ruuteri proble

Discussion in 'Infotehnoloogia' started by Possible, Veebr 18, 2011.

  1. Possible

    Possible Active Member

    1,411
    0
    36
    ruuteriga siis selline jama et vahest lihtsalt lampi teeb resa, ehk nett kaob korraks ära, kui 2 arvutiga korraga olla wifi taga siis on täiesti jama, kui mõlemas arvutis ollakse netis ja msnis korraga... see on ka nii et mõni päev tihedamini ja ajab närvi, sest väga väga väga tihti jurab, mõnel päeval healjuhul 1 kord, kernelist õeldi et viga võib olla ruuteris/ruuteriseadetes? keegi teab sellest midagi aidata? 8)

    E: ilma ruuterita töötab nett korralikult ja ruuter oli varem naabri käes ja kasutasin ka wifit, siis töötas ilusti
     
  2. rasmus2

    rasmus2 Member

    620
    0
    16
    osta uus ruuter mingi kallim, mul ka kernel algul oli pidevalt mingi jama nett ei tahtnud töötada jne nüüdd mingi üli kiire nett 8)
     
  3. Possible

    Possible Active Member

    1,411
    0
    36
    njh, ma mõtlesin et äkki saab vanast veel asja veidiks, hetkel läheb kõik raha rolleripeale ja vanematelt ma pole harjunud küsima nende asjade jaoks 8)
     
  4. Possible

    Possible Active Member

    1,411
    0
    36
    aga see on siis sellest et mul on 54.0mbps ruuter? :lol: 8)
     
  5. kongo

    kongo New Member

    26
    0
    0
    topi otse juhe arvutile taha ja siis tõmba alla virutal router ning source ise wifi kaardiga internetti teistele:)
     
  6. Lmaoiskill

    Lmaoiskill New Member

    290
    0
    0
    see kah lahendus ja lihtne. Control Panelist Network Options-i alt saad selle endale teha. Aga mul oli kunagi selline teema et teeb ruuterile resa sellepärast, et koormab ennast üle kasvõi näiteks mingi asja tõmbamisega(filmi,mängu vms).
     

Jaga seda lehte