , mina taga.
    Auto oli siis VW Golf II 1,6 D .
    Auto tuli Põhja-Rootsist, suverehvidega, ilma dokumentidega, ülevaatuse ja kindlustuseta, üle Kapelskäri laevaga Paldiskisse. Paldiskist Tartu. Tartus väheke linna vahel ja hakkasime Räpina poole liikuma. Päeval sai isa oma teise autoga hoiatuse. Ülevaatus oli läbi. Võmm sõitis minema ja me sõitsime edasi. Sõitsime siis Räpina poole ja keerasime sealt Võnnu peale. 5 km enne kodu, 200 m enne Võnnu alevikku oli võmm väljas. Jäime seisma, mõistlik võmm oli. Pani puhuma. Vot siis kartsin ikka väga :D, aga tuli tol korral siis roheline. Lubas isal autoga aleviku vahele sõita, jala teise auto järgi tulla ja tolle samuti aleviku vahele ära sõidutada. Sain siis 3000 eeku trahvi, isa sai samal päeval teist korda ülevaatuseta sõidu eest vahele jäämise tõttu 900 eeku trahvi ja noomituse selle eest, et mind rooli lasi. Muidugi sai võmmile ka valetatud, et sõitnud oleme ainult 2 km. Trahv siiamaani maksmata, juhtus 16. jaanuar vist. Sai maksepikendus taotletud ja nüüd pean alles 2010 aasta 16. jaanuaril trahvi ära maksma :p.
     
  4. lauriiii15

    lauriiii15 New Member

    824
    0
    0
    Nüüd siis jäin veel suitsupakiga vahele, trahvi õnneks ei saand , kuid pakk korjati käest ära (kuldne marbolo, mingi 3 suitsu ainult võetud)
     
  5. Audes

    Audes New Member

    19
    0
    0
    räägiks ka siis ühe toreda loo:D

    Oli kevadine reede aastaks 2008 kui sai 3 sõbraga õlut väänatud alla kui helistas sõber ,et lähme "maale" baari..külarahvas peab mingit pidu..mõeldud tehtud...sai kaine "lenks" muretsetud autoga ja 2 kasti õlut kaasa võetud..kohale jõudsime olime muidugi parajalt purjakil ja istusime baari maha..kes mängis piljardit kes aga kohalikke küla eitede pekki mudisid. Kuna omal hakkas pilt suht ära vajuma siis lauataga istudes läksin kogematta käega klaasile pihta ja nagu imeväel kukkus maha...muidugi kohe letitagant lõugas mutt "KORISTA ÄRA" :D
    aga noh selajal mingi kohalikud vanamehed (30ndates) kukkusid miskit seal ütlema veidi ja sõber kohe nähvas vastu midagi, samalajal sain harja kätte ja üritasin niigi raskes olekus koristada kui äkki käis kolakas ja kolmas sõber pikali maas ninnu punane :D ma ka kohe "oooooohohhh"...
    mis siis ikka...läksime aga välja oma rahvaga ,et asjad ära klaarida..selajal muidugi kui kõikidel ninad püsti ja hakkasid vanad välja tulema..tegeles üks sõber seljataga nende auto mölkimisega...
    (mõttetu tegu muidugi)...ilge kisamine hakkas peale seal ja äkki üheltmaalt saabus polizei ..
    nalja kui palju.
    .mina muidugi selajal kusesin nurgataga vaatan kurat ment seal..ei maksa nina toppida enam sinna..teised 2 joomar sõpra panid minekut muidugi ja siis see "kaine lenks" kes otsustas ka paar õlut juua enne seal kuna naguniiommik tagasi minek ..see muidugi väänati naispolitseiniku poolt autosse ja puhuma.. :p 0,31 promilli
    No ma siis ka tuigerdasin külavahel ringi otsisin teisi sõpru ..leidsin ühe sõna otseses mõttes kraavist kummuli..1 botas kadunud :D .. kirub ja hirnub..teine aga kuskil mujal külapeal..
    rääkisime siis juttu ja värki.....helistab autojuht ja palub mind ka sinna asju klaarima..
    no lõpuks ma siis ka läksin kuna minu südametunnistus oli puhas..ainult väga ebakaine..
    väänati siis mind ka autosse..puhuma..2.9 promilli...hakkasin naerma :D
    Noh siis padavai kodupoole (70km eemal pärnust) et nüüd lähete kainerisse ..endal kaval naeratus
    küsis nime minult..huvitav et ainult eesnime..ütlesin..
    sai siis vähe nokitud seal mendiga kuna sõitis üle 2x pidevate joonte jms ..sai tal hing täis pani vilkurid tööle..päris uhke tunne oli :D..poolel maal aga ...kuna istusin taga tegin ukse lahti sõiduajal ja jalg välja ..igatahes jalatsite talla kiunumist ma mäletan :D
    ment kohe hoogu täiega maha ...jäi seisma..ja mina rass välja ..jooksin tiira taara üle põllu metsapoole :p ussitasin seal veidi..vaatasin ,et ahh sitta kahh peaks olema läinud..
    kell oli siis mingi ööse 2 paiku..kottpime..
    läksin teeäärde..vaatasin kaugelt ..jess auto tuleb..hääletaks õige :D
    auto jäi seisma..rahvas tuleb välja..
    ja nagu nõiaväel oli seal autos need sammused vennad kellega tüli tekkis

    siis oli küll..oikurat...
    üks kohe ütles kurjalt " näe..see oli ka nendega seal kellega jama oli"..
    teine vend kohe vastu.." ei ei ei..oot see oli normaaalne vana seal...istu peale"
    viisid siis ilusti linna..tegid kerged kabanossid välja ja õlut.. viisid ilusti majaette ära...
    tahtsid kasiinosse kaasa ka võtta aga ma lihtsalt ei jõudnud minna :D

    sõber muidugi sai trahvi 1200eek...aga kainerisse ei pandud "liiga vähe promilli" :D
    ja muidugi pidi kesklinnast kodo ka jalutama ööse... plus bussiga autojärgi sõitma järgminepäev


    Muidugi mingi 3 kuud hiljem ..suvi..
    liikusin autoga seal sammusel kandis..pidas ment kinni..nägin ,et sama ment tegin naeratuse pähe :p küsis dokumente ja värki..vaatas ja vaatas...siis vaatas näkku mulle :D
    "ah sina oledki ju see kes mul ära jooksis siin" :D:D:D:D mul muidugi nägu peeretas peas ,et aaah misasja sa ajad ..ple kuulnd ple näind :D ei saand sittagi teha mulle..andis dokumendid tagasi..lehvitasin ja päevaalgus lõbusam :D
     
  6. muhahaaa

    muhahaaa Active Member

    1,416
    0
    36
    Naljakas lugeda neid lugusid, ise küll enam alksi ei tarbi aga kui oli kaa see aeg siis kordagi ei jäänud vahele.
    Olen maksnud elus ainult ühe trahvi ja seda piltetita sõidu eest.

    Saanud muidugi ka suulisi hoiatusi liikluspolitseilt.
     
  7. Pedak

    Pedak Bännitud Bännitud

    137
    0
    0
    head lood ikka,
    a ise sain sellise asjaga hakkama,
    sõitsin sügisel nii kella 6-8 vahel(täpset kella ei mäleta) enda yamaha yog-r tagarattal nii 500m või pealegi kui järsku üks tüüp keeras,ette,nägin et tuleb kuid ei arvanud et peateele siukse hooga tuleb,no egas midagi mõtlesin et sõidab eest läbi aga eiiii peab ette pidurdama,nagu mõistus ültse ei lõika,kukkusime pikali kuid midagi erilist ei juhtunud,võtsime siis minu masina eest ära aga teine jäi sinna teepeale lebama,paljud jooksid autosid seisma jätma(see kes ette keeras,oli 2 rolleristiga veel) kuid üks ei saanud peatamis hojatusest aru,ja pani tollele lebavale masinale sisse,seisin selle masina kõrval suht :S
    keegi joonud ei olnud,mina sain trahvi 1200 ,kuna polnud lube (2 päeva 16aastani:S)sõitsin tagarattal,ohustasin liiklust,tekitasin liiklusõnnetuse,tekitasin kahele inimesele kahju,nüüd siis tean et pole mõtet suurte teede peal tagarattal sõita,(see hetk kui ma sõitsin oli tee täiesti vaikuses mitte ühtegi autot),kuid ikka veab sinna tagarattal sõitmise juurde ,
     
  8. nrgchris

    nrgchris Bännitud Bännitud

    805
    0
    0
    Päris hea on lugeda ikkagi..
    Ise trahvi ple saanud, agajooksnud rohkem kui kahekäepealt kokku lugeda. :D
    Hoiatuse olen saanud, era mendi käest kuna plnud rollerilube kaasas ja väljas oli lumi :D
     
  9. OlaviT

    OlaviT New Member

    299
    0
    0
    Esimene kiiruse ületamine autoga 82+/-3 km/h 50 alas. Saadsin ka kahetsuskirja. Trahv 3360.- load alles.
     
  10. RyNtZ

    RyNtZ Member

    206
    0
    16
    2 korda rolleriga lubadeta sõitmise eest .Esimene trahv oli 180.-, teine oli juba 400.- .
     
  11. Tarjo

    Tarjo Active Member

    1,118
    0
    36
    2 Trahvi siis lähiajal olnud .
    Esimene lugu oli siis nii , et olime aardla tnv'l , tartus , sõbra tsinsutsuga . Vaatan , et raudtee tõkkepuud tulevad ette . Siis vaatan kus rong on . tuli reisirong ja hakkas alles seal peatuses peatuma . Oli jõle külm ja tahtsime sooja ära , siis mõtlesin et savi , sõidan läbi . Ja järsku vaatan et mingi sinine ja punane vilgub ja midagi vaikselt nagu viliseb . mõtlesin algul et tuul . aga no midafakki , tsinsul mingeid punaseid ja siniseid lede küll küljes pole . Vaatan taha , oii politsei . Ja siis tehti mulle tundaega seda protokolli , vanemkonstaabel ei osanud sinna midagi kirjutada , siis helistas kokku mingi 10'nele vennale ja lõpuks sai kirja midagi . sõber oootas rolleripeale istudes samaaeg , tundaega väljas . Trahvi sain siis mingi 400 millegiga . Trahvile järgi ei jõudnud , tuli kohtutäituri kiri koju . Maksin kokku mingi kahekordse summa , rohkemgi vist .
    Ja teine juhtum oli siis samamoodi aardla tnv'l . sõitsin siis sõbra SX'iga ja vaikselt kogun kiirust , spidot ei vaadanud . Sõidan ja siis vaatan et mingi nagu tagutuli oleks kuskil pimedas , hinnapommist edasi veits , alguses mõtlesin et miski maxgi peidab ennast võsas ja siis tahab mulle lehvitada , aga siis sai nali läbi ja nägin helkurvesti . Panid siis puhkuma , küsisid et kuidas sõidukiirusega oli , siis ma ütlesin et maitea , tundus korras olevat . Siis toodi radar sinna , 65km/h . Siis läksin autosse . Kirjutasid ka seda protokolli mingi tunnike mulle jälle . Aga minuarust kõige normaalsemalt mendid , keda näinud olen . Sai juttu räägitud ja värki särki . Siis protokoll tehtud ja kõik korras , hakkasin ära minema . Ja täiestivapsee , maisaaru mis teema oli , aga no mingi 10minti üritasin vaba käiku sisse saada . Siis lõpuks kuidagimoodi sain . Siis kohapealt läksin ka minema nagu sõidaks esimestkorda . Ja no , muidugi olid mul load ka kadunud kuskil . Ja õpilaspilet aegunud . Aga eitea , lubadeta eest ei saanud , sain ainult kiiruseületamise eest . mitte millegi muu eest . 600 .- maksimum . arvatavasti niipalju saan ka . Mina poleks uskunud , et mul load olemas on . arvestades seda , kuidas ma seda tööle panin ja kohapealt ära läksin .
     
  12. rauno4477

    rauno4477 New Member

    8
    0
    0
  13. aeroks2

    aeroks2 Bännitud Bännitud

    30
    0
    0
    kunagi paar aastat tagasi joomine 3,6 oli joove,kohe 600.- kukkus,teine oli kiiruse ületamine 76 kmh linnas,jälle 600.-,kolmas oli räpina krossil,kuna elan krossiraja lähedal siis käisin rollega kodus vahepeal ja tagasitulles oli 30 ala,kus mina muidugi 80 umbes sõitsin,piletimüügi putkast mööda ära sain siis vaatasin taga tuli sinivalge auto ikka päris hea hooga,mõtlesin et jõuan parklasse autode vahele ära peita ennast aga ei.sain sileda tagarehvi eest,tagapidur ei töötanud ja kiirus ka.jälle 600.- ja siis läks muidugi meelest trahv ära maksta,tuli kohtutäituri kiri.ei mäletagi niitäpselt palju juurde taheti,aga summa läks üle 1000.-.pluss kirjalikud hoiatused...2 korda sile tagarehv,tagarattapeal sõit jne...
     
  14. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Sullet uleb vist au anda, et 3,6 promilliga veel ellu jäid. Mütsmaha poiss.
     
  15. -Aston-

    -Aston- Active Member

    1,339
    0
    36
    Tegelikult on asi nii, et ise oled loll, kui kohtutäituri jama kinni maksad.
    Kui oleksid ignoreerinud olukorda, oleks sind kohtusse kutsutud ning kohus nõuab ainult trahvisumma välja.
    (Tasuks proovida, kaotada ei ole midagi.)
     
  16. Kry

    Kry Member

    820
    2
    18

    mkmmm,see ei ole vale jutt, kui meil käis ment koolis õpilastele suitsu ja narkotsi tutvustamas ,siis ma kysisin et kas võib alkoholi omada,ja teatas konstaabel et kinnine pudel pole keelatud,samuti kinnine suitsupakk,seda tuleb kohe sündmuskohal politseile rääkida,muidu tõmmataksegi sulle kott pähe kui sa ei tea mida sul on lubatud teha ja mida mitte,enda kaitseks ju...
     
  17. apex

    apex New Member

    89
    0
    0
    Lollim juhtum mu elus :
    Oli mingi kerge õllejooming ja mingi riid oli klassivenna ja klassiõe vahel . Siis klassiõde järsku helistab meile , et kutsusin mendid teile . Me algul ei uskunud jne . Kuna meil linnas pole politseijaama (Türi) , siis mendid tulevad Paidest suht kaua . Mingi tund läks mööda ja mõtlesin , et sitta kah , võtan väikse õlle sisse . Avasin siis õlle ja võtsin paar lonksu ja järsku kuulen tugevaid koputusi uksele . :D Ja kujutage ette , ma puhusin 0,02 promilli ja sain selleeest protokolli ja 180 EEK trahvi . Sitta ikka juhtub . :)
     
  18. g 8 h

    g 8 h New Member

    16
    0
    0
    Sain ka siis trahvi täna...
    tagatuli ei põlenud ja juhiluba puudus.
    3 juuli oleks saanud siis 16 aga jahm...

    Kas on võimalik ka hoiatusega pääseda ja mis arvate mis trahvi summaks tuleb?

    Põhjendusse kirjutasin"Sõitsin ilma juhilubadetta,kuna ei olnud kursis seadustega"
    "Tagatuli põles kui alustasin sõitmist"

    :)
     
  19. BlackOut

    BlackOut Member

    139
    0
    16
    oli see sul esimene kord?
    Mul oli nii, et 75kmh 50 alas radarisse ja sain 300.- trahvi ja see oli mul esimene kord. Sul ma arvan ,et on võimalik isegi hoiatusega pääseda juhul, kui sul mingit muud jama veel polnud.
     
  20. l2ll

    l2ll Member

    99
    0
    6
    Sain lubadeta sõidu eest 180.-
    Teinekord võeti üks viin ja 1.5l gin käest ära, sain hoiatuse. Kutsuti isa kraamile järgi, muud midagi. Pudelid olid kinnised.
    Asi oli nii, et sõitsime sõbra rolleriga (mina tagaistuja), äkki vaatame, et ment sõidab kõrvale, siis jääb äkki taha, aru ei saanud, et vilkurid töötasid, kuna peegel oli katki :D. Pani sireeni ka huugama, siis pidasime kinni, katsus kotti ja ütles, et siin midagi sees ja koliseb, tee tühjaks, ma siis tegingi, muud üle ei jäänud. Pandi auotsse istuma, ise arutasid väljas, mida teha, ma olin suht närvis, märulipolitsei kilp oli ka taga, tõmbasin niite sealt äärest :D
     

Jaga seda lehte