Trahv-Kas oled saanud või mitte ja kui palju?

Discussion in 'Jutud' started by right, Jun 5, 2006.

  1. MJbike

    MJbike Active Member

    2,509
    0
    36
    liikluses tagal 12 eur, päris soodne.
     
  2. qu1ck

    qu1ck New Member

    292
    0
    0
    Tegelt küll jap.. Muidu varem tuttavatel ka sellised kogemused, aga nad on kõik pääsend hoiatusega. Tol päeval oli vist mingi politsei-reid vms, suht palju liikus neid ja arvatavasti karmim karistamine vms.
     
  3. Larsen2

    Larsen2 New Member

    584
    0
    0
    karmim karistamine?? 12 euri kommi raha võrreldes pealinna trahvidega...
     
  4. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Trahvi pole õnneks saanud - ptuiptuiptui, aga kirjalik hoiatus siiski kirjas. Rolleriga kiiruseületamise eest, nimelt andsin peeneks, sest vaatasin peeglisse ja mõtlesin, et mingilt kaubikult ikka kotti ei saa, siis peegel selgines kui vilkuma läks punane ja sinine tuli. :lol: Panin suht kohe pidureid rängalt ja siis lasin vaba hooga, radarisse jäin mäletamist mööda midagi 80 km/h'ga seda muidugi maanteel aga enne pidurdamist oli spidol kõvasti üle 100km/h. :oops: :roll:
     
  5. qu1ck

    qu1ck New Member

    292
    0
    0
    No nagu minu jutust on aru saada, siis tuttavatel oli ka wtf, et kuidas üldse trahvi said, paljud, väga paljud on minema saanud hoiatusega ja ma ei usu, et sellise rikkumise eest suur trahv on võimalik väänata.
     
  6. Larsen2

    Larsen2 New Member

    584
    0
    0
    ei usu? pealinna kutid saavad 10m tagal eest 150 euri nii et tuiskab
     
  7. qu1ck

    qu1ck New Member

    292
    0
    0
    No jah, ei vea siis.
     
  8. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Minuarust läks sul seekord ikka väga hästi. 12 eurot sellise asja eest pole ju mitte midagi!
     
  9. qu1ck

    qu1ck New Member

    292
    0
    0
    Jajh
     
  10. Dimitri

    Dimitri Active Member

    1,226
    5
    38
    3 aastat tagasi sõitsime sõbradega linnas ja olin ilmalubedeta ja olin 12aastane
    Ja siis öösel kui hakkasin koju minema jäin vahele litsalt tahtsid mind kontrolima
    et kas lube on. küsis aasta vana oled ütlesin et 14 Ja ütles et miks ilma lubedeta sõidad
    Vastasin et homme lähen need teha et praegu õpisin sõitma
    andsid mulle hoiatus ja ma läksin koju.
     
  11. Mihhailov

    Mihhailov Member

    260
    0
    16
    Sõitsin peale tivolit koju rattaga ja millegi pärast lasin käed lahti ja sõitsin mõnda aega ja siis lendas paks ment autost välja ja karjus: "Seisa! Seisa!". Jäin seisma ja hakkas küsima, et miks käed lahti jne. ja küsis miks suitsu hais on küljes ja otsiti läbi ja leiti pakk ja kohe protokoll ja 12 euri sain :D
     
  12. Larsen2

    Larsen2 New Member

    584
    0
    0
    welcome to scooterclub
     
  13. Monstriboy

    Monstriboy Member

    834
    0
    16
    sain trahvi helkuri eest 50euri kuu aega tagasi, 3kuud tagasi sain hoituse, põhjus jalgrattas ei olnud tehnilises seisukorras.
     
  14. MJbike

    MJbike Active Member

    2,509
    0
    36
    omgffff kuidas sa trahvi said, kas mendid julgavad siis sellisele isale läheneda?
     
  15. Kymco Sup

    Kymco Sup Member

    916
    0
    16
    Hahahaaa... Täis lontrus oled ermelmermel. Et sul siis nüüd rox v? Selle raami veel pole kuskil pasaks pannud?
     
  16. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Bussipiletita sõit - 13eur
    Suitsupaki omamine - 12eur
    Lubadeta (rolleriga) + 56 radarisse - 100
    Korduv lubadeta (autoga) - 400
    Korduv lubadeta (autoga jälle) - 600
    Korduv lubadeta (booster) + peatumismärguande eiramine - 1200
    Korduv lubadeta (auto) - 1000

    Hetkeliselt kõik, mis riigile olen maksma pidanud. Ptui-Ptui-Ptui et niigi vähe. :roll:
     
  17. MJbike

    MJbike Active Member

    2,509
    0
    36
    boosteriga tuli 1200, ma arvasine et saad paari sotiga lahti.
     
  18. getosmurf

    getosmurf Member

    810
    0
    16
    1200 oli maximaalne lax(kuskilt seadusetabelist lugesin :D) mis ka tuli..
    Loo moraal: Tee mida tahad kui 1200 üleliigset taskus :lol:
     
  19. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Ei ole 1200 maksimaalne, ma sain tegelikult 800 lubadeta ja 400 peatumismärguande eiramine. Tegelik oleks nende kahe asja eest olnud kokku 2400 eur, ning alati saaks lisada muid asju veel otsa.
     
  20. kert

    kert Member

    772
    0
    16
    Kuid Zone, oled muidu uhke ka selle teo üle? :D
    Mu järgnev tekst ei puuduta sind, kuid päris paljud siin niisama kõvatavad oma trahvidega. Nt Monstryboy. Siin vaid rolleritega seotud trahvid, kuid hakkab mingisest helkurist ajama. Ning siin veel ka neid, kes räägivad oma kaklustest, joomistest, suitsetamisest.

    Mdea osad siin nagu uhked selle üle, mida saavutanud(LOE: trahvi saanud...) Jääb selline tunne, et kes kõige rohkem välja käinud on see kõige kõvem vend ka :lol:
     

Jaga seda lehte