SxBoyka Aprilia Sx MHR Team 80 , 2012

Discussion in 'Lugejate mootorrattad' started by SxBoyka, Jun 30, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. siim123

    siim123 Active Member

    1,740
    0
    36
    Re: SxBoyka Aprilia Sx MHR 80 , 2012

    Praak oli se motoforce karpa seal peal.
     
  2. SxBoyka

    SxBoyka Member

    703
    0
    16
    Re: SxBoyka Aprilia Sx MHR 80 , 2012

    Ma võin ju tellida sealt kus mul endal lihtsam on. Tean ka teisi lehti aga nagunii ei oleks tahtnud ise tellida kuskilt.
     
  3. ahjualune

    ahjualune Member

    217
    0
    16
    Re: SxBoyka Aprilia Sx MHR 80 , 2012


    See silinder oli juba Siimu või kellegi varajasema omaniku käes omale saatusliku vigastuse saanud.
     
  4. SxBoyka

    SxBoyka Member

    703
    0
    16
    Re: SxBoyka Aprilia Sx MHR 80 , 2012

    Ma ise vahetasin, pole midagi näppinud seal. BeAfro idu rääkis et hakkaksin Z0ne süüdistama et ta sellise portingu tegi siis ma ei saanudki aru et miks peaks teda süüdistama kui temaga ei vahetanud...
     
  5. siim123

    siim123 Active Member

    1,740
    0
    36
    Re: SxBoyka Aprilia Sx MHR 80 , 2012

    kui blok portida parma järgi siis käib sellele peale ainult parmakit.
     
  6. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    Re: SxBoyka Aprilia Sx MHR 80 , 2012

    Z0ne süüdistama, mida sa ajad pidaar. Lihtsalt mainsin ära, et seda portimist oli seal z0ne teinud viimatu ja mina olin parandanud (offroad42). Ära aja mida sa ei tea. Miks ma peaksin ütlema, et süüdista kedagi teist, see oli lihtsalt öeldud :lol: Tundub küll, et sa päris loll kui vahetad bloki tahtes parmakitti ja siis mõtled, et oled kavalam ja paned malossi sinna vända otsa :lol: :lol: Ütlesin lihtsalt valesti, et süüdista selles portingus z0ne, ma ei mõelnud selle all, et z0ne süüdi. Lihtsalt tahtsin öelda, et tema tegi portingu sinna nagu ma tema teemast kunagi lugesin 8)

    Ja kas ma hakkasin sind sõimama, kui sidurikorv perse läks? Lambist lihtsalt sõimad mind mingi bloki pärast, kuna sulle meeldib malossi rohkem :| :roll:
     
  7. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    Re: SxBoyka Aprilia Sx MHR 80 , 2012

    Järgmine tühikargaja, asjast midagi ei tea, aga suurelt oskad rääkida. Ja parmakit pole mingi s6 racing sul muidu, teistmoodi ehitatud silinder. Parmakit pole mingi tänavasõidu oma nagu su s6 racing :p
    Ja sulle teadmiseks, siis kõik need "teised" omanikud enne "tatikaid" sõitsid samamoodi lahja seguga, sest see motoforce karpa tahtis 178 düüsi vist saada, et läheks üldse rikkaks segu.

    Peace, mõttetu teema mille üle vaielda. Tehke mis tahate oma masinatega.
     
  8. -MoToMaN-

    -MoToMaN- Active Member

    1,995
    1
    38
    Re: SxBoyka Aprilia Sx MHR 80 , 2012

    Sisuliselt on kõik need tuuninsilindrid ainult rajal kasutamiseks, kuid kedagi need seadused ei koti ja kõik sõidavad omal vastutusel illegaalselt ümberehitatud masinatega. Ma olen näinud ka vabas müügis 180 düüsi.
     
  9. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    Re: SxBoyka Aprilia Sx MHR 80 , 2012

    PWK-d?
     
  10. -MoToMaN-

    -MoToMaN- Active Member

    1,995
    1
    38
    Re: SxBoyka Aprilia Sx MHR 80 , 2012

    Kahjuks polnud see PWK-le jah.
     
  11. SxBoyka

    SxBoyka Member

    703
    0
    16
    Re: SxBoyka Aprilia Sx MHR 80 , 2012

    BeAfro
    Kuidas sa saad nii hälvik olla et alguses ütled et sa pole öelnud et süüdistaks Ja Pärast ütled et oled? Sa väike junn pane oma suu kinni ja ära faking kirjuta siia mai viitsi lugeda mingeid idiootseid kommentaare mingiselt urodilt kes ei tea ise ka kui Vana on aga suu on suureks kasvanud.
     
  12. getosmurf

    getosmurf Member

    810
    0
    16
    Re: SxBoyka Aprilia Sx MHR 80 , 2012

    ÄRA PANDUD. Sa kradi wannabe võiks jh vait jääda juba kord.
     
  13. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    Re: SxBoyka Aprilia Sx MHR 80 , 2012

    Sa oled tõesti vihane mingi mõttetu asja peale :lol: Ja ei ole ära pandud, mind isegi ei huvita mida sa ütlesid praegu :D Sa ise räägid mingeid idiootseid kommentaare, et saab lisaõhku kui ei saa. Mine perse oma malossiga.

    Oli vajalik praegu seda siia öelda? :p Pole sulle midagi halvasti öelnud :eek:
     
  14. -MoToMaN-

    -MoToMaN- Active Member

    1,995
    1
    38
    Re: SxBoyka Aprilia Sx MHR 80 , 2012

    BeAfro võiks tõesti enda ''tarkused'' endale hoida ja koomale enda egoga tõmmata. Soovitaks otsida sul mõnda tillipikendust või proteesi, et rahulikum olla.
     
  15. SxBoyka

    SxBoyka Member

    703
    0
    16
    Re: SxBoyka Aprilia Sx MHR 80 , 2012

    BeAfro, Tra ole vait juba, kui keegi sind näost näkku näeks praegu ja näeksid millist suure mehe juttu siin ajad, kõik hakkaksid naerma. Tra kui pärnus käisin mõtlesin ka algul et tuleb selline veits vanem vend aga no Tra ma pakuks su vanuseks nagu 14 ja sa oled sellise suuga.. Ära liiga kaua õhtuti rk's istu sest emme võib kurjaks saada kui liiga kaua üleval oled.
     
  16. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    Re: SxBoyka Aprilia Sx MHR 80 , 2012

    Ei näe üldse mõtet su surumisel praegu, ei muuda ju midagi :D Aga las naeravad, mind üldse ei koti. Võiks ehk selle pulli siin ära lõpetada või soovid veel midagi öelda?
    Sa ise oled 18+ ja sõidad võrriga ringi. Auto peale pole mõelnud või suurema bike? Selle raha eest mis sa oled sx alla pannud, vaadates, et ostsid selle tutikana, oleks saanud sa Aprilia SXV mis on tsipa võimsam kui 50cc. Aga mõistus nagu näha pole ju enda teha kahjuks :(
     
  17. -MoToMaN-

    -MoToMaN- Active Member

    1,995
    1
    38
    Re: SxBoyka Aprilia Sx MHR 80 , 2012

    Aga sinu lollike mõistus ei suuda lisada neid lubade tegemise kulusid juurde? Või sa arvad, et ta vanemad hakkavad trahve ja lubade tegemise eest maksma? Äkki inimesele meeldib see 50cc pill ja ta ei soovi olla mainstream squid, kes ennast mõnel toredal teekesele lõhki kukub. Ehk sa käid arsti juures ja küsid talt kõhulahtisuse vast tablette? Muidu tekib sinu tõttu seda vedelat sitta foorumisse liiga palju.
     
  18. stennucpi

    stennucpi Member

    221
    0
    16
    Re: SxBoyka Aprilia Sx MHR 80 , 2012

    Jah, kutil ikka täiesti putsis mõistus, sest talle meeldib tuunida ja ehitada. Räige taun ikka eks? Kust vitt sa tead, et tal suuremat ratast pole?
     
  19. SxBoyka

    SxBoyka Member

    703
    0
    16
    Re: SxBoyka Aprilia Sx MHR 80 , 2012

    Ei ole suuremat ratast ega pole ka 18 aga oktoobris kukub see päev ja lähen auto juhi lube tegema ja arvatavasti tuleb ka a-kategooria load. Lõpetaks tõesti selle tülitsemise ja afro sa võid oma pilgu ata keerata siit teemast.
     
  20. kert

    kert Member

    772
    0
    16
    Re: SxBoyka Aprilia Sx MHR 80 , 2012

    Ma ei saa aru mida te vaidlete :D:D

    Miks sulle üdslegi öeldi, et see Parmakit praak on? Põhjendusi said ka sellele?

    Kogu see huinjaa käib su karpa ümber. Enamus Replica karpasid on ulme pasad, raskesti timmitavad jne. Sinna oleks pidanud algusest peale lihtsalt korraliku karpa peale ostma.
    Teiseks pole midagi teha, kui kõik teavad, et segu lahja, kuid ringi vuravad. Kuulsin küll Camexist juttu, kui järiest telliti sellele 2 või 3 silku komplekti(parmat) :D
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte