TARTU@Chat

Discussion in 'Tartu kokkutulekud' started by minim2gnus, Jun 11, 2012.

  1. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    pane lõuga ka :p
     
  2. GoFast.

    GoFast. New Member

    1,857
    0
    0
    200 ja võin eestise tulla ja ära korraldada.
     
  3. SunShine

    SunShine New Member

    2,303
    0
    0
    ma panen sulle ise lõuga tont , kui ma sind nägema peaksin , jutuvend ei julge isegi kokku saada.
     
  4. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    ei julge? ammu räägin juba et tule maramaale kui tahad
     
  5. SunShine

    SunShine New Member

    2,303
    0
    0
    sa ei julge ise kuhugile liikuda , sina tood mulle raha ära mitte mina ei pea sellele järgi tulema , lähtele ma ütlesin või vastu tulla , ahjaa sorry sa ei julge ju.
     
  6. ollubmx

    ollubmx New Member

    1,129
    0
    0
    fakjunahui
     
  7. Marten12

    Marten12 Active Member

    3,211
    4
    38
    +2
     
  8. hrjuhan

    hrjuhan Member

    89
    0
    6
    eks tehke see kokkutulek ära siis,ja vaadake palju kohale ilmub.pole varem korraldand seega jh väga ei taju seda asja.
     
  9. SecondTry.

    SecondTry. New Member

    528
    0
    0
    Kui keegi tartus korraldab, võin abikätt pakkuda
     
  10. ilmarJ

    ilmarJ New Member

    318
    0
    0
    põltsu rahvas oleks ka kohal ma usun, paljud on saanud oma masinad korda ja kokku :)
     
  11. panic

    panic Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    338
    0
    16
    Tuleks ka Vōrust, äkki mōni sōber tuleks ka kaasa.
     
  12. Brait13

    Brait13 Member

    265
    4
    18
    Oleks ka kindlasti kohal mitme sõbraga. Keegi võiks ss midagi mõtlema hakata.
     
  13. Zkax5

    Zkax5 Member

    231
    0
    16
    Küsiksin siis Tartu kandi rolleri juhtidel, et kas politsei kontrollib tihti rollereid ja juhte kokkutulekutel, kui palju üldse näete neid linna vahel?
    Ja kui paljudel on plastikust tõend olemas, et võid kimada 45km/h :roll: 8)
    -Endal on plaan minna tegema lube (AM'e) ja kui kaua võib minna lubade kätte saamine?
     
  14. Monstriboy

    Monstriboy Member

    834
    0
    16
    Kõik oleneb sinust endast.
     
  15. Youzee88

    Youzee88 New Member

    291
    0
    0
    Sinu puhul oleneb tõesti kõik endast, üldjuhul oleneb siiski autokoolist. Ise pole veel kordagi trehvanud, et kontrollitaks kokkutulekul ja linnas pole ka veel kinni peetud.
     
  16. Zkax5

    Zkax5 Member

    231
    0
    16
    Autokooli suhtes on praegu kaks valikut, kas Jõgeva (Autosõit) või Tartu (Autosõit).
    Et kummas kiiremini saaks kursused läbitud, Jõgeval ainult teisipäeviti 16-17:00 teooriaeksamid, samas Tartus esmaspäeviti ja neljapäeviti 14:00- 16:30 eksamid. Ehk siis peaks saama Tartus kiiremini tehtud saama? Kui sõiduks läheb võib ilmeda mul raskusi, kuna ei ela Tartus ja liiklus seal hetkel väga metsik. Kuigi ARKi eksameid soovin teha siiski Jõgeval. :eek: :p
     
  17. Madiz

    Madiz Active Member

    1,334
    1
    38
    Eelmine aasta jõgeva autosõitu helistasin, siis õeldi, et sõidueksamit seal teha ei saa
     
  18. Youzee88

    Youzee88 New Member

    291
    0
    0
    Tartu liikluse juures ei ole midagi metsikut, kui vähekenegi midagi kahe kõrva vahel on ;)
     
  19. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    youzeega nõus, endal lube njetu kuid kõik märgid ja asjad peas ning tulen liikluses ilusti toime :)
     
  20. Zkax5

    Zkax5 Member

    231
    0
    16
    Ega ma ei ütleks, et ma loll olen :lol: Liiklust oskan isegi rohkem kui värskelt kätte saanud lubadega nooruk. Aga hetkel sõidan igapäevaliselt ligi 10-25km Tabivere vahel maha. Asi on tegelt selles, et plaan sügisest koolis rolleriga käima hakata (19km+19km) ning sellel teel võib kohata siniseid. Kui juuli lõpus algavad kursused, kas siis septembri alguseks jõuaksin praktiliselt kõik tehtud saada? :roll:
     

Jaga seda lehte