Tuuri SR180R '07

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by TUUR, Apr 4, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. 426f

    426f Member

    514
    6
    18
    kuidas selle 172cm3 hääl rolleriga kokku sobima hakkab,mul 125 2t mootor oli vale häälega mopeedi jaoks
     
  2. Jan.

    Jan. Active Member

    2,716
    0
    36
    Täpselt nagu Ken-i boostril hakkas. :roll:
     
  3. :SasS:

    :SasS: Member

    315
    7
    18
    Niiet Tartu kanti kah midagi huvitavat...
    Edu! :p
     
  4. #122

    #122 Member

    446
    7
    18
    Minu poolt ka palju edu ja jaksu, loodan, et teed midagi ilusat ja korralikku 8)
    Kui huvi esipiduri süsteemi vastu kirjuta mulle fb:Tauri Raidmets ja räägime lähemalt.
     
  5. AhNpPk.

    AhNpPk. Member

    265
    0
    16
    Kui ma ei eksi siis tagumine amort minu vana, x-ray küljest tulnud, väga ideaalne jäi piaggiole :p
    Aga tore et rk veel päris surnud ei ole, keegigi, kes 2taktilisest viitsib ja raatsib mõnu tunda, edu ka minu poolt 8)
     
  6. Sergos

    Sergos Member

    919
    4
    18
    Peab kah edu soovima! Tegemist tõesti imetlemist väärt projektiga üle pika aja. Diego bb oli ka normaalne aga see on midagi palju julmemat :-x 8) 8)
     
  7. TUUR

    TUUR Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    1,137
    9
    38
    Hääle kohapealt... vaatab, tuuning sumpsiga ehk lisab natuke plekisemat või nii.
    Orig pasunaga eelmine 180ne oli vaikne, aga oli aru saada, et hästi madalatel pööretel töötab tühikäigul ja gondlid värisesid peal, see natuke reetis ära.
    Originaal pasunaga kõrgematel pööretel väga ei reetnud. Tundus nagu 4-taktiline.

    Esipidurisüsteemi, benapaagi ja tagumised suunad on nüüdseks juba olemas.

    Ning amort tundub kõvasti ausam kui Ri originaal. Päris jäik ja igati tugevam tundub.
     
  8. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    mootor käib madalamalt ja hääl ikka tunduvalt mehisem,kes natukenegi jagab tajub ära.
     
  9. TUUR

    TUUR Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    1,137
    9
    38
    Nii, veidikene argengust.

    Säänse mootori tõttu on vaja ka paremat pidama-saamis-võimet.
    Läks suur ketas külge. Samal päeval jebisin, panin mõlemad ketaspidurid lõplikult toimima kaa. Hea päev oli :)
    Umbes samal ajal sain veel puudu olevatest juppidest benapaagi ja tagumised suunad. Ahjaa, BCD undertail on kaa.

    Üleeile sain veel orig. lenksu ja mõned puudu olevad gondlid ja palju üleliigset kola kaa, nt. teise istme koos "box"i ja ühe esilaterna.
    Seega punnar hakkab komplektset ilmet võtma ja eelarve on ammu lõhki :)

    Väikesed pildid kaa rõõmuks juurde:
    [​IMG]

    Ljengs.
    [​IMG]

    Õhufilter-porilapats-ketas-kiike-on-kaa-näha
    [​IMG]
     
  10. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    miski vaadatav võrr ka õnneks siin :p
     
  11. R.L

    R.L Member

    122
    0
    16
    mul olemas need lenksu plastikud
     
  12. TUUR

    TUUR Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    1,137
    9
    38
    Oli jäänud editimatta, aga lenksu jaoks kõik olemas, v.a. spidokas.
    Esiratta koobas on hetkel oluline puudu olev asi.
    Kui juba kribamiseks läks, siis mainin ära, et hetkel on juba mootoriplokk osaldatud ja kui kunagi viitsin, siis teen silindri & karteri ühilduse ära.
    Silinder ise saab kaa töödeldud mulle sobivamaks.
     
  13. TUUR

    TUUR Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    1,137
    9
    38
    Uudised järgmised:
    Keihin 28mm PWK karbussi koopia on olemas ja läheb kunagi mootorit kütuse-seguga toitma.
    Sain ka 180cc LC originaal silku koos kolviga, portisin õrnalt ära. Muidu suht lõpuni sõidetud asi.
    Ja täna arvutasin (arvuti arvutas) mõned raadiused, kandsin need ja mõned muud mõõdud paberile ja lõikasin välja. Tulemuseks paberist Malossi 172 summuti koopia. Leegika osa vaja reaalselt mootori juures veel katsetada ja siis plekist õige asi valmis väänata ja kokku siristada.

    10.01.16:
    Plekist stuff:
    [​IMG]
    11.01.16:
    It's pointy.
    [​IMG]
    12.01.16
    Tagant sisse vaadates...
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  14. RUNNER

    RUNNER Member

    133
    0
    16
    Meister mees!
     
  15. TUUR

    TUUR Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    1,137
    9
    38
    Sumpsuti tasakesti areneb. Rahulikult nokitsen.
    Tänasest jäänud flants, ploki kinnitused, silencer ja silenceri toru teha. Põhi-osa on "valmis".
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  16. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Vinge!
    Ikka viitsid mängida nende põrridega..
     
  17. xxm24

    xxm24 Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    956
    1
    18
    Summuti ettevõtmise eest kiitus.. muu on nii nagu on, edu! :p
     
  18. raudsepp

    raudsepp Member

    476
    11
    18
  19. JussPB

    JussPB Active Member

    1,384
    19
    38
    Summuti näeb tõesti hea välja!
    Nüüd juba on tunda konkurentsi ka! Õige karpa sai ka valitud sul, see 25mm on mänguasi:D
     
  20. TUUR

    TUUR Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    1,137
    9
    38
    Eelmine 180nene oli 19mm karpaga, sõitis kaa väga kenasti.
    Selle koha pealt, et "muu on nagu on..." võin öelda nii palju, et elektrisüsteem tuleb (on olemas) SRRi originaal. MVT süüde loodetavasti töötab, siis peaks laternad jms kaa toimima. [Orig spido hetkel pole, kui keegi loeb ja tal on mitte-töötav spido pakkuda, siis nii tehkugi.]
    Gondlid on nüüdseks kõik olemas, kunagi sobiv hetk tuleb, siis parandan mure-kohad ära ja lähevad uue värvi alla.
    Muidugi tahaks kuskilt leida lukkude komplekti, see aitaks asjade paremusele kaasa.
    Üldiselt peaks ehitis jätma vägagi originaali-lähedase mulje lõpuks... Selle jaoks tuleb slikid kaa tänavarehvidega asendada.
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte