Rolleri, arvele võtmisest natukene\registreerimine.

Discussion in 'Soovitused' started by GM6969, Apr 16, 2010.

  1. Martin3940

    Martin3940 New Member

    652
    0
    0
    hihii :) palju kellegil muidu 1 aasta ,3kuud ning 4kuud kindlustus maksab ? aasta oli mul 108eur vms. 3kuud 27 eur ning 4kuud31eur ja samas kuna onul auto , vanem ja minu aastat kindlustust koguaeg teinud siis tal oli 1 aasta 31,20 eur :D et noh krt haige hinnavahe.
     
  2. Brabus

    Brabus Active Member

    2,433
    0
    36
    tra üks ajab ühte juttu teine teist , võib siis kuni 2012 juuli ilma kindlustuse ja arvele võtmiseta ringi sõita või pean minema ja arvele ära võtma asja ja kindlsutuse tegema kohe ?
     
  3. r0ller

    r0ller New Member

    168
    0
    0
    Alates 01.07.2011 peavad olema kõik rollerid kindlustatud ja nagu sa tead siis ilma arvele võtmata kindlustada ei saa, niiet alates 1. juulist peavad nüüd siis kõik rollerid arvel ja kindlustatud olema 8) Ma ei saa aru mis siin nii rasket on, et te aru ei saa ? :lol:
     
  4. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    no mind näiteks võttis politsi kinni kuna sõitsin veits kiiresti ja sis ütles et aasta jooksul pean arvele võtma kuigi paar päeva enne seda teised politsinikud ütlesid tuttavale et 1juuli tuleb kohe arvele võtta segane värk sellega.
     
  5. r0ller

    r0ller New Member

    168
    0
    0
    Igaljuhul seadusejärgi peavad alates 1.juulist rollerid arvel olema, kindlustuse tõttu ...
     
  6. Martin3940

    Martin3940 New Member

    652
    0
    0
    nop mida te jändate, raske võtta netis uus TAB lahti kirjutada ark.ee / mnt.ee otsida minig number välja kus saab esitada küsimusi seaduste kohta ning saad oma vastuse 100% kätte.
     
  7. j6rr-

    j6rr- New Member

    175
    0
    0
    aga kas PEAB kindlustuse ka ära tegema peale arvele võtmist või ei pea???
    endal 3 masinat kodus mis vajaks arvelevõtmist aga kui aasta saab ilma siis kindlustust küll ei taha maksta.
    saaks masinad arvele viskaks numbrimärgid sahtlisse ja laseks siis aasta ilma :p
     
  8. Saaremasin

    Saaremasin Active Member

    3,440
    0
    36
    ilma dokkideta ei saa arvele vä?
     
  9. apex

    apex New Member

    89
    0
    0
    Pole kunagi midagi arvele võtnud, ega tea sellest suur midagi.
    Küsimus selline: Kui ma tahan enda rollerit värvida teise värviga, kui paberites kirjas, kas sellest võib ARK'is registreerimisel mingi probleem ka tekkida?
     
  10. apex

    apex New Member

    89
    0
    0

    Peaks vist saama. Nad vaatavad VIN koodi ja sumpa juures mingit koodi ja saavad su rolleri andmed kätte.

    EDIT: Uurisin järgi ja saab küll:
    • Kasutusel olnud mopeedid, millel puuduvad sõiduki maaletoomise ja tollivormistuse lõpetamist tõendavad dokumendid ja/või sõiduki seaduslikku omandamist ja valdamist tõendav dokument, registreeritakse omaniku kirjaliku kinnituse alusel sõiduki seadusliku omandamise kohta, kui nimetatud dokumentide taastamine ei ole võimalik (§264 lg 5).
     
  11. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    loe seadust kui küsimusi on, sealt saad vastused.
    aga muidu jah, ei saa, kõik ilma paberiteta jollerid korjatakse kokku, pressitakse kuubikuteks ja saadetakse Hiinasse tsinsuvabrikusse materjaliks...
     
  12. 7hp

    7hp Member

    290
    0
    16
    :O
     
  13. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    tulevad MHR jne tsinsud :D
     
  14. apex

    apex New Member

    89
    0
    0
    Palun kellelgil targal vastata . :roll:
     
  15. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    Nii kas just tark... :D
    Minul läks kirja must, mitmevärvline. Küsisin siis miks..., vastus, värvus võetakse raami järgi, ehk...enamus rollud siis mustad ja mitmevärvilised, kuigi plastikud on mul rohekas, sinakas...kameeleon.
    Loodan, et said vastuse.
     
  16. apex

    apex New Member

    89
    0
    0
    Tänud :)
     
  17. j6rr-

    j6rr- New Member

    175
    0
    0
    kui raam kõver aga väga hullult pole aru saada mopil, kas see ka kotib?
     
  18. FFB

    FFB New Member

    1,392
    0
    0
    kui silmaga näha, et väga piix siis ofcs saadavad su kuupeale
     
  19. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    On mõni kahetaktilise omanik ka registreerinud ?
     
  20. Stay_Here

    Stay_Here New Member

    933
    0
    0
    Käisin täna regamas...
    Mees vaatas raami numbrit ja kõik,käimagi ei pidanud panema :p
    Rohelised numbrimärgid on tõesti inetud :-x
    Mul ei ole 2 taktiline!;)
     

Jaga seda lehte