Rolleri, arvele võtmisest natukene\registreerimine.

Discussion in 'Soovitused' started by GM6969, Apr 16, 2010.

  1. soobapoiss

    soobapoiss Active Member

    1,231
    0
    36
    asi ei ole kindel kuid kaalumisel ehk siis 50/50 võimalus
     
  2. tennu

    tennu Active Member

    1,561
    0
    36
    Loodan tõsiselt et see lükataks edasi, siis saab see suvi ilusti ära sõita ja järgmine aasta juba tsikli või autoga sõita.
     
  3. Yamaha15

    Yamaha15 New Member

    603
    1
    0
    pool aastat lükati edasi jah
     
  4. Yamaha15

    Yamaha15 New Member

    603
    1
    0
    Mopeedide lihtsustatud korras registreerimine jätkub aasta lõpuni
     
  5. wwatu

    wwatu Member

    753
    0
    16
  6. Martin3940

    Martin3940 New Member

    652
    0
    0

    fuck yeaahh :p
     
  7. wwatu

    wwatu Member

    753
    0
    16
    aga eitea kas kõik copsid on sellest teadlikud, sellesmõttes et nüüd on suht enamustel numbrimärk taga ju, ja kui sõidad vaatavad et pole peavad kinni vast ikka neid tihedamini, sessuhtes et kellel lube pole jne on ikka putsis ja parem arvele võtta :D
     
  8. jott

    jott New Member

    1,489
    0
    0

    Miks sa keerad ARK- i meestele käru!? :eek: Ja teistele järgmistele arvelevõtjatele. Kas tõemeeli usud ka või, et seda foorumit loevad ainult alakatest rolleriomanikud? On juba juhuseid kus just foorumites pasandatu pärast on teatud asutus hiljem mootorsõiduki omanikke rangemalt kottima hakanud. Miks, sest nende ülemused lugesid foorumitest, et kui lõdvalt kuskil hakkama saab. Natuke võiks ikka peakoluga ka vahelduseks mõelda, mida ja kui palju kuskil pasandada.
     
  9. MJbike

    MJbike Active Member

    2,509
    0
    36

    tra jott saa aru, keegi ei loe mingeid sitaseid foorumeid, see pole mingi saksamaa, äkki loevad buduari ka?
     
  10. jott

    jott New Member

    1,489
    0
    0
    Jah, ma ju järjekordselt niisama ajan möla. Uuri vähe ringi nüüd ka. Elu ei käi ainult taburetifoorumis. Fakt on see, et foorumis pasandatu pärast on ametnikke liistule tõmmatud ja kannatasid loomulikult mootorsõiduki inimesed.
    Sinust, MjBike olen mina juba ammuilma aru saanud, et kõige kirkam kriit sa just karbis pole.
     
  11. wwatu

    wwatu Member

    753
    0
    16
    tõsijutt muidu... :roll:
     
  12. Martin3940

    Martin3940 New Member

    652
    0
    0
    mis täpsemalt on tõsijutt , wwatu ? kas mõtled et jott räägib õigust ?
     
  13. MJbike

    MJbike Active Member

    2,509
    0
    36
    ja miks peaksid üldse nad seda uskuma, mõni ehk lihtsalt eputab, ja kogub respecte nagu mõnel kombeks.
     
  14. Pagarew

    Pagarew New Member

    209
    0
    0
    Ma küll lugesin läbi info aga olete kindel,et on siis ikka 1.jaanuar?
    Kuna sain aru,et lihtsustatud arvelevõtmine vms.
     
  15. Martin3940

    Martin3940 New Member

    652
    0
    0
    lihtsustatud arvelevõtmine ongi see mis ennem oli 1 juulini, see lihtsustatud on see kui võrril pole DOKe jne .
     
  16. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    Uskuge loevad ja mitte vähe, olen ennegi seda maininud, et ärge kirjutage a´la minu rollu lendab 105 GPS, nagu mainitud, peakolus peaks ka midagi olema!
     
  17. jott

    jott New Member

    1,489
    0
    0
    Kui peakolus sittagi pole, siis pole mõtet ju rääkidagi..niikuinii üles midagi ei jõua ju.
     
  18. raiks145

    raiks145 New Member

    95
    0
    0
    väike teade : Kelllel pole peale 1 juulit arvel, need sõita ei tohi ennem kui on arvele võetud, arvele on aega võtta aasta lõpuni. Kellel arvel see võib sõita.
     
  19. jott

    jott New Member

    1,489
    0
    0

    Kakoi teade, ammu siin juba see teade olemas. Loe ikka teemat ka.
    Iga päev ronib mitu tölli kohale ja seletavad nagu oleks midagi avastanud, tegelikult asjast ammu räägitud.
     
  20. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Parem kõik kaagutavad nagu kanad teada olevatest asjadest kui kõik küsivad ühte ja sama ning päeva lõpuks ikka vastust pole.
     

Jaga seda lehte