Saaremaa@Chat

Discussion in 'Saarte kokkutulekud' started by matupoiss, Jan 16, 2011.

  1. Stay_Here

    Stay_Here New Member

    933
    0
    0
    Võiks teha tõesti,kuid jah,reaalselt võiksid siis lubajad ka kohal olla.Kuupäevad ja värgid võiks ka varem paika panna,et rohkem asi levida jõuaks vms. :roll:
     
  2. matu003

    matu003 Active Member

    1,112
    0
    36
    Saares suht allakäind föönid,keegi ei viitsi tegeleda nendega,seega arvan et järgmine kokkutulek tuleb jälle 5-6 fööni kohale aint :lol:
     
  3. Saaremasin

    Saaremasin Active Member

    3,440
    0
    36
    Niipalju arvad,et tuleb? :D
     
  4. Stay_Here

    Stay_Here New Member

    933
    0
    0
    krt ei maksa nii negatiivsed ka olla,kuigi jah,ega siin midagi suurt vist loota pole :lol:
    kuigi tegelt neid põristajaid siin linnavahel on,lihtsalt sellise ürituse toimumisest ei teata midagi vn ..
     
  5. raivo33

    raivo33 Member

    604
    1
    18
    Vahet pole ju mis fõõn on ,pea asi,et kohale tuleks keegi.Ega keegi ei käsi ju joonele end ajada .Asja mõte ei ole ju ainult kiirendus vaid hooaja alustamine .inimestel on lihtsalt mingi kompleks,et oh mis mina vanur oma rondiga sinna noorte hulka ronin.Tegelikult annab see hoopis asjale positiivset meki juurde ja inimesed näevad samuti,et rolleritega ei sõida ainult noored .
     
  6. Stay_Here

    Stay_Here New Member

    933
    0
    0
    no täpselt :roll:
     
  7. anddrizhh

    anddrizhh New Member

    460
    1
    0
    kuna ma pole siiamaani enda masinast lahti saanud siis on suur võimalus, et olen kohal, kui midad toimumas
     
  8. derbi50cc

    derbi50cc Member

    252
    0
    16
    Oleks ka arvatavasti tulemas.
     
  9. raivo33

    raivo33 Member

    604
    1
    18
    peaks ka oma FÕÕNIGA kohale veerema :).Hakkas natu paremini liikuma ,kui hooaja lõpetamisel.Sai tiba torgitud.
     
  10. Stay_Here

    Stay_Here New Member

    933
    0
    0
    iseenesest võiks mingid kuupäevad välja mõelda juba vaikselt ..
     
  11. Jan..olen.

    Jan..olen. Member

    223
    0
    16
    Saarekad, keegi lumelauast pole huvitatud? http://swb.ee/Lumi/om/;fId,140359;lk,0 Hindades annab rääkida :D
    Kui täpsustusi hooaja avamise kohta tuleb, sebiksin ennast ka kohale võibolla :)
     
  12. lauri139

    lauri139 New Member

    175
    0
    0
    ise oleks ka kohal
     
  13. Stay_Here

    Stay_Here New Member

    933
    0
    0
    aga korralda ? 8)
     
  14. matupoiss

    matupoiss New Member

    257
    0
    0
    Aasta-kaks oli kokkutulekutel 25-30 rollerit. :) Praegu rollerdajate arv tõesti märgatavalt vähenenud. Mina näiteks soovitaks teha natuke eeltööd.. Autofrendi vöi mingi muu kohaga, kus rollereid müüakse, rääkida läbi, et igale rolleri ostjale tehtaks väike tutvustus, et on olemas selline foorum nagu Eesti Rolleriklubi ning kus ka saarlased kaasa löövad ning kogunemisinfot ülesse panevad. ;)
     
  15. Saaremasin

    Saaremasin Active Member

    3,440
    0
    36
    Pigem mitte,kuna siin sellised tatid,kes koguaeg kargavad igaühega,niiet mõttetu reklaamida seda kohta.
     
  16. Stay_Here

    Stay_Here New Member

    933
    0
    0
    keegi hooajakorraldamist ei viitsi siis korraldama hakata ?ega siin midagi väga korraldada ju polegi,võiks mingi pikema marsuudi välja mõelda,siis kiirendus bauhofi juures jn .. :roll:
     
  17. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Meil hiidlastega plaan Tallinna hooaja avamisele minna, teist poleks keegi käpp? :p (Küsimus samuti haapsalu rahvale, kes juhtub lugema)
     
  18. anddrizhh

    anddrizhh New Member

    460
    1
    0
    Suureringi küsimus, et kas keegi Aprilia Sr50 Viperit ei soovi osta? Asi töötab, suunad kõik jutud. Mootor töötab ka, aga tahab timmimist saada, vedrude vahetust. Asi on arvel. PS, kui huvi on.
     
  19. anddrizhh

    anddrizhh New Member

    460
    1
    0
    A hind on ka vägaväga väike, kuna autoload tegemisel, autoraha juurde vaja ;)
     
  20. peugeot1

    peugeot1 New Member

    304
    0
    0
    täpsustaks ?
     

Jaga seda lehte