Rolleri, arvele võtmisest natukene\registreerimine.

Discussion in 'Soovitused' started by GM6969, Apr 16, 2010.

  1. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Kuni ise välja loed, on see loetav ning olemas.
     
  2. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    seda numbrit ei saa maha kraapida naljalt, värv on ikka pehmem kui teras. iga idioot muidugi seda ei tea ja loodab vist rolleri dünaamikat parandada sentimeetsise värvikihiga.
     
  3. tennu

    tennu Active Member

    1,561
    0
    36
    Kas ainult raami nr piisab et arvele saada?
     
  4. jott

    jott New Member

    1,489
    0
    0
    Tra küll! JAH PIISAB!
     
  5. tennu

    tennu Active Member

    1,561
    0
    36
    Sorry et su kallist aega raiskasin?
     
  6. jott

    jott New Member

    1,489
    0
    0

    Triljon korda foorumis räägitud, et mis ja kuidas arvelevõtmine käib ja ikka tuleb üks lammas, kellele kohale ei jõua.
     
  7. Martin3940

    Martin3940 New Member

    652
    0
    0
    Üks on hästi öeldud :D siin pm. Ylepäeva kysitakse täis idiootseid kysimusi.
     
  8. wtf

    wtf New Member

    116
    0
    0
    Kas keegi võiks enda rollu passist pilti teha ja mulle saata nt PS'iga? Tahaks teada, mis infot nad üleüldse passi panevad?
    Kas mootorinumber on ka passis kirjas?

    Kus büroos te olete käinud arvele võtmas ning kas seal on mootori numbrit ka vaadatud?

    Mille järgi nad rolleri andmed panevad, kui ühtegi dokumenti ega manuaali pole?
     
  9. GLStd.exe

    GLStd.exe Member

    270
    0
    16
    Selline küsimus,et kas ma tohin sõita 1. juulini 2012 niimoodi,et mul on roller registreeritud,nr taga,kuid kindlustus puudub?
     
  10. Martin3940

    Martin3940 New Member

    652
    0
    0
    idioot oled ? :D sõida autoga millel pole kindlustust vaata mis tehtakse.

    loogiline et kui asi arvel, pewab number küljes olema ja et liikuda peab olema kindlustus tehtud.
     
  11. GLStd.exe

    GLStd.exe Member

    270
    0
    16
    Okei,aga kui ma võtaks nr küljest ära ja ütleks et ei ole arvel? Niimoodi ma võin ju,vaevalt et politsei vin koodi vaatab.Ise olen aru saanud,et roller ei pea arvel olema enne 1 juulit,aga mul on ja siis peab ka olema kindlustus,sest mis arvel sellele ka kindlustus.Aga politsei sõitis mul eile taga aga kinni ei peatanud.Või on kindlustus enne 1 juulit vabatahtlik?
     
  12. Neos16

    Neos16 New Member

    386
    0
    0
    Kui aul on nr. märk olemas, siis PEAB olema ka kindlustus!
     
  13. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    ei pea mitte midagi olema kui vahele ei jää

    põete siin kas number on või kindlsutus on, vaadake ennem kas teil roller on üldse ja mendid taga.
     
  14. Maun0

    Maun0 Member

    988
    0
    16
    mu masin on arvel , kuid kindlustus praegu puudub ja nii olen sõitnud üle poole aasta ning keegi pole teist nägugi teinud.
    mendi autos sai ka istutud ning ment kontrollis pabereid. kindlusutuse kohapealt hakkas ka mögisema , et miks pole kindlustatud , kuid ma seletasin talle ka , et peale 1. peab alles olema kindlustatud ja arvel , enne vabatahtlik :roll:
     
  15. wtf

    wtf New Member

    116
    0
    0
    :roll:
     
  16. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    sa oled down vä. endal vinged autod signatuuris. vaata mis nende passides on :roll: :roll: tra mõni ajuluu ära murdnud vist jäähokit mängides.
     
  17. elu

    elu Member

    268
    0
    16
    :roll:
     
  18. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
  19. wtf

    wtf New Member

    116
    0
    0
    Kuule ära hüppa. Oleks siis roller ja auto sama asi, siis ma ei küsiks ju seda.

    Rolleri värk ju uus ja seepärast soovingi teada, mis kuidas täpselt on, siis tean arvestada.
     
  20. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    mootorsõiduki registreerimistunnistus on mootorsõiduki registreerimistunnistus
     

Jaga seda lehte