Rolleri, arvele võtmisest natukene\registreerimine.

Discussion in 'Soovitused' started by GM6969, Apr 16, 2010.

  1. Possible

    Possible Active Member

    1,411
    0
    36
    no seal kirjas ju kõik mõõdud ja andmed et 50cc ja läheb mingi AM kategooria alla jne vist. :lol:
     
  2. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    viid rolleri paberid sinna aga roller näiteks müüdud, paned numbri murutraktori külge või? muidugi tahvad näha, kes teab palju seda rollerit alles on, raami ja rattaid ikka ei registreerita rollerina...
     
  3. fertiger

    fertiger New Member

    2
    0
    0
    Ei mai solvu :p Elan jõgeva ligi kolkakülas :lol:
    Et teid veel rohkem närvi ajada, lisan et aasta kindlustus oleks olnud 16 euri...Kuna aga talvel ei sõida, ei näinud vajalikuks seda teha.
    Riskigrupp on mul ka muidugi minimaalne, mis olla saab...15 aastat juba igasugu sõidukeid kindlustanud :p
     
  4. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    :eek: asjal point olemas, kindlustust tuleb teha kolkakülas ja sõita Tallinnas :lol: :lol:
     
  5. Põrguvärk

    Põrguvärk Administraator Meeskonnaliige Administraator

    1,683
    0
    36
    Kindlustusmakse arvestatakse elukoha järgselt,see kus kindlustad ei muuda hinda odavamaks
     
  6. 7hp

    7hp Member

    290
    0
    16
    Importrollereid, millel pole dokumente saab minuteada arvele võtta aasta aega, kuna mul jaapani roller ilma dokumentideta, pean lähiajal arvele võtma.
    Ei saanud enne asjast aru, kui ma võtan arvele, kas ma pean tegema ka kindlustuse, või võin aasta lõpuni ringi töristada ilma kindlustuseta?(Kui roller on arvel)
     
  7. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Ilma kindlustuseta ei tohi sõita.
    Kindlustust ei saa kui arvel pole.
    Lihtne.
     
  8. 7hp

    7hp Member

    290
    0
    16
    Järelikult lasen aastalõpuni niisama ringi
     
  9. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    käisin täna esmaabi kursusel sealt ära minnes ristmikul vasakult poolt tuli politsei mul läks tuli roheliseks tõmbasin koh nii kiirelt kui sain kõrval tänavaid pidi minema kuid rsk ikka saadi kätte endal junn jahe et krt nüüd saan litaka ära et kindlustust pole aga ei saanudki õeldi et mis sa kihutad siin vana oled jne sis ütelsin et 17 ütles et mul peavad load olema sis vaidlesime veits ja mina jäin ikkagist võitjaks pandi puhukuma ja sis ütles et aasta jooksul pean arvele võtma jne et neil vist pole endal kh päris selge see värk a ja lõpetuseks sis õeldi et ära kihuta nimodi tõmbad vähem tähelepanu :D
     
  10. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    :lol: sul vedas 100ga :lol: oleks olnud mõni asjalikum...ei oleks enam nii naljakas.
    See registrisse kandmine ei ole midagi hirmsat, tehke ära, endal lihtsam ja saab rahus sõita ;)
     
  11. xLx

    xLx New Member

    23
    0
    0
    Kus tal vedas siis? Aasta on aega ning 17 võib rolleriga sõita. OH SIND KÜLL!
     
  12. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    ei nh suht hästi jh kuigi need tänased ütlesid et aasta jooksul pean arvele võtma kui kolmap. õõsel õeldi et reede peab juba arvele võtma... nii et jh nad ei tea ise kh veel mida tegema peab aga päris edukalt jõutsid järgi ma mingi 1-2km sain seal mõõda väikseid tänavaid igatpidi vingerdades eest ära lasta kui nad juba järgi jõutsid :D
     
  13. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    ühesõnaga küsin kohe ära ,kui ma olen 16 ja pole arvel ,kas ma võin aastalõpuni rinngi kärutada???????
     
  14. Põrguvärk

    Põrguvärk Administraator Meeskonnaliige Administraator

    1,683
    0
    36
    Võid küll,aga roller peab olema arvel ja kindlustatud
     
  15. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    sa võuid kärutada kuni aasta 2013 1jaanuarini v juulini ei mäleta enam täpselt.
     
  16. Martin3940

    Martin3940 New Member

    652
    0
    0
    käisin eile arvele võtmas saue arkis kuna oli ainuke koht mis laupäeviti lahti oli (tallinna ümbruses) ning pm sõimatu nägu täis, et nahhui sa preagu arvele võtad sa pead alles 1.juuli. 2012 arvele võtma ning sinnamaani võid ilma arvelevõtmisetta ning kindlustusetta sõita, lubade poolest ei tea , kuna endal tehtud ning sellepärast ei põe. kuigi kuskil oli et kes pole ennem 1993.1.jaanurit süninud peavad load olema ning oli ka et kes 1.juuli.2011 selle uue seaduse kasutusele võttu ennem seda juba sõitsid ei pea lube omama vms.
     
  17. xLx

    xLx New Member

    23
    0
    0
    PARAS SULLE! Krt, ma ei saa aru mida siin foorumi rahvas sogab. Ma käisin isiklikult Paide ARK'is 30 juuli, öeldi, et kas tahad täna arvele võtta - 50 euri, või võtad 1 juuli arvele - 15 euri. Ma ütlesin, et tulen siis 1.juuli tagasi - Vastuseks sain, et milleks? Võid aasta otsa kärutada ilma kindlustuseta ja arvele võtmata. Küsisin igaks juhuks üle, et kas politsei ei saa midagi teha ja öeldi, et ei saa. SO?? Mina küll niisama kindlustusele raha tuulde loopima ei hakka, esialgu ei plaani kellegi autot ka ära rihtida nii, et arvele võtt ja kindlustus jääb teisejärguliseks. HEAD SÕITMIST!;)
     
  18. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    xLx seleta lahti, kindlustuseta alates 01.07.11 sõita ei tohi...ja mingi Koll Paidest ütles tulevikus 30 juulil, et tohib, sina aga tuututad seda siin. Äkki lähtuks Seadusandlusest mitte mingi onu soovitustest? Kui seda pläma mis sa kirjutasid loeb kasvõi üks sõitja ja saab trahvi võttes aluseks sinu kirjutise, kas maksad talle kinni?
    Helistasin siia:
    Liiklusregistri infotelefon 620 1200

    Teie liiklusregistri alastele küsimustele vastab liiklusregistri üldinfotelefon +372 620 1200
    Tööpäeviti kell 8.00-18.00 ning laupäeval 8.00-15.00.

    Vastus mille sain... jah tohib sõita kuni järgmise aasta juulini ilma registi ja kindlustuseta, kuid kui jääte politseile vahel esimest korda...ei tee nad midagi ( hoiatus ), kuid kui jääte vahele teist korda on neil õigus trahvida juba karmilt.
    Vahele jäämine ei tähenda kiiruseületamist või muud jama, lihtsalt peatavad kontrollivad, hoiatavad ja nii kuni teise korrani.
    Isik kellega suhtlesin oli Toomas ja tema soovitus oli võimalikult kiirelt ära registreerida!

    On ju lihtne, helistad ja saad info kätte.
     
  19. Martin3940

    Martin3940 New Member

    652
    0
    0
    ma võtaks kah suht kohe arvele , arvatavasti selle kuu lõpus või järgmise kuu alguses. kuna arvele peab ju naqnii võtma ja kui siin lugeda inimeste poste et nad võtavad järgmine aasta arvele kuna tohib sõita praegu ilma siis ma kujutan ette ,et kui ma preagu passisin seal (3juuli) 2.5-3.5 tundi ja siis kui kõik kuradmina 10 000 rollerit arvele läheb võtma putsi , istute kõik üksteisel kotti pidi perses kinni ja surete sinna õhuta ruumi ära. ning järjekorrad on megad. kuna kui ootad väljas et küll järjekord väiksemaks läheb siis lähevad inimesed järjest järtsi seisma. ah aga ise teate see ment poh aga kui juba trahvid kukuvad ilma arvel olemiseta ja kindlustuseta , pooltel pole luba kellel vaja siis hakkavad mõnusad trahvid kukkuma :) edu maksmisel.
     
  20. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    Respect dude!
    Õige suhtumine 100ga!!!
     

Jaga seda lehte