SxBoyka Yamaha Aerox 03' pildid lk. 4

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by SxBoyka, Nov 24, 2014.

  1. Dimitri

    Dimitri Active Member

    1,226
    5
    38
    wow mees
    see rox on küll ilus :eek:
     
  2. SxBoyka

    SxBoyka Member

    703
    0
    16
    Aitäh :lol:
     
  3. Marten12

    Marten12 Active Member

    3,211
    4
    38
    eest madalamaks raudpolt, nii mannetu eest muidu ja kindlalt esiporikas ka(või see tulekul juba). Endale fighterlook ei meeldi eriti, str8 toonitud esituli oleks moosim seal kõvasti.
     
  4. SxBoyka

    SxBoyka Member

    703
    0
    16
    Võid täpsemalt rääkida kuidas seda madalamaks saab teha :roll: arvan näeks päris hea välja :D
     
  5. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Amordipulgad lased prillide otstest üle... Nii saad madalamaks.
    Muidu muarust see fighterlook ka suht jube. Aeroxi puhul ikka stocki-laadne tuli kõige ilusam. Mingi väikse tooniga tavaline tuli oleks nummi.
     
  6. SxBoyka

    SxBoyka Member

    703
    0
    16
    Ma olen vist ainuke kes aru ikka ei saanud :lol: mis Kuradi asjad need prillid on? :D fighterlook jääb mulle just täiega meeldib, tavaline toon tuli ka muidu ilus.. Aga seletage palun paremini kuidas v mida tegema pean :D ei saanud mitte midagi aru :D
     
  7. #122

    #122 Member

    446
    7
    18
    Vaata amordil on yleval läikepinnad ja seal täiesti yleval ehk seal kus amordid lõppevad on yks pold selle keerad mõlemalt amordilt lahti ja liigutad käega neid ylesse poole ja pärast keerad kinni
     
  8. Dimitri

    Dimitri Active Member

    1,226
    5
    38
  9. SxBoyka

    SxBoyka Member

    703
    0
    16
    Kui ma eesti jõuan siis vaatan üle ;)
     
  10. SxBoyka

    SxBoyka Member

    703
    0
    16
    Oleks siis sellised asjad olemas :D vaatan äkki naabril leidub midagi..
     
  11. :SasS:

    :SasS: Member

    315
    7
    18
    kui vastavat masinat pole, siis võid ju kumera/ümara viiliga ka selle piiraja maha lasta sealt. selleks on aga rohkem kannatust, viitsimist ja aega vaja :lol:
     
  12. SxBoyka

    SxBoyka Member

    703
    0
    16
    A selles suhtes küll ja, Põhimõtteliselt saaks ju selle nii öelda kivi ka akutrelli külge panna, ma vaatan käin ehitus poest läbi ja vaatan palju see kivi maksab ei tohiks ju väga kallis ka olla.. Kas muidu amort liikuma ei hakka kui stopperit enam pole? V kui keeran piisavalt tugevasti kinni siis vist ei tohiks ju hakata... :oops: :p
     
  13. :SasS:

    :SasS: Member

    315
    7
    18
    Akutrellil on selle jaoks liiga vähe pöördeid, ma arvan. Võimalusel kasuta elektritrelli, mis arendab oluliselt rohkem pöördeid. Pole teistel liikuma hakkanud, ei hakka sul ka. Kui kinni keerad neid polte, siis keera jõuga, kuid mitte lolli jõuga(nii et keerme ära rikud).
    8)

    E: kui mdalamaks lased, siis vaata et mõlemalt poolt täpselt sama palju saaks :lol:
     
  14. SxBoyka

    SxBoyka Member

    703
    0
    16
    Seda nagunii aga eks vaatab mis välja tuleb :D
     
  15. NikolaiR

    NikolaiR New Member

    973
    1
    0
    Nõustun iga öeldud sõnaga
     
  16. SxBoyka

    SxBoyka Member

    703
    0
    16
    Pole midagi ammu kirjutanud, ega midagi teinud erilist pole ka. Ostsin millalgi esi porika ja värvisin selle hiljuti ära ja panin peale ja siis variaatoris esimesel taldrikul need nö hambad maas et ainult tähik hoiab seda siis paigas, millalgi ostan siis uue multivari peale ja peaks rullid ka ära kaaluma, sest kui kiirendan ta hakkab alles teisel käigul rebima et äkki rullid raske? Aga jah et siis avamisel arvatavasti roxiga kohal vb sxiga eks mõtleb 8)
     
  17. SxBoyka

    SxBoyka Member

    703
    0
    16
    Hello
    Vahetasin vahepeal rullid 5g peale ennem olid 4g ja nüüd ei nussi enam esimesel käigul, vahel ka saanud tagal harjutatud, sain nurga enam-vähem teada et siis varsti hakkab sadu meetreid lendama ;-)
     
  18. SxBoyka

    SxBoyka Member

    703
    0
    16
  19. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    (Y), mida suurem kraad seda vähem pead gaasi andma ja seda suuremad wheelied.
     
  20. SxBoyka

    SxBoyka Member

    703
    0
    16
    mhm , aga no mul alles alguse asi ja hetkel haige ka ja ei saa harjutamas käia :D
     

Jaga seda lehte