SxBoyka Aprilia Sx MHR Team 80 , 2012

Discussion in 'Lugejate mootorrattad' started by SxBoyka, Jun 30, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. SxBoyka

    SxBoyka Member

    703
    0
    16
    Re: SxBoyka Aprilia Sx MHR 80 , 2012

    Kui camexi kaidoga rääkisin siis ta küll midagi ei maininud …
     
  2. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    Re: SxBoyka Aprilia Sx MHR 80 , 2012

    Stock vänt on 40mm hub, parmakit on 46mm hub ja ma rääkisin ka sulle veel seda, et ma panin stock silku ja need kanalid ei phti selle käiguga. see ei lähe pöördesse üldsegi. Muidu ma oleks ju endale jätnud bloki kui see oleks töödanud nii.
     
  3. SxBoyka

    SxBoyka Member

    703
    0
    16
    Re: SxBoyka Aprilia Sx MHR 80 , 2012

    Arvatavasti tuleb siis mhr team Silku ja sumps.
     
  4. SxBoyka

    SxBoyka Member

    703
    0
    16
    Re: SxBoyka Aprilia Sx MHR 80 , 2012

    Uus blokk on all Derbi Ebs, sest vahetasin perses bloki vastu, portingud olid perses ja Magneeto vahele oli löödud mingine seib, ja magneetot vist tervelt maha ei saa. Tuleb uus Silku, sumps, väntvõll, karpa, küünal ja midagi natuke veel. Võimalik et tulevikus koso tahomeeter, eks näis seda.
     
  5. henryx698

    henryx698 Active Member

    1,468
    1
    38
    Re: SxBoyka Aprilia Sx MHR 80 , 2012

    :eek: :eek:
    Läks sitasti :S
     
  6. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    Re: SxBoyka Aprilia Sx MHR 80 , 2012

    Öeldi sulle, et perses plokk. Perses blokk ja magneeto kui mul töötas :roll:
    Ma ütlesin veel enne vahetust sulle, et sinna läheb parmakit ainult peale ja vändale sa muud ei saa peale panna, sa oleks pidanud arvestama sellega. Perses olekust on asi kaugel.
     
  7. SxBoyka

    SxBoyka Member

    703
    0
    16
    Re: SxBoyka Aprilia Sx MHR 80 , 2012

    No mdea bloki vahelt kus borditud on laseb õhku läbi on sinu aju poolest normaalne v? Proovi oma putsis silkut edasi müüa konn
     
  8. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    Re: SxBoyka Aprilia Sx MHR 80 , 2012

    Ma ei öelnud sulle, et ma müün seda ju, kui tahtmine on ma võin müüa, mul pole mingit kuulutust üleval, et ma seda müün ja pole kellelegi ise pakkunud, kui ise tahavad, siis võin müüa. Laseb õhku läbi, mul küll ei lasknud, juu vist siis ise tegid seal midagi :|

    Ja miks sa nii vihane oled ma ei saa aru? Saime ju enne hästi läbi.
     
  9. -MoToMaN-

    -MoToMaN- Active Member

    1,995
    1
    38
    Re: SxBoyka Aprilia Sx MHR 80 , 2012

    Kui sa lased inimesi üle, siis tea, et inimestele ei meeldi olukorrad, kus nad üle saavad. Ehk see aitab sul rohkem sõpru saada.
     
  10. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    Re: SxBoyka Aprilia Sx MHR 80 , 2012

    Kui nüüd hakkame ülelaskmisest rääkima, siis miks ma uue sidurikorvi pidin ostma? Ma ei näppinud seal mitte midagi ja lambist jooksis kokku ja tuli välja, et seal hui oligi mingit õli sees käigukastis.
    Ja mismoodi ma üle lasin? Kuidas mul asi töötas? Mingil imejõul, oli mul siis teine blokk? Räägite, et ei tööta, ei tööta, mul töötas. Absurdne. Jääd koguaeg camexile kindlaks, no jää siis, ära minuga enam ühendust võta siis. Ma aitasin sind SxBoyka niigi, et rääkisin kuidas asjad töötasid ja kust saab parmakitti jms, sa saadad mu pmst perse.

    Ja tahaks selle lisaõhu kohta niipalju veel öelda. Kuidas mul arendas see asi suuri kiiruseid stabiilselt no probleemo ja läks pöörde jõhkralt ja sai väga hästi sõita, ja sa tuled mingist lisaõhust rääkima mulle. See ei ole ju väga reaalne ja magneeto asi ka. Mul ei oleks ta töödanud ju kui magneeto ei töötaks :eek: :eek:
     
  11. stennucpi

    stennucpi Member

    221
    0
    16
    Re: SxBoyka Aprilia Sx MHR 80 , 2012

    No kurat, kas sa loeb ka vähe, enne, kui midagi ütled? Ta kirjutas, et magneetot ei saa tervelt sealt kätte, mitte, et magneeto poleks töödanud.
     
  12. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    Re: SxBoyka Aprilia Sx MHR 80 , 2012

    Ja miks peab selle lambist bloki küljest siis ära kookima? Ma ütlesin enne vahetust, pane parmakit silinder peale ja sõida. Pole inimest, pole probleemi.
    Magneeto käibki raskelt ära. Tõesti mina ei teadnud, et see ei käi ära niimoodi, nagu peaks, aga ta töötab.

    Edu sulle, loodan, et mõtled ümber ja ei osta mhr teami. :p
     
  13. SxBoyka

    SxBoyka Member

    703
    0
    16
    Re: SxBoyka Aprilia Sx MHR 80 , 2012

    Asi juba tellitud ja selle huinja blokist võtan võimalikud asjad välja mida maha müüa ja blokk läheb prügimääle,sest ei hakka edasi müüma sellist asja.
     
  14. siim123

    siim123 Active Member

    1,740
    0
    36
    Re: SxBoyka Aprilia Sx MHR 80 , 2012

    debiilik oled kui selle bloki prügimäele viid :D sellel pole hullu midagi maitea mis lisaõhu kasjak aga se magneeto teema pärast müüd varuosadeks on ka absurd mul üks magneeto vedeleb lõhu se magneeto ära ss saadan sulle uue mingi paari euri eest.
     
  15. SxBoyka

    SxBoyka Member

    703
    0
    16
    Re: SxBoyka Aprilia Sx MHR 80 , 2012

    Ms mõtlen tühjana nagu
     
  16. siim123

    siim123 Active Member

    1,740
    0
    36
    Re: SxBoyka Aprilia Sx MHR 80 , 2012

    mis sellel viga on ? Tra pane sinna parma peale osta norm karpa ja sõida elulõpuni sa koguaeg ei pea ka ju camexi kaido malossi stoorisi kuulama ju? või pead?
     
  17. SxBoyka

    SxBoyka Member

    703
    0
    16
    Re: SxBoyka Aprilia Sx MHR 80 , 2012

    Ja pean siis sinu juttu kuulama? Parma olevat olnud praak Silku ja on tootmisest maha võetud nt scooter attackist. Asjad juba tellitud ja ei muuda oma meelt,
     
  18. ahjualune

    ahjualune Member

    217
    0
    16
    Re: SxBoyka Aprilia Sx MHR 80 , 2012

    Mis mõttes praak? Tootmisest maas olek ei tähenda, et seda enam ei müüdaks.
     
  19. minaise

    minaise Active Member

    1,322
    0
    36
    Re: SxBoyka Aprilia Sx MHR 80 , 2012

    Sa muud lehti ei teagi kui ainult camex ja attack ?
     
  20. Jan.

    Jan. Active Member

    2,716
    0
    36
    Re: SxBoyka Aprilia Sx MHR 80 , 2012

    Parmakit oli esimesel omanikul peal, oli Z0nel peal ja oli Siim123-l peal, kõigil töötas, nii kui asi sai mingitele tatikatele kes asjast ei jaga midagi, keerati perse. Ja nüüd virisete, õppige põhitõed ära ning tehke asju mõistusega ja kestavad teil mootoris jupid väga kaua. Enda Stage6 Racing kestis 12 000km ja oli seest nagu tutikas, isegi hoonijäljed olid peal. Ainuke asi mis saba andis oli stock sõrmlaager mis ei kannatanud kuuma ja pöördeid.
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte