Raidi MBK booster Ng

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by -vanaisa-, Dets 15, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    tänud-tänud :D
     
  2. Marko.

    Marko. Active Member

    1,797
    0
    36
    Esimene asjalik asi mida ma Raidupoolt näinud.. Siin võib isegi hakata edu soovima :D
     
  3. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    hehe tänud :p täna sai motohobis ka ära käidud ja silinder neile visatud et nad ühe sumpapoldi välja võtaksid mis sisse oli murdunud, ei hakanud ise põlveotsas jändama sellega. Öeldi et saab kolmapäeva lõuna paiku kätte. Silkutihendid sai ka ära ostetud ja lähipäeval peaks jõudma ka klapilehed :p Siis saab first stardi ära teha loodetavasti.
    Amordipulgad saab ka lähipäevil kui hästi läheb, siis saab esiratta alla ja hakata radika kinnitusi mõtlema. Hetkel vist muud polegi lisada siia. Aa jaa, see ka veel et rehvitöökojas peaks ka kuskil ära käima, esirehv vaja ära vahetada.
     
  4. Monstriboy

    Monstriboy Member

    834
    0
    16
    No ma ei saa aru miks lastakse teha nii lihtne asi nagu silku sumpa poldi välja võtmine. See ju nii lihtne kui murdunud polti on vähe väljas keevitad mingi teise asja külge ja keerad välja või siis puurid ja teed vindi. Jumala lihtne ma küll et puurid ja teed uue vindi . Ikkagi Edu Sulle!
     
  5. Dimitri

    Dimitri Active Member

    1,226
    5
    38
    kas ma olen purjus või tõesti näen et Rait teeb midagi hea
    olen sinu teemad jälginud ja alati mingi sitt oli aga siin või midagi hea tulla
    aga kui hakkad välimus teha siis vaheta see rõve lenks ära ja tee lõpuni :roll:
    aga muidu edu veel üks kord 8)
     
  6. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    mul polnud absoluutselt mingit otsa väljas ega midagi + pole kahjuks keevitust ka. Puur ja keermestaja mul on olemas aga pole kohta kus seda teha ja põlveotsas ei hakka "umbes" sellist asja väga tegema kah. Pigem maksan see 10 euri ja lasen spetsialistil asja ära teha. Seal öeldi ka, et pole kindel kas saavad kätte või mitte aga loodetavasti saab.
    Dima: Mnjaa plaanis hetkel first start ära teha ja siis masin uuesti seisma, ei hakka talvel piinama lumes teda. Saab vaikselt ehitada ja asju osta. Ja kui tekib nüüd küsimus, et milleks siis üldse see first start teha siis vastuseks on muidugi see, et vaja ju kindel olla mootori korrasolekus :p Aga muidu niipalju veel, et täna sai vaadatud ja uurima hakatud ja panin tähele et tra blokk ikka kergelt viltu all..... Eks homme või ülehomme üritab bloki täiesti sirgelt alla saada ja vb viib mootorit paar cm tahapoole ka, sest praegu kole kitsas seal silindri juures ja see mulle väga ei meeldi. Aga seda vaatab täpsemalt siis kui asja käsile võtab.
     
  7. koonus

    koonus Member

    792
    0
    16
    Motohobis küll nüüd sellist spetsialisti pole, kes tegeleks poltide väljavõtmisega. :D
     
  8. Sergos

    Sergos Member

    919
    4
    18
    Tra sa norid :lol: Küll mingi mehhaanik seal teeb ära :lol:
     
  9. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    noo mingi mehhaanik seal pidi olema kes pidi sellega toime tulema :lol:
    31.12.2014 - sai käidud motohobis uurimas ja öeldi, et pole veel asja käsile jõudnud võtta... Reedel tagasi eks näis mis ütlevad siis. Aga head vana-aasta lõppu kõigile ja veel paremat uue algust :p
     
  10. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    oeh jah... no eks alustame siis algusest. Igatahes täna sai motohobisse helistatud ja LÕPUKS sai mul see polt sealt välja võetud ja nüüd silku kõik ilus ja kena. Sai koju toodud ja silkumajandus perfektselt peale pandud. Siis sai mõeldud et paneks juba sumpa ka alla aga hui.... Raam jääb nii rämedalt ette kui veel saab.... Hetkel kergelt motivatsioon kadunud kuid mingi sitase sumpa pärast pooleli ka ei kavatse jätta kui juba asi niikaugele jõudnud on (tglt pole eriti kaugele veel aga vaeva ikka sitaks nähtud ja aega kulutatud) ja teeb kiigepikenduse, ehk siis laheneb see sumpa mure. Kui siis ka ei lahene siis läheb ilmselt seda teed, et võtab kerge raami ümberehituse käsile. Eks näis mis saab kuid pooleli ma seda hetkel ei jäta
     
  11. uba

    uba Member

    89
    7
    18
    edu! :D
     
  12. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    tänud. Täna sai siis mootorit paar cm tahapoole veetud ja igast muid asju tehtud ja nüüd istub lõpuks sumps alla :p Praegu seisab first start klapilehtede taga mis ei taha kohe kuidagi kohale jõuda
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Kui first stardi tehtud saab siis hakkab põhjalikumalt välimust tegema :p
     
  13. -MoToMaN-

    -MoToMaN- Active Member

    1,995
    1
    38
    Mulle tundub miskipärast, et kogu see mootor ja värgid toetuvad selle sumpa peale. Kuidas täpsemalt sa selle kiigepikenduse tegid?
     
  14. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    Ei toetu, see polnud veel lõpptulemus. Sai natuke veel lõigatud seda juppi ja nüüd igas asendis seal mingi vahe sees. Kiigepikenduse teemat ei oska seletada, põhimõtteliselt sama mis originaal kiik lihtsalt sai metall labadega vms (ei oskagi õiget nimetust anda) kogu seda kupatust veidi tahapoole nihutatud kuna enne oligi ainus probleem see, et mootor oli liiga kõhu all ja raam jäi ette sumpa alla panekul. Ideaalis tahaks veel mingi 1-1.5cm tahapoole saada aga seda vaatab alles hiljem kuna praegu see ei karju ja miski millegi vastu ei käi ja toimib nii nagu peab.
     
  15. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    täna sain amordipulgad.... hetkel käik fucking klapilehtede taga kinni, täitsa putsis :roll: aga pakkuge roxi amordipulkadele seda võlli mis velge peaks hoidma vms, peaks olema ca 25cm pikkune. Pildid tulevad hiljem
     
  16. kivi666

    kivi666 Member

    558
    0
    16
    hull pask
     
  17. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    tra jõudsidki siia :D
     
  18. kivi666

    kivi666 Member

    558
    0
    16
    Rait on transa :S EI SOOVITA TEMAGA TEGEMIST TEHA!!!!!!
     
  19. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    sõida vastu puud oma oblikaga :lol: ära reosta siin nüüd :D aga esmasp/teisip on lootust õige pikkusega võll saada esiveljele vms
     
  20. Gravis

    Gravis Member

    66
    0
    6
    ++ :lol: :lol:
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte