Raudsepp CPI Hussar 2004

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by raudsepp, Apr 4, 2015.

  1. raudsepp

    raudsepp Member

    476
    11
    18
    Nii alustan ka siis oma päevikuga nimelt tahan hussari ilusamaks teha ja veits tuunida.Rolleri ostsin soomest 190euroga muredeks oli et aku tühi,peegel puudu,karpa umbes.Igatahes kui eesti rolleri tõin siis tegime karpa puhtaks ja laadisime aku täis ja käivitus starterist kui ka kickist.Hea asi oli ostu juures se et sõber viis kuhugi põhja soome tasuta et saaksin rolleri ära osta ja tõi tasuta rolleri eestise ka :)

    Mootor: Minarelli koopia 2takti
    Silinder:stage 6 sport pro
    Väntvõll:stock
    Väljalase:leovince rr
    Sisselase:karpa stock ,klapid carbon .
    Ülekanne:stock
    Vario:(stage6 strong surve vedru)rullid on mingi segu.Rihm:stok
    Sidur:stock.
    Küünal: NGK R
    Kiirus:77
    Kiirendus:mulle sobib
    Läbisõit-Pole õrna aimugi


    Välimus:
    Amordikõrgendus
    undertail
    dh lenks koos puksiga
    uus värvilahendus


    Roller oli siis selline kui sain
    [​IMG]
     
  2. raudsepp

    raudsepp Member

    476
    11
    18
    Täna sai siis Tallinas käidud ja ostetud ledi,juhet ja lüliti.Sõbralt sain 5euroga kergemad rullid vähekasutatud ja ostsin piduriõli,käigukasti õli aga 2takti õli unustasin osta
    Pilt
    [​IMG]
     
  3. raudsepp

    raudsepp Member

    476
    11
    18
    Nii nüüd umbes nädal tagasi tahtsin sportsumpsi alla panna aga originaal sumpsi eemaldudes murdusid silindril poldi kinnitused ära aga se mure oli lihtne viisin kõrval tänavasse autotöökotta ja sõber lasi tasuta 8se keerme uued.Aga järgmisel päeval kui tahtsin panna sportsumpsi alla pidin viilima summuti kinnitus kohti et alla istuks aga ei viitsinud korralikult viilida ja kui alla hakkasin panema siis murdus silindri kinnitus äärest ära.+seal kus on magneeto kõrval kinnitus se ei sobinud mulle ja sellepärast müüsin summuti 25euorga maha kuigi ostsin 17ga (kasum :) ) Aga summuti vahetamine oli mu põhi eesmärk.
    Aga nüüd panin uue summuti peale ja nüüd se korralikult kinni.

    Pilt murdunud kohast

    [​IMG]
     
  4. raudsepp

    raudsepp Member

    476
    11
    18
    Nii eile siis hakkasin kergemaid rulle panema ja kasutasin seda moodust taldriku lahti keeramiseks et mutrivõti taldriku vahele ja mingi poldi panin taldrikute vahele kinni ja siis keerasin lahti aga se taldrik vms murdus ära :SPärast tegi sõbra isa õhktrelli vms asjaga lahti. Aga kicki õlitasin ära ja se tõmbub nüüd tagasi.Muidu homme peaks saama selle uue taldriku kätte mille sain 2euroga ja siis saab mootori vast tööle panna :)

    Pilt murdunud taldrikust

    [​IMG]
     
  5. raudsepp

    raudsepp Member

    476
    11
    18
    Nii homme peaks siis uue taldriku kätte saama aga pilt praegusest rollerist mis seisab garaazis

    Pilt:

    [​IMG]
     
  6. Hiinarollu

    Hiinarollu Member

    280
    1
    18
    Edu, ilus CPI on!
     
  7. raudsepp

    raudsepp Member

    476
    11
    18
    Nii tänud hiinarollule kellelt sain uue taldriku ning panin täna siis uued rullid peale ja panin uue käigukasti õli ja uue 2takti õli.Kui need olid vahetatud siis panin tööle (1kickist läks) ja läksin proovitiirule aga avastasin 30-35kmh juures hakkab pooma põhjuseks vist et väike düüs,praegune düüs on 47.5 ning tahaks saada suuremat(kirjutage pm kui teil on müüa)Igatahes päeva lõpus hakkasin õhufiltrit puhastama ja se oli üleni õline aga puhtaks ta sai ning puhastasin ka karpa ära aga kui asjad külge panin siis ei käivitunud aga küünla tegi märjaks(ainult topakaga läks tööle)igatahes homme üritan tööle saada asja ja panna uue piduriõli.Tänasest kahjuks pilti pole postitada
     
  8. Sergos

    Sergos Member

    919
    4
    18
    Kuule see on nagu METSIK suurus ju... Mul benellil on 60 originaalis.
     
  9. janekV

    janekV New Member

    17
    0
    1
    Väga tore , et keegi natukene nokitseda viitsib muidu vinge projekt :)
     
  10. raudsepp

    raudsepp Member

    476
    11
    18
    Täna sai siis mootor tööle ja uute rullidega minek kohe parem.Aga muutsin nõela astet aga mul ikka poob aga varsti ostan uue õhufiltri ka ehk siis ostan omale 3düüsi 55-65 vahel(Kui kellegil komplekti müüa on siis pm)Ja peale sünnipäeva ostan uue kollase survevedru ja uued sidurivedrud.Täna ladusin siis plastikud ka peale ja roller pm sõidab ilusti aga istmebox ei jää kinni :DAhjaa panin täna uue pidurõli ka aga kui lõpus vaatasin siis pidur ei töötanud üldse aga paari tunni pärast hakkas pidur tööle ja töötas paremini kui enne (vana piduriõli oli jumala must :S :S )

    Tänasest pilt siis kui roller sai kokku lapitud

    [​IMG]
     
  11. raudsepp

    raudsepp Member

    476
    11
    18
    Täna sai siis karpat timmitud ja homme panen põhja gondlite alla led riba.Ja täna tellisin cn partsist stage 6 valged sidurivedrud ja valge survevedru ja 50,52 düüsi
     
  12. raudsepp

    raudsepp Member

    476
    11
    18
    Nii vabandust et ei ole postitusi teinud kuna parool läks meelest vahepeal.Nimelt ma tellisin endale valge survevedru ja valged sidurivedrud ära malossi omad ja panen nüüd mingipäev peale (siduri võtsin moototori pealt ära juba)Ja siis ma ostsin endale 70cc silindri komplekti koos kolviga 70cc 12pin aga probleem et mul on 10pin vist ja pean mõtlema mida teen.Ja sünnipäev tuleb 16aprill siis peaks natuke rulli saama ja saab jälle rollerit teha rohkem :D
     
  13. Janar.

    Janar. Active Member

    628
    36
    28
    Kui väntvõll CPI stock siis peaks siiski 12 pin olema. Vähemalt mul enda cpil oli. Aga palju edu edaspidiseks! 8)
     
  14. raudsepp

    raudsepp Member

    476
    11
    18
    Edu läheb alati vaja :) Aga stock väntvõll on küll muidu.Nii loodan et mul praegune väntvõll oleks 12pin siis oleks mu rahakotile kergem :D
     
  15. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Kui sa ostsid endale 70cc komplekti, siis valged sidurivedrud ja surveverdu oli küll vale valik. Need mõeldud tehase seades masinale.
     
  16. raudsepp

    raudsepp Member

    476
    11
    18
    Ivan aga ma paningi tellima reedel valged vedrud ja surveka sest mootor pidi stoccki jääma aga sain laupäeval endale 70cc silku komplekti ja nüüd ei teagi mis teen kas pistan valged peale või keegi tahab vahetada vms
     
  17. raudsepp

    raudsepp Member

    476
    11
    18
    Re: Raudsepp CPI Hussar 2004 70cc

    Nii õnneks rääkisin camexi kaidoga ja ta ütles et pole pakki veel teele pannud ja saan teist värvi survevedru (kirjutasin talle silku nime jne ja ta ütleb mis värvi soovitab)Muidu võrridest ma tean pm kõike aga rollerit putitan esimest korda siis sai täna mootori block ära võetud (midagi ei läinud katki õnneks :) ) Ja peale läheb 70cc stage6 pro sport aga vahetan kellegiga mingi tavalisema 70cc vastu sest ma kardan mu väntvõll ei pea vastu.Tänase päeva juures kartsin mingeid polte ära murda vms aga lasin rooste sprayd ka alati kui keerama hakkasin :D
    Aga paar pilti ka tänasest

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  18. Sergos

    Sergos Member

    919
    4
    18
    Re: Raudsepp CPI Hussar 2004 70cc

    Osta kohe minarelli horiz blokk. Sura sinna korralik vänt sisse ja pane sport pro otsa. Usu mind et sa saad väga hea pilli. Edu!
     
  19. kert

    kert Member

    772
    0
    16
    Re: Raudsepp CPI Hussar 2004 70cc

    mis seisus sport pro on?

    Mis summutiga plaanis kokku panna on?
     
  20. raudsepp

    raudsepp Member

    476
    11
    18
    Re: Raudsepp CPI Hussar 2004 70cc

    Kert homme kirjutan sulle pm.Nimelt täna sai siis 4euroga saadud sportsummuti mis istub mulle alla.Aga sumpsis ei olnud summutivilla (müüja ütles et se oli piiraja ja võttis ära) Aga panin juba summuti villa tellima ja kuidagimoodi pean tegema ise need kinnitused mis seal magneeto juures on.aga muidu sumps üli sitas seisus praegu aga täna lihvisin sumpsi ära ja läheb kuumakindel must värv peale.Ja sellel oli leegitoru otsas piiraja aga ma usun et jätan selle kui teist silindrit ei saa sest ma ei taha maksimaalset jõudu kätte saada sest väntvõll siis piiks

    Pilt sumpsist siis

    [​IMG]
     

Jaga seda lehte