SxBoyka Yamaha Aerox 03' pildid lk. 4

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by SxBoyka, Nov 24, 2014.

  1. SxBoyka

    SxBoyka Member

    703
    0
    16
    Re: SxBoyka Yamaha Aerox 03'

    Jõudsin ka veel spreid täna osta ja krundi enamustele kondlitele ära lasta ja osadele isegi värvi :)
     
  2. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Re: SxBoyka Yamaha Aerox 03'

    Võibolla, tundus mööda mulle, aga ka praeguses olekus võiksin öelda, et selle video järgi küll asi timmis pole nii karpa, kui ka varjoaluse poolest , pole heit :roll: 8)
     
  3. SxBoyka

    SxBoyka Member

    703
    0
    16
    Re: SxBoyka Yamaha Aerox 03'

    Ei oska öelda, pole korralikult sõita saanud, päeval leidsin lume vaba asfaldi koha ja siis tõmbas tagame gaasiga aga mdea
     
  4. SxBoyka

    SxBoyka Member

    703
    0
    16
    Re: SxBoyka Yamaha Aerox 03'

    Joujou käisin masinaga üle nagu napsti ja tagatule klaas ja variokaas lendas lõhki õnneks kõik muu terve :oops: reaalselt ei saanudki midagi teha, leidsin sellise tõbise koha kus oli asfalt ja lumi siis hakkasin nagu kiirendust proovima, tõmbas tagale ja kui pidurit vajutasin olin arvatavasti lume peal juba -.- see selleks, pärast lükkasin masina koju ja võtsin karpa lahti ja muutsin nõela taset, sest et kui gaasi lahti lasen siis ta ei reageeri koheselt ja siis pesin veel karpa puhtaks ja värvisin kondleid veits veel, aga muidu masin tibens tobens :D
     
  5. Sergos

    Sergos Member

    919
    4
    18
    Re: SxBoyka Yamaha Aerox 03'

    Pilte pilte :lol: Väga hea vaadata et keegi veel ehitab midagi :lol:
     
  6. SxBoyka

    SxBoyka Member

    703
    0
    16
    Re: SxBoyka Yamaha Aerox 03'

    Tellisin siis eile Typhoonilt Carbon Klapilehed, Õhufilter Malossi e4 ja istme, reedel panen paar pilti ka mis töö käigus tehtud on ;)
     
  7. SxBoyka

    SxBoyka Member

    703
    0
    16
    Re: SxBoyka Yamaha Aerox 03'

    no jou , eile võtsin karpa lahti ja sinna kuhu vaakumi voolik läheb , seal oli mingi tropp ees ja võtsin selle eest ära ja siis läks phm kohe masin ka tööle , mai tea kuidas ta ennem töötas :D igatahes siis ta edasi ei liikunud üldse kohe , siis tegin nii et klapilehed saaksid rohkem avaneda ( tegin seda vahet seal suuremaks) ,aga ikka ei toiminud vb veits aitas rohkem aga ikkagist , siis mõtlesin et ma muutsin ju nõela astet , panin ta tagasi alg seisundisse ja kohe rebis lihtsalt .. nii väike asi ja tähendab sitaks ikka :eek: siis parandasin paar kondlit veel ära , mis ei õnnestunud just kõige paremini ja täna ehk on stenolink lahti , siis käin sealt läbi ja tahaks osta endale fighterlooki , kuigi mai tea millist veel :D aga eks seal vaatab .. arvatavasti kui täna midagi plaanis ei ole sõpradega teha siis saate ka pilte siia :p
     
  8. koonus

    koonus Member

    792
    0
    16
    Re: SxBoyka Yamaha Aerox 03'

    Tavaline black-line esituli ei meeldi? :D
     
  9. NikolaiR

    NikolaiR New Member

    973
    1
    0
    Re: SxBoyka Yamaha Aerox 03'

    soovitan ka lihtslat toonitud esituld str8'lt vms :)
     
  10. Dimitri

    Dimitri Active Member

    1,226
    5
    38
    Re: SxBoyka Yamaha Aerox 03'

    hea mõtte
    aga endale räigelt meeldib selline
    aga see maitse asi :roll:
    [​IMG]
     
  11. Muhamed

    Muhamed New Member

    109
    0
    0
    Re: SxBoyka Yamaha Aerox 03'

    kui fighterlooki otsid, siis mul üks vedeleb. Annaksin mingi hinna eest ära. Üsna kobe on, aga vajab natukene tööd.

    viewtopic.php?f=66&t=104272
     
  12. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    Re: SxBoyka Yamaha Aerox 03'

    need halogeen pirnid seal sees ei näita mitte sittagi. pimedas vahet pole kas tuled põlevad või mitte.
     
  13. SxBoyka

    SxBoyka Member

    703
    0
    16
    Re: SxBoyka Yamaha Aerox 03'

    Vb tuleb str8 black line, oleneb mis müüa hinnaks paneb või kui jõuab ennem homset ära öelda :D sest homme lähen stenolinki ja seal oleks vaja osta küünal, piip ja esituli. ;)
     
  14. SxBoyka

    SxBoyka Member

    703
    0
    16
    Re: SxBoyka Yamaha Aerox 03'

    Käisin esmaspäeval camexist läbi ja ostsin siis fighterlook, tagatule klaas, Vario poldid, Special Belt rihma, küünla, piibu ja DH :D panin ka osasid kondleid peale ja näeb üsna sex välja :lol: ma üritan ka pilte toppida siia nädalavahetustel ;)
     
  15. SxBoyka

    SxBoyka Member

    703
    0
    16
    Re: SxBoyka Yamaha Aerox 03'

    Nonii pole väga ammu midagi siia kirjutanud aga jõudnud olen juba päris kaugele :p kondlid on kõik peal uus velg all pidurid tegin korda, leidsin toorele koha, ostsin mõned uued asjad ( vb olen juba kirjutanud) aga jäänud siis veel veits pisi asju, veljed värvida (tulevad matt mustad) , velje teip, värvi parandused, uued kripid vb veel midagi nipetnäpet aga jah, kahjuks pole jõudnud ka pilte panna aga pildid muidu kõik tehtud, panin ka underile võre mille ma punaseks värvisin ja tegin ka tagaistuja jalge koha riffel plaadiga :D aga eks ma millalgi topin ka pilte et huvitavam oleks ;)
     
  16. SxBoyka

    SxBoyka Member

    703
    0
    16
    Re: SxBoyka Yamaha Aerox 03'

    pildid siis :p

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    Ärge piltide kuupöeva tähele pange , ma pole seda kaamerast paika pannud veel :lol:
     
  17. henryx698

    henryx698 Active Member

    1,468
    1
    38
    Re: SxBoyka Yamaha Aerox 03'

    Ette oleks veel aint porikat vaja :p
    Muidu värvilahendus tuli päris hea :)
     
  18. Janar.

    Janar. Active Member

    628
    36
    28
    Re: SxBoyka Yamaha Aerox 03'

    Väga kena on see värvilahendus jäänud. :) Porikas ka ja siis kõik norm, edu. 8)
     
  19. SxBoyka

    SxBoyka Member

    703
    0
    16
    Re: SxBoyka Yamaha Aerox 03'

    Mul see porikas suht räbal, vaatan äkki ostan kellegilt :D
     
  20. SxBoyka

    SxBoyka Member

    703
    0
    16
    Pole ammu midagi kirjutanud ega teinud ka, aga avastasin et starter töötab ja siis ostan uue taga kummi ja tellisin ka siis Esi porilaua ära. Masin muidu töötab korralikult, Phm paar kicki lööki ja käib ilusti, kohapeal välja ei sure ega midagi :D
     

Jaga seda lehte