Trahv-Kas oled saanud või mitte ja kui palju?

Discussion in 'Jutud' started by right, Jun 5, 2006.

  1. TigerBlood

    TigerBlood New Member

    26
    0
    0
    oleks old 300 siis oleksid sama hinna eest endale loadki saand. sissearvestatud arki eksamid kah.. nahhui te ilma lasete ringi? traffe ägedam maksta kui korra teha load ära? vno osad siin 16+, mis te kah huiate ilma lubadeta, tehke kasvõi 125cc load... :roll: aganoh kui pappi on, laske edasi :p
     
  2. TunedAtm

    TunedAtm Member

    391
    2
    18
    Load teen ära aga mitte mingeid mopeedi omi, plaanis talvel hakkata tegema piiratud juhtimisõigusega B-kategooria lube ja kui aega on siis tahaksin ise teha ka 125cc omad ära.
     
  3. Maun0

    Maun0 Member

    988
    0
    16
    minuarust kui protokoll all, siis ei saa ju aasta aega lube kättegi :roll: :oops: teha vist saad, kuid kätte enne järgmist aastat ei saa??
     
  4. TunedAtm

    TunedAtm Member

    391
    2
    18
    Mul lube polegi.
     
  5. terre

    terre New Member

    320
    0
    0
    mida sa tegema hakkad siis, kui trahv makstud peale seda saad aasta ajapäerast arki minna.
     
  6. Sassu+

    Sassu+ Member

    309
    0
    16
    Väänati 160€ ilma lubadeta sõidu eest ja puudus kindlustus, kuigi kirjutasin kahtsuskirja. Load ka napilt käes, sõidueksam on tegematta.
     
  7. AhNpPk.

    AhNpPk. Member

    265
    0
    16
    nüüd siis aasta tühja oodata jälle enne kui load kätte saad? :D
     
  8. skeleton02

    skeleton02 New Member

    995
    0
    0
    see ongi mu põhjus miks ma madalat profiili hoian ning masinad kõik maha müün :D
    Kooli teooria, ark siis tehtud......
     
  9. MJbike

    MJbike Active Member

    2,509
    0
    36
    sa autokooli tunnistust n'itasid we?
     
  10. Sassu+

    Sassu+ Member

    309
    0
    16
    Ma kirjutasin kahtsuskirja, et harjutasin sõidueksamiks oma kodu lähedal õuealal. Õnneks saab load lõpuni teha kuna eksamid on poole peal.
    Vb kaebab edasi otsuse.
     
  11. MJbike

    MJbike Active Member

    2,509
    0
    36
    mul istmealune igast autokooli paberelid t2is, loodab 2ra moosida nendega :p
     
  12. koonus

    koonus Member

    792
    0
    16
    Aga kui ütled võmmile, et load kodus. Kas saavad siis kontrollida kuskilt arvutist?
     
  13. Maun0

    Maun0 Member

    988
    0
    16
    Maga kaineks :oops: nädalavahetus ei tee vist head
     
  14. sõiduk

    sõiduk New Member

    149
    0
    0
    kui oled kunagi mentide autos istunud siis tead mis tehnikat seal on.Armatuurlaud ka ei paista arvutite tagant välja.

    Enda poolt võin ühest mopisõidu trahvist rääkida, et sõitsin siis külavahel vene mopiga ja vaatasin, et tagant mingi tume auto tuleb.Mõtlesin, et poh sõidab ilusti mööda, aga krt venis aeglaselt kõrvale(erivärvides superb oli), küljeaknad olid alla lastud ja mendid autos.Rsk oleks peaaegu täis kusnud ennast. :lol:Toonklaas oli nii tugev, et isegi helkurvest ei paistnud läbi esiklaasi.. Pidasin siis kinni(sõitsin valelpool teed ka veel) ja üks ment tuli siis välja.Vaatas siis mind ja noh, kiivrit pole, lube pole, arvel pole, kindlustust pole, tulesid ka pole, tuli siis tagaistmele minna.Rääkisid siis kahekesi, et nüüd mopid autoga võrdsed jne.Väga rahulikud ja normaalsed olid.Kuna mul mingeid dokumente polnud siis neile piisas ka lihtsalt nimest.Panid andmed kirja ja lasid minna.Soovitasid veel selle kirja ka kirjutada mida ma ka väga pugejalikult kirjutasin. :p Igatahes kahe nädala pärast jõudis siis trahv kohale milleks oli 40eur.Ahjaa muid rikkumisi all polnud. 8)
     
  15. Larsen2

    Larsen2 New Member

    584
    0
    0
    noo suhtselt sitasti läks tegelt endal oli üleeelmine sügis kiiruse ületamine 98km h sain ilusa trahvi ja eelmine suvi 89km/h ja suutsin suulisehoiatus välja rääkida 8)
    aga kõik sõltub konstaablihärradest..
     
  16. sõiduk

    sõiduk New Member

    149
    0
    0
    Kusjuures need politseinikud isegi rääkisid, et eks hoiatus või midagi tuleb, aga kuna mul läks edasi noorsoomenti siis seal on tavaliselt m*nnimad tüübid ka.Hea et niigi läks. :lol:
     
  17. TURBOon-

    TURBOon- Member

    789
    0
    16
    Mul on nii olnud. Pidin oma nime ja isikukoodi ütlema ainult.
     
  18. raivo33

    raivo33 Member

    604
    1
    18
    Piisab sünnikuupäevast ja nimest kuna kontrollitakse registrist järgi .,kui aga annad vale andmed võib kindel olla,et trahv tuleb eriti magus.
     
  19. f4ntasia

    f4ntasia New Member

    5
    0
    0
    Sõitsin rolleriga linnavahel, oli selline tühi koht autosid ega midagi ei sõitnud siis sõitsin keset teed nende juttide vahel slaalomit mend oli kivide taga peidus, lasid hoiatusega minema, ähvardasid lube ka ära võtta :D
     
  20. qu1ck

    qu1ck New Member

    292
    0
    0
    Jäin siis mingi aeg tagarattal sõiduga mentidele vahele.. Vaatasin, et on mingi täiesti tavaline toonklaasidega auto, pole varem sellist näinud, mingisugune nagu kuldne tooni auto vms. Neil päris hea toonklaas ka, mitte midagi ei näe sisse, ega saa aru. Istusin siis seal tagaistmel mingi pool tunnikest ja kirjutati väärteo protokoll. Kuu aega hiljem käisin trahvil järel ja sain 12€...
     

Jaga seda lehte